Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich 🖐️ Kolejny ciezki dzien za mna ;) Teraz czas na odpoczynek :) A propos rozmow kwalifikacyjnych to ja mam ich dosc :O W glowie sie nie miesci jakie oszolomy sie pojawiaja :D Paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) ja tez jakas padnieta ostatnio jestem.. to chyba ta pogoda \"czasem slonce.. czasem deszcz\" :) w domu remont, syfek totalny, w pracy jakies komisje, przetargi... chyba osiwieje :P ale klikam , klikam Kamorku... niezniszczalny, nieprzemakalny :) ps.jak tam sprawy sie maja z twoja nową pracką ???? 🌻😘 ghanuś.. oj bede trzymać kciuki i za szczeliwe podpisanie umowy, i za rozmowe w sprawie pracy :) 😘 Kati... juz wyzdrowialaś ???? mam nadzieje ze choróbsko odeszlo w siną dal :) ... 😘 Tygrysku 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl jest 11 kandydatów na 1 miejsce, w ten piątek jest rozmowa o 10:00, jestem 7 w kolejce więc ciut poczekam :) p.s. beka mi się już ustawą o strażach gminnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Jestem totalnie wypompowana :) Zaliczylam dzis spotkanie z firma informatyczna, 2 spotkania z prezesem i rozmowe kwalifikacyjna. Musze sobie strzelic mala kawke ;) Girl wreszcie wyzdrowialam choc maly katarek pozostal ;) Kamorciu mi to sie juz wszystkimi ustawami archiwalnymi odbija tak, ze hoho :D Tajgerek obiecalam sobie, ze w sobote to juz na 100% pojde do fryzjera :) Musze podciac wlosy i strzelic sobie balejaz ;) Wszyscy mi mowia, zebym sciela sie calkiem krotko, bo tak mi najlepiej ;) Ale na razie tylko podetne i pocieniuje ;) Moze za miesiac zaszaleje :D Ghanuska jak tam postepy mieszkaniowe? Trzymam kciuki za jutrzejsze spotkanko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff w koncu moge tutaj zajrzec! wczesniej kafe nie chciala wejsc ale na szczescie strony do klikania dzialaly bez zarzutu :) ja juz tylko o wyjezdzie umiem myslec... Ghana -> taaak jest, bede trzymac bardzo mocno!! Girl -> a weekend majowy masz wolny? bedziesz mogla wypoczac?? Kati -> jak sie czujesz, weekendowe lezenie w lozku pomoglo? hmm ciekawe czy ktos o mnie mowi po rozmowie, ze jestem oszolom :P ;) kamorek -> kciuki masz zapewnione!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek ja tam nie wiem co mowia o tobie ;) ale ja mam juz serdecznie dosc. Zeby tak ludzie chociaz czytali co jest napisane w ogloszeniu o prace ;) A weekendowe odpoczywanie pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doby, dobry :) jak milo moc tu rano wejsc :) jest tak cieplo, ze postanowilam zalozyc sandalki i... to byl dobry wybor!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaki wczoraj ciezki dzien przez kafe... jak moze nie dzialac! przeciez ja moge przz to miec depreche :) No wiec kredyt podpisany.. chyba trzeba sie ciezyc, chociaz perspektywa 30 lat... ech szkoda gadac.. Kati - mam nadizje, ze o mnie ta pani nie pomysli sobie tak jak ty o swoich kandydatach ! Kamorek - to trzymamy nawzajem kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie dotarlam do domu :) I mam na dzis serdecznie dosc! Odpoczywam i popijam szampana ;) Relaks na calego :D Ghanuska znam ten bol - 30 lat splacania rat :D A co do pracy, to badz dobrej mysli :) Wierz mi - mi sie trafiaja czasem WYJATKOWE EGZEMPLARZE ;) Tajgerek juz sandalki?? Kurcze nie moge sie zdecydowac :) Ale nad morzem jest pewnie ciut chlodniej ;) Kamorciu jak tam?????? Girl 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam właśnie podążam zajadać naleśniki, wróciłem z rowerka (trzeba rozćwiczyć nóżki), dupensja nie boli od siodełka :) ostatni raz przeczytałem ustawę i jestem zwarty i gotowy przed rozmową, dam wam znać jutro wieczorem albo pewnie w sobotę jak było. Za miesiąc odbieram paszport :) Pani szumnie przystawiła szablon do zdjęcia, popatrzyła, sprawdziła i pasowało za pierwszym razem :) pff 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczor dobry :) jestemu juz spakowana i gotowa do podrozy :) zycze Wam udanego weekendu, odpocznijcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu trzymam kciuki 👄 Tajgerciu dokad jedziesz?? Bo ja oczywiscie pracuje... Ale moze sie do Sopotu \"przeprowadze\" na dlugi weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam ciekawe czy mnie jeszcze pamietacie?? U mnie tyle mzian ze hoo przeprowadzilismys ie i nei mialam dlugi czas neta ;/. potem nie mialma na nic czasu chwilowo bylam bez pracy wyjechalam na kilka dni do poslki i ogolnie zawrot glowy normlanie. juz nawet nei wiem keidy ostatnio do was pisalalam i mam nadzieje ze tearz to jzu bede w miare regularnie. tylko nie wiem kiedy nadrobie zeleglosci:(. a tearz ide spac bo jestem wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka - pamietamy, a jakze!! Pisz czesciej. Kamorek - no wiec ja juz po pierwszej rozmowie, tylko, ze mam za wysokie wymagania finansowe, oni oferuja mniej i mam sie zastanowic czy mnie to wogole interesuje. i jeszcze nie wiem co z tym zrobie... tam mam mozliwosc awansu, rozwoju, ale tu za mysle, ze dostane podwyzke, tylko dalej bede robic to samo... Kati - to bie w koncu zaproponowali wieksza pensje, mimo, ze na poczatku nie bylo ich na ciebie stac?? tak? dobrze pamietam? bo moze powinnam obstawac przy swoim... tylko ze ja nie mam takiego rzadkiego zwodu.. i w sumie moga znalezc kogos innego kto moze pjdzie na ta pensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze szybki klik i zaraz chwytam torbe i pedze do autobusu :) Bezka -> oczywiscie, ze pamietamy!!! Ghana -> trzymaj sie twardo swoich warunkow, jak zmieniac prace to tylko na lepsza, z korzystniejszymi warunkami!! Kamorek -> weekend we Lwowie, a potem odwiedziny u Draculi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, a dawno nie czytanego Bezika w szczegolnosci ;) Tajgerciu milej podrozy 👄 Uwazaj na siebie ;) Ech Kamorciu ja musze moj rower dac do naprawy (tzn. musza mi zamontowac nowy lancuch). Ghanuska zgadza sie - troche ich przetrzymalam z kasa ;) Ryzyko bylo, ale sie oplacilo ;) Girl co slychac?? Wszystko ok?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska a tak poza tym, to mi bardzo zalezalo na nowej pracy, zmianie firmy, nowych obowiazkach i wyzwaniach :) Kasa tez byla wazna, wiec poszlismy na kompromis - ja troche zjechalam a oni podjechali w gore ;) Musisz zdecydowac co jest wazniejsze, gdzie masz lepsze perspektywy :) Powodzenia i... trzymam kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezkaa
czesc wam kochaniutcy witam w was ten sobotni sloneczny poranek (mam nadzieje ze jest sloneczny) u nas troche zimno ma sie rozumiec w domu bo noce jeszcze mamy chlodne a wczoraj rozwalilismy ogrzewanie chociaz w sumie mzoe samo sie rozwalilo?? Hmmm sama nie wiem ja wlasnie powinnam byc teraz w banku i ustwiac sobie konto internetowe ktore zablokowalam sobie zaraz po trzcim dniu posiadania go :P i jakos przez pol roku nie mialam czasu zeby sie wybrac no wiec zaspalam i juz mi sie nie chce isc tym bardziej ze za nim sie umyje i zrobie to minei troche czasu a musze isc jeszcze na zakupy :D:D:D. a potem czeka mnie ogrodek 😠 juz w tygodniu powycinalam prawie wszytskei zonkile ale mlecz nam sie starsznie rozrosl a to ejst dziadostwo do wycinania bo tzreba wycinac gleboko w ziemie z jak najwieksza iloscia korzenia. bo jak sie go utnie to on za tydzien czy za dwa znow urosnie a jak sie goz z korzeniami wyrywa to coraz wolniej i coraz rzadziej rosnie. miejmy nadzieje ze bedzie rozsl w bardzo pwolnym tepie bo mam go serdecznie dosc zreszta jesscze trzeba go podlac za nim sie go wytnie normalnie zajoba mozna dostac bleeeeeeeeeee. no dobra to zegnam was zycze wszytskim milego weekendu aha postanowilam ze nie bede czytac wszytskiego co tam naskrobaliscie bo porpstu za duzo tego w koncu jak bede reguralnie pisac to sama znow wpadne w rytm a do tej pory licze na wyrozumialosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kochaniutcy witam w was ten sobotni sloneczny poranek (mam nadzieje ze jest sloneczny) u nas troche zimno ma sie rozumiec w domu bo noce jeszcze mamy chlodne a wczoraj rozwalilismy ogrzewanie chociaz w sumie mzoe samo sie rozwalilo?? Hmmm sama nie wiem ja wlasnie powinnam byc teraz w banku i ustwiac sobie konto internetowe ktore zablokowalam sobie zaraz po trzcim dniu posiadania go i jakos przez pol roku nie mialam czasu zeby sie wybrac no wiec zaspalam i juz mi sie nie chce isc tym bardziej ze za nim sie umyje i zrobie to minei troche czasu a musze isc jeszcze na zakupy . a potem czeka mnie ogrodek juz w tygodniu powycinalam prawie wszytskei zonkile ale mlecz nam sie starsznie rozrosl a to ejst dziadostwo do wycinania bo tzreba wycinac gleboko w ziemie z jak najwieksza iloscia korzenia. bo jak sie go utnie to on za tydzien czy za dwa znow urosnie a jak sie goz z korzeniami wyrywa to coraz wolniej i coraz rzadziej rosnie. miejmy nadzieje ze bedzie rozsl w bardzo pwolnym tepie bo mam go serdecznie dosc zreszta jesscze trzeba go podlac za nim sie go wytnie normalnie zajoba mozna dostac bleeeeeeeeeee. no dobra to zegnam was zycze wszytskim milego weekendu aha postanowilam ze nie bede czytac wszytskiego co tam naskrobaliscie bo porpstu za duzo tego w koncu jak bede reguralnie pisac to sama znow wpadne w rytm a do tej pory licze na wyrozumialosc tam wyzej to oczywiscie ja pomylil mi sie login z mailowym :P jak zwykle zakrecona nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Ech Bezik Bezik ;) :D Ja dzis mialam ciut zwariowany dzien, ale wszystko zalatwilam - zrobilam zakupy, bylam u fryzjera i kupilam sobie buty :D Tylko posprzatac jakos nie zdazylam ;) Ciao 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) pewnie wszyscy weekendujecie juz majowo 🌻 ja mam od 2 tyg. w domu remont, wszystko nie idzie tak jak trzeba...nie wiem jak to sie skonczy albo moi rodzice zatluką majstrow albo tamci wykoncza moją rodzinkę...:( na dodatek mialam problemy z zatokami, okazalo sie przy kontrolnej wizycie ze musze miec zrobioną punkcje natychmiast, no i zrobili ... ponoc byla to cysta... po majowym weekendzie do kontroli, dobrze ze juz lepetyna i szczeka przestaly mnie boleć bo od czwartku troche kiepsko sie czulam .. milego grilowania, urlopowania, odpoczywania, opalania.. i wszystkiego fajownego 😘 ps.ja ide w te majowe dni do pracy niestety :( Beziku 😍 Kati😍 Kamorku😍 Tygrysiu 😍 Ghanuś😍 no to teraz jeszcze poklikam w pajacyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wpadam tylko na chwilke, bo musze troche mieszkanko posprzatac :) Girl Slonko ja tez pracuje normalnie w tym tygodniu. Wkurza mnie tylko, ze trzeba tak w kratke chodzic :O Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszytskim Kati ja Ci oznajmiam ze tyz bylam na zakupach tyz kupilam butki bluzki i pelno pierdol a mieszkania tyz nie zdazylam posprzatac. no coz robota nie zajac nie??:P Girl no tak to jest z tymi remontami chyab zawsze musi sie cos pieprzyc pamietam nasze kryzysy kuchenne :D:D. wy macie tearz majowy weekend a u mnie lipa nie mamy wolnego ani pierwszego ani 3 :(. za to mamy 7 i potem 28 i 29. choc ja wtedy jestem w Polsce aha wiecie co tutajw anglii banki holidaya sa super pomyslane bo zawsze wypadaja w poniedzialki lub poniedzialki i czwartki super nie?? zawsze dlugi weekend:D:D:D mam nadzieje ze z twoimi zatoczkami bedzie w porzadku wszystko wczoraj bylam na poslkiej dyskotece tak tak wyobrazcie sobie za angole wpadli na pommysl zrobienia polskiej dyskoteki i poszlysmy mielelismy ze bedzie do dup... :P no bo przyjda same buraki i muza bedzie do bani i bedziemy musieli zmieniac klub a tutaj normalnie szok bylo super i taka mila atmosfera normalnie bylam zachwycona nastepna szykuje sie 26 maja i ja wtedy bede w Poslce :( bezsensu . i dopiero za dwa mam czekac na taki ubaw ... A dzis idziemy grac w siatke tzn. inaczej moj chloapk i przyjaciolka i pelno Polaczkow ida grac a ja ladnie z krzeselkiem siedze i czytam ksiazeczke :P. Ale zawsze mowie idziemy grac albo gramy w siate. Lepiej brzmi nie??:P trzymajcie sie cieplo moi kochani ja zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skad tam wyzej wzial mi sie poniedzialek i czrwatek w tych bankach holidayach ale chodzilo mi o wponiedzialki i wtorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziczku kochany :D Zakrecona jak zawsze :) A mieszkanie i porzadki nie uciekna... niestety :P Na razie odkurzylam i umylam kocie kuwety ;) Powinnam jeszcze umyc podlogi, wyszorowac lazienke i kuchnie, ale moze przeloze to sobie na wtorek ;) Wczoraj wolalam jednak isc do fryzjera zamiast latac z mopem ;) A propos - jestem bardzo zadowolona z fryzurki :) jest zdecydowanie krotsza (ale daje jeszcze rade zwiazac wlosy ;) ), pocieniowana i jasniejsza, bo tym razem robilam tylko jasne pasemka zamiast jasnych i ciemnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziczku kochany :D Zakrecona jak zawsze :) A mieszkanie i porzadki nie uciekna... niestety :P Na razie odkurzylam i umylam kocie kuwety ;) Powinnam jeszcze umyc podlogi, wyszorowac lazienke i kuchnie, ale moze przeloze to sobie na wtorek ;) Wczoraj wolalam jednak isc do fryzjera zamiast latac z mopem ;) A propos - jestem bardzo zadowolona z fryzurki :) jest zdecydowanie krotsza (ale daje jeszcze rade zwiazac wlosy ;) ), pocieniowana i jasniejsza, bo tym razem robilam tylko jasne pasemka zamiast jasnych i ciemnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witaj Bezik :D Wpadłem na chwilę do domu :) gdyż trwa u mnie długi, pełen wrażeń weekend :D :D jutro jadę looknąć na Kraków, potem do Wisły itp. Do pracy dopiero w przyszły poniedziałek hurra :) chyba, że będę załatwiać rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron. Kati a będą fotki fryzurki? Sprzątanie nie zając, nie ucieknie :) Rozmowę w sprawie pracy mam już za sobą. Jedno pytanie było z ustawy a potem maglowali hipotetyczne sytuacje związane z pracą w straży :) Komendant ma zadzwonić do mnie w ciągu trzech dni i dać mi odpowiedź. Wczoraj malowałem takie drewniane okiennice bo będziemy robić sobie parawan, co by nas nie podglądali na tarasie. Prosiłem przyszłych teściów o rękę ich córki :) co do daty ślubu to jeszcze nie ustaliliśmy dokładnie (najwcześniej na jesień), będzie to takie \"kuluarowe\" przyjęcie... A i palił się wczoraj na Równicy las, ponoć 2 ha się spaliły :( Girl jak zdrowie/samopoczucie? Tygrysku rób zdjęcia, słonko podeślij mi szczególnie z całości :) Ponoć zamek Drakuli jest do kupienia :D ach mieć kasiorkę... Ghana ale czy aby dostaniesz podwyżkę? a czy ten rozwój i awans wiąże się z wynagrodzeniem odpowiednim? Pewno wybierzesz to co najbardziej Ci odpowiada :classic_cool: To masz się do kiedy zdecydować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati bardzo dobrze zrobilas ze sprztanie poczekalo a fryzjer nie:P bardzo dobra decyzja mam nadzieje ze zalapie sie na fotki fryzurki. Uuuuu Kamorku normalnie wreszcie sie ustatkujesz :P. A tak w ogole to gratulacje :D:D Ja dzis zrobilam sobie wolne bo wczoraj psozlam sobie an solarium i kurde felus normalnie szok na tym solarium nie wymieniaja chyab lamp i dostalam jakiegos poparzenia skory ogolnie na ciele to sobie szybko wyleczylam ale najgorzej am sie skora na moich oczach poniewaz jest tam skora jest najdelikatniesza i najbardziej mi sie poparzyla i nie mozna tak jej wszytskim smarowac bo zaraz lzy leca i jeszcze bardziej wysusza to i podraznia. i sobei siedze w domciu :D:D tzrymajcie sie cieplo papatki kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×