Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Dzieeen dobry :D temperatura odczuwalna -17, termometr pokazuje -11 ale jest pieknie slonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam tym razem mam ja zapchaną jedną dziurkę... ...od nosa :) Tygrysku aż tyle? Fjuu... nie sądziłem, że aż tak mrozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwester ja spedzilem razem z zona sam na sam w pokoju :) dziękuje za fotki juz doszly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na imprezce - domowce a czas okolopolnocy pod Palacem (Kultury) ogladajac fajerwerki i \"zaliczajac\" Lady Pank oraz T-Love :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bardzo chory klik... czuje sie koszmarnie - boli mnie gardlo i wszystkie miesnie. Jak tylko bede po spotkaniu z szefem, to jade do domu i mam zamiar spedzic w lozku caly weekend :) My na Sylwestra wyjechalismy ze znajomymi do Ustronia Morskiego :) BYlo bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr zimno ale to nic, bo juz piatek!! :D Kati, popieram pomysl weekendu w lozku! w cieple, z duza iloscia goracej herbaty (i goracym mezczyzna u boku ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno, zimno! A ja w weekend plnauje malowanko - jedna wartstwa i tylko 2 ściany- więc szybciutko i male przemeblowanko :) A może pojadę oglądać jakieś działki do kupienia- właśnie oglądam oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alllo Kati - jak tam dzisiaj?? jak sie czujesz? byłaś u lekarza?? w Krakowie mega ślisko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich z lozeczka 🖐️ Poszlam dzis do lekarza i mam zwolnienie do przyszlego poniedzialku wlacznie. Nie powiem zebym narzekala - czuje sie troche lepiej (spadla mi goraczka, bo w weekend mialam 39, miesnie juz mnie tak nie bola, tylko jestem slaba i ciagle spie), wiec teraz odsypiam, leze w lozku, czytam ksiazki jak mam sile i ogladam bzdury w tv ;) Korniszonek jest zachwycony, bo cale dnie spi ze mna :D Wygladam co prawda koszmarnie - cera mi sie popsula, porobily mi sie jakies zajady i w ogole wygladam fatalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> stanowczo nalezalo Ci sie taki "urlop"... lez, spij, odpoczywaj, zdrowiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już, już - klikam!! Kati - odpoczywaj, ja mialam kryzys w poniedzialek, ale wzielam na noc teraflu - wypocilam sie i wczoraj było już lepiej, a dziś to już prawie zdrowa jestem :) Odebralam samochod od mechanika -- bo nie dzialaly mi swiatla, klakson migacze - i okazalo sie, ze bylo jakies zwarcie na glownym kablu i kosztowalo mnie tylko 40 zl - fajnie, prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze fajnie! takie pozytywne zaskoczenia sa zawsze mile :D a ja mam dzisiaj dyzur w pracy, wiec moglam sie wyspac, bo zaczynam o 10:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zimnow pracy?? dlaczego?? u mnie na bloku wisi ogloszenie, ze jutro i pojutrze moge sie spodziewac przerw w dostawie ciepla, ciekawe, czy to oznacza ze bedziemy zamarzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę niestety muszę popracować, a po wczorajszej imprezie najchętniej bym się położyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×