Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

:D Tygrysku, ładny jest ten zielony :) chociaż ja u siebie wolałbym może ciut bledszy? Chociaż mam ostatnio ciągotki na minimalizm ;) i chyba wolałbym na szaro bądź biało. Pogoda w weekend dopisała na 102 :D wpierw wielkie sprzątanie a potem relaksowanie ;P W tym tygodniu zabieram się za pieczenie baranka :D Kati podobno zodiakalne ryby mają ciągotki do uzależnień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, dzien dobry, bry, bry :D Kamorek -> nieee, nie bledszy, za bardzo by mi przypominal wtedy kolor klatki schodowej ;) Kati -> a jak ma sie morze?? ciekawe kiedy beda pierwsi odwazni do kapieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend- otawrty sezon grillowy, w ramach relaksu trochę popiłam w sobotę i w niedzielę lecyłam kaca :) Ale weekend bardzo udany no bo cała niedzielę mogłam spędzić z moim słonkiem :) Kati - ja też chcę nową pracę !!! no normalnie ci zazdroszczę!! Tygrys- ja nie wiem ja ty to robiłaś, że cała byłas w farbie?? ja naprawde nie bylam tak poplamiona po malowanu, ale z drugiek strony przynajmniej widac- ze sama malowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robilam? pod koniec nie odsaczalam porzadnie walka i farba tryskala, na poczatku, gdy robilam to porzadnie to rzeczywiscie nie bylam brudna ale potem juz mi sie nie chcialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku chyba, że tak :) klatce schodowej mówimy stanowczo nie ;) kaczkom też ;) Ghana 🌻 🖐️ *** Siedzi stary baca przed chałupą i rozmawia z ceprem: -Panocku jak człek był młody, jak mi tak ch*j stanął, tom go musioł dwoma rękami łod brzucha łodciągać... a teraz to już nie te ręce... ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia-praca
Zarządzający Systemem Web zatrudni w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu pracowników do obsługi środowiska Internetowego i współpracujących kierowników marketingu. Przeszkolimy pozytywnych kandydatów. W celu uzyskana dalszych informacji wyślij e-mail basia-pracanet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie pracy to stanowczo nie to forum i nie ten topik... czy to prawda, ze ma byc chlodniej? ja sie nie zgadzam!! Gdzie sie Girl podziewa?? jestem ciekawa jak jej w czwartek poszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Hmm jesli chodzi o prace, to Tajgerek ma racje - nie ten topik ;) Nooo mi jeszcze dodatkowej pracy trza - i tak kociaki widuja mnie coraz krocej... Ghanuska nowa praca jest fajna, bo... tak ;) Z wielu powodow :) Nie wszystko jest idealnie, ale dzieki temu sie nie nudze :) Trzymam kciuki za Twoja pracke :) Tajgerciu mi sie tam zielony podoba :D U siebie wymalowalam na pomaranczowo i zolto :) Kamorciu juz ja dobrze wiem, ze \"rybki\" maja rozne takie sklonnosci ;) Ale \"panienki\" tez sa podatne :D :P Girl 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati oj tak tak na panienki też jestem podatny ;) pff żartuję oczywiście :D aa to chodziło o znak panny hihi :P Moja właściwa Połówka jest spod znaku panny... Tygrysku mnie koleżanka mówiła iż ma jeszcze u nas sypnąć śniegiem... zastanawiam się czy aby to nie wczorajsza primaaprilisowa wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jak slonce przez szybe swieci mi w oczy to jest fajnie i cieplo, ale jak sie idzie przez park do prayc to juz az tak goraco nie jest, ale nie narzekam :) Kamorku -> niestety tez slyszalam o tym sniegu... oby sie nie sprawdzilo!!! Kati -> pomaranczowy tez jest bardzo ladny ale mnie bardziej zielony pasowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kamorciu to taki zestaw zodiakalny jak u mnie :D Nawet \"konfiguracja\" damsko - meska sie zgadza :D :D Tajgerek ty mnie sniegiem nie strasz, bo ja juz schowalam kozaki i plaszcz zimowy ;) Girl!!!!!!!????? Ghanuska 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :D no proszę jak to pasuje, intrygujące, nieprawdaż? ;) a u mnie właśnie pada deszczyk... ale za to jutro ostatni dzień do pracy potem biorę urlopik do świąt :) (aż łezka w oku kręci :) jak przypomnę sobie deszcz pewnego dnia w Krakowie mmm... dam się pociąć by jeszcze raz to przeżyć) Tygrysku gdy tak przeglądam zdjęcia jeszcze raz to twoje uapki wyglądają jak od ufoka ;) takie zieloone... domyłaś się?? To tak malowałaś bez zabezpieczeń mebli? fju fju... Właśnie gdzie reszta dziewczyn się podziała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc mialo byc juz zimniej a jest stanowczo cieplej niz wczoraj... oj tam prognozy klamia!!! :D Kati -> ja Cie strasze, tylko powtarzam co slyszalam... ale ten snieg to moze w gorach tylko?? Kamorek -> oj nieuwaznie czytales maila, napisalam, ze sie domylam - bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzionek :) wilgotny ale fajny :D Tak przepięknie świeci słoneczko... tyle, że nad chmurami :P Tygrysku :) wolałem popatrzeć na ciebie a tekst pobieżnie potraktowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i znikam, bo mam jeszcze troche pracy :) Probowalam kupic sobie dzis spodniczke wiosenna, ale nic z tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klikaczy!! kto zabral cieplo? slonce jest, przez szybe fajnie grzeje ale jest zimno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no znowu mi zmieniali komputer i bylam odcieta od swiata :) ale teraz mam laptopa, bede go mogla brac do domu i moze w koncu prace napisze :) Melduje, ze u mnie wczoraj bylo straszliwie zimno - przynajmniej jak dla mnie, dzis swieci slonko, ale dalej żeśko! :) A czy ktoś wie jak w koncu bedzie na swieta?? bo nie wiem czy wyjezdzac na wieś, czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana chodzą plotki, że na święta ma być pięknie :D i tak rzeczywistość zweryfikuje hehe kurde dlaczego z Radia Zet nie dzwonią do mnie z kasą?? akurat mają odpowiednią sumę do zainwestowania w siebie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, tez slyszalam takie plotki, ze na swieta ma byc juz ladnie i cieplo :) Kamorek -> nie badz egoista i oddaj cieplo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, tez slyszalam takie plotki, ze na swieta ma byc juz ladnie i cieplo :) Kamorek -> nie badz egoista i oddaj cieplo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku mów mi egoist ;) z dziką rozkoszą posyłam Tobie ciut ciepełka :D bo tu się robi za ciepło :classic_cool: Mam do was pytanko: co kupujecie na zajączka? oraz co jako kobiety chciałybyście dostać? (tutaj wnioskuję, że będą możliwe różnorakie odpowiedzi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kolejny ciezki dzien za mna - jeszcze tylko jutro i 3 dni wylegiwania sie :D Kamorciu ja bym chciala dostac piekna pogode i duuuzo odpoczynku bo jestem skonana ;) Dziewczyny u mnie tez jest zimno od wczoraj - dopiero dzis poznym popoludniem troszke sie ocieplilo wiec licze, ze na Swieta bedzie pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje, ze jest ciutke cieplej... ale moze to autosugestia? po lekturze artykulu na o2 o zimnych swietach, musze sie jakos pocieszyc ;) Kamorek -> ja nic nie kupuje ani nie dostaje na zajaczka, u mnie nie ma takiej tradycji... swoja Kobiete Ty powinnies znac najlepiej... ale np mnie zawsze ucieszy dobra ksiazka, a z powazniejszych rzeczy to perfumy czy jakis srebny \"wisiorek\" Kati -> o to, to... tez mam takie zyczenia do zajaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati tobie również podeślę ciepełka :) Tygrysku Ja już mam dawno prezent zapakowany w ładny papier w tulipanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo tu girl nadaje:) ... ze spraw przyziemnych to własnie upieklam 2 keksy i pleśniaka juz na świeta.. a ze spraw smutnych to nie dostalam roboty o ktora sie staralam ( w mieście mojego robaczka) wiec znowu odlożona w czasie przeprowadzka i życie-bycie razem... ale ja sie nie poddam dlatego tak sie dlugo nie odzywalam bo dopiero wczoraj wrocilam z wojaży... buziaki dla wszystkich 😘... trzymajcie sie kochani.. nie wiem kiedy ja nadrobie czytanie was :) ale w pajaca juz klikam girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×