Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hej jestem! juz wcale nie wypoczeta bo drugi dzien w pracy i co rusz dostaje obuchem po glowie... ale nic to klikam :) Kati - obejzalam strone - nic nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Ghanuska - tam wlasnie pracuje :) Niedawno udalo nam sie wrzucic stronke i Wam wyslalam do obejrzenia ;) Cholerka chyba, ze udalo mi sie wkleic cos zmajstrowac przy wklejaniu linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skleroza!! Kati, link dziala, obejrzalam sobie strone, nawet kilka ciekawych rzeczy znalazlam i podziwiam, bo kawal dobrej roboty odwalilas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu ciesze sie, ze stronka Ci sie podoba :) Mam nadzieje, ze bedzie sie rozwijac jeszcze... teraz mam malo czasu, zeby cos pisac ;) tylko tyle ile jest konieczne :) Pogoda jest paskudna - wieje bardzo zimny wiatr, jest pochmurno i w ogole nieciekawie :O Ale za to dzis juz piatek :) Wreszcie sie wyspie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda pogoda jest piekna - tzn mogloby byc slone, ale jak dla mnie super - od wczoraj pada snieg i jest PIEKNIE!!! klikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca, praca- ale w sumie to w taka sobote, kiedy zaden telefon nie dzwoni to i tak jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie w koncu wyspalam!! pozdrowienia z mglistej stolicy :) Ghana -> to moze chociaz odpoczniesz troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska u mnie za to odwrotnie - mam wolne a telefony dzwonia ;) Ale co tam - posprzatalam troche mieszkanko, jeszcze mi tylko kuchnia zostala, ale to jutro, bo dzis to mi sie juz nie chce ;) Stefa ma nowa ksywe ;) Stefania Zostaw Ta Miske :D W zyciu nie widzialam, zeby kot tyle jadl ;) nawet Marmoladek, ktory wazy 8 kilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tajgerciu :) To kotka W. Tak wiec w sumie mamy 4 kotki :) Ciesze sie, ze imie Ci sie podoba - sama wymyslalam ;) Ja to mam \"melodie\" do wymyslania kocich imion :) Koteczke z pracy nazwalam Gieniusia :) Slodka jest jak nie wiem co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Dzis odpoczywam i nic nie robie, tzn. po tym jak wyszorowalam kuchnie ;) Polezalam sobie w wannie, a teraz sie lenie ;) Milej niedzielki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik to ja wasz marnotrawny Kamorek ;) U mnie stale bielutko za oknem i mrozi... mowili ponoc ze ma ocieplenie jakowe isc :D czekam niezmiernie.... Mam do was pytanie a potem prosbe, ktora z was ma blisko do takich sklepow: LULU LIVING ul. Dajwór 10 B Kraków (Kazimierz) RED ONION ul. Burakowska 5/7 Warszawa GALERIA REWOLUCJA ul. Kotlarska 32 Wrocław VIEW VIEW INTERIOR ul. Struga 4 Łódź TENDENCE GALERIA PRZEDMIOTU ul. Więckowskiego 5 Łódź GALERIA KWIATÓW ul. Armii Krajowej 62 D Łódź ?? Potrzebuje kupic pare rzeczy na prezent z firmy Motiff http://www.motiff.eu/ a mniej wiecej torebke na prezent dla zony itp... i wlasnie ich produkty mozna zanabyc tam w sklepach. jak co to prosze o wiadomosc :D :) o nawet ladnie sie do was usmiecham :D (oczywiscie pod czujnym okiem zony :P :P ) Co do zdjec, to mamy od fotografa ale w wersji papierowej. Moj swiadek ma mi przyniesc w srode plytke ze zdjeciami, ale z wesela a nie ze slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznie dziękuję za odzew :) zatem czekam nadal ;D u mnie zima jeszcze trzyma a tam gdzie pracuję wiosna nadchodzi :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie witam i nadrabiam straty w klikaniu :) Krakow rzeczywiscie piekny i zimowy ale wawa nadal nie :P Kamorek -> Burakowska to niestety daleko ode mnie, zupelnie nie moje okolice, wiec niestety nie moge Ci pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez!! u mnie tez jest gesta mgla!! to pewna ta co w Krakowie ostatnio byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie pieknie! - teraz w nocy spadlotroszeczke sniegu i cale drzewa sa biale!! Kamorek no ja na dajworze bywam bardzo rzadko, ale jak cos to moge sie zmobilizowac, to na Kazimierzu- czyli rzadko tam bytwam w godzinach otwarcia sklepow, bo dopiero po 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×