Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam, klikam i szybciutko znikam :) Do godz. 10 jestem sama, bo tata kolezanki źle się czuje i ona musi z nim posiedzieć póki jej ktos nie zmieni... Dziś jade do endokrynologa na kontrolę - coś czuję, że będzie \"wesoło\"... Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja sie kiedys wyspie?? mega burza przeszla w nocy... Kati -> trzymam kciuki, zeby bylo wesolo a nie \"wesolo\" ❤️ Kamorek -> kieliszki czego?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani:) u mnie pogoda niezidentyfikowana... cieplo ale pochmurno, raz wieje cieplym wiaterkiem... a za chwile lodowatym hmmm chyba przywieje mi te burze od Tygryska:P Kati 😍 tez wierze ze będzie wesoło, a nie \"wesoło\" po wynikach :) Kamorku... znowu wpadlam na stronke z Twoimi zdjeciami.. nie wiem dlaczego ale urzekł mnie ten szklany hipopotam... moze dlatego ze zieleń tła jest taka uspokajajaca:) fajowne zdjecia... 🌻 Tygrysku... ja sie b. boje burzy i mam nadzieje ze jednak do mnie mimo wszystko zadna juz tego roku nie dotrze..:) a ze spaniem .. a raczej niewyspaniem mam podobnie :) 🌻 buziaki dla reszty 😘 ps. ciekawe co tam u Bezika ?:) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, chwila luzu :) Widze, ze tu jakies chorobska sie szerza! A ja nie mam czasu chorowac :) teraz jestem sama z oblugi biura a reszta na targach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl :D a dokładnie to hipcio jest z kryształu górskiego :) to cudownie, że podobają ci się zdjęcia :D Tygrysku wino z róży - którym raczyłem się ostatnio w weekend. Normalnie full wypas :D smaczne i mocne. Ghana o i to się nadaje do prasy: nie ma czasu na chorowanie :) chociaż nie mam nic przeciwko jakby się mną opiekowała przy tym śliczna pielęgniareczka :classic_cool: ;) Kat będzie dobrze :) a dzisiaj jest kumulacja w totka potencjalnie mam szanse powiedzieć w pracy, że teraz to mi lotto :P uch zanosi się na deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, przepraszam, zeżrało mi literkę \"i\" powyżej :) za to masz rozkosznego 👄 ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz pada... Ghana -> jak sie ma Twoja praca dyplomowa?? :> Girl -> ja uwielbiam burze :) Kati -> i jak?? Kamorek -> z rozy wino?? ooo nie pilam nigdy czegos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D polecam chorwacką wódkę z prawie łanem trawy w środku [tarmosi nieźle]własnie opiliśmy przejście kolegi do rezerwy oraz zarejestrowanie komitetu wyborczego :P tra la li :P 🌻 Tygrysku spróbuj kiedyś jak będziesz miała okazję wina z róży. Kati :D 👄 👄 🌻 Marmoladek niech nie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wodke z trawa to ja wole zubrowke ;) pogoda sie zmienila i znow jest ladnie i slonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- ty mnie tu nie denerwuj z rana. Dalej mam 1,5 strony... chyba tego nie napisze.. wracam do domu i padam na pysk, wczoraj nawet na kung-fu nie poszlam... Kamorek- to gratulacje! Kati- e tam zazdrosny, Marmoladek ma cie na codzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No i niestety było raczej \"wesoło\" :( Okazało się, że mam chorobę autoimmunologiczną (organizm traktuje tarczyce jak ciało obce i ją zwalcza). Znikam Paa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki:) klikam i znikam bo mam dzis sporo robotki.. Kati...😍😍 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam, klikam i na spacer z psem znikam :) pogoda letnia a nie jesienna - jak tak ladnie i cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humorek dzis juz ciut lepszejszy :) Własnie dostałam fajnego linka ;) http://www.twoimzdaniem.pl/sonda.html Szykuje się fajny weekend, a właściwie sobota - popołudniu wybieram się na wykład w Muzeum Sopotu (dostałam zaproszenie, bo miałam tam prelekcję w zeszłym roku ;) ), a wieczorkiem na koncert (VII Festiwal \"Muzyka Przeciwko Nietolerancji i Przemocy\") Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczne dzien dobry :) Kati -> hihihi dobre, dobre... oby nigdy sie nie sprawdzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj pies ma atopowe zapalenie skóry - taki świąd i to jest choroba wrodzona, genetyczna, w związku z tym w sumie nie do wyleczenia, ale mozna lagodzic objawy... A ja myslalam, ze obtarla sobie lapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani....:) .. ja tylko na maly klik i zmykam na wieś.. na grzybki i komary :P bede w poniedzialek.. spokojnego, cieplutkiego weekendu robaczki moje 😘 Kati... trzymaj się zdrowo :) 🌻 Ghanuś.. ech to fatalnie dla pieska... ale mam nadzieje ze leki łagodzą objawy na tyle że piesek funkcjonuje w miarę normalnie :) paa ściskam wszystkich girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje:) ... u mnie tez weekend fajowny... grzybki znowu obrodziły tylko komary mnie skutecznie z lasu odstraszyły.. sa po prostu okropne.. jestem pogryziona wszedzie a na dodatek mam uczulenie..:P w sobotę czekałam na retransmisje koncertu DD.. Tygrysiu.. opowiadaj jak było na żywo.!!????? ciesze sie ze ktoś z naszych tam był:):):)😍 Kati... piekny i udany weekend.. super :) 😍 ps.to znaczy że chłopaki-kociaki sprawowali się grzecznie :) buziaki dla reszty klikaczy 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien bobry ;) Girl -> ups nie wspomnialam, ze jednak nie bylam na koncercie?? nie udalo sie dostac tych biletow... ale to nic, bo wieczor i tak byl udany, a relacje mam z pierwszej reki i wcale tak rewelacyjnie nie bylo, takze trudno... Kati -> a co u kociej rodzinki slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie chwilka :) Girl - chłopaki sprawuja się dobrze, gorzej z Lulusią :D Łobuz z niej straszny - wszędzie już wejdzie, gryzie chłopaków, obgryza ksiązki itp. :D Tajgerek kociaki miewają się świetnie Z:) Na razie stan sie nie powiększyl ;) A ja byłam sobie w sobote na wykładzie w Muzeum Sopotu, a potem na koncerciku :) Było fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam cyfrowke i wzielam pierwszy w zyciu kredyt, chociaz aparat nie jest wysokiej klasy, to mnie najzwyczajniej w swiecie, nie stac aby zaplacic za niego gotowka... mam olympusa fe 115/ -715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×