Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik jeszcze domowy :) Dopiero jutro wracam do pracy ;) Czuje sie juz calkiem niezle tylko szybko sie mecze... Ale za to ile sie naczytalam ksiazek dzieki przymusowym wakacjom ;) Przeczytalam 3 kryminaly Agaty Christie (jestem wielka fanka ;) ) i nowa ksiazeczke Fannie Flagg (tej od Smazonych zielonych pomidorow). Tak mi sie spodobala, ze kupilam kolejna Fannie i dzis zamierzam sie delektowac... jak tylko zrobie obiad ;) Milego poniedzialku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam z pracy :) Czuje sie juz calkiem niezle - teraz Marmoladek zachorowal (cos z pecherzem chyba :( ) Musze go zawiezc do weterynarza dzis... Ghanuska jesli podobaly Ci sie Smazone zielone pomidory, to inne ksiazki tej autorki tez polecam - sa naprawde bardzo fajne, cieple, sympatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez zwariowany dzien.. rano bylam na pobraniu krwi i dostalam opierdziel od pielegniarki za niejedzenie miesa :P a potem w pracy z pismami latalam jak szalona... Ksiazki Flagg sa super... na pewno czytalam cos jeszcze oprocz \"pomidorow...\" ale nie pamietalam tytulu... Kati -> biedny Marmoladek... poglaszcz go pod brodka ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - u mnie zapalenie oczków - tzn u psów, 2 razy dziennie im zakrapiam, a jak tylko wyciągamkrople to Redka ucieka i muszę ją gonić po domu - starsznie tego nie lubi! A po tej książce ktorą czytam to już muszę zabrać się za pisanie pracy... nie ma bola w końcu muszę to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy u weterynarza - Marmuś ma znowu chore nereczki... ech... lepiej zeby do jutra zrobil siusiu... najgorzej nie jest, bo ma humor, apetyt i nie wymiotuje, wiec moze nie bedzie tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) Czyli trzymamy kciuki, zeby kotek zrobil siusiu?? hmm ciekawe ale potrzebne trzymanie kciukow... zatem Marmoladek do dziela! Ghana -> Dżeki tez nie lubi kropelek... i jak kiedys musial miec wpuzczane to sie chowal pod lozko ;) Kamorek -> a co dokladnie czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włamali się do domu mojej siostry, a to ja się barykaduje i biję się iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Siusiu zaliczone :D Tajgerciu dzieki za kciuki :) Dzis jade na kolejny zastrzyk z malym klopsem i zobacze co i jak ;) Ghanuska to straszne! Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga dzisiaj jest DZIEŃ PIKANTNYCH POTRAW :D Ghana -> brrrr straszne... mam nadzieje, ze nie ma duzych szkod? Kati -> zatem nadal sciskam kciuki za Marmoladka malego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkód wielkich nie ma - ukradli aparat, perfumy, bizuterie i zapasowe kluczyki do samochodów!!! ale nie ruszyli sprzetu typu - dvd, pewnie stwierdzili, ze wtedy ktos by zauwazyl... No ale przegrzebali caly dom, wszystko porozwalana, powywlekane, no i ta swiadomosc, ze ktos sie wlamal... Ja wymieniam drzwi do swojego mieszkania - moge teraz nawet wziac kredyt na to, ale jak ja tak czesto zostaje sama, to mam schizy... a drzwi mam takie 30letnie stare jak ten blok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze nie "ciezkiego" nie ukradli ale swiadomosc, ze grzebali w rzeczach, brr az ciarki mnie przechodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i do robotki znik :) Musze dzis znowu wyjsc troche wczesniej, zeby zawiezc Marmoladke do weterynarza na zastrzyki. A wieczorem umowilam sie z kolezankami na drinka ;) Milego dnia 🖐️ PS.czy tylko mi dzis chce sie tak bardzo spac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - nie tylko tobie, ja mam teraz schizy i nie moge spać, a nawet jak śpię to tak jakoś \"niewydajnie\"... teraz jeszcze pojawili się bezdomni, spali na klatce... no to schizy mam już na maksa... Przytul marmoladka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska moja mama miala kiedys taka \"przygode\" z bezdomnym (pijak lub narkoman). Poszla wczesnie rano wyrzucic smieci do zsypu (mieszka na 7 pietrze), a tam ktos spac! Przestraszyla sie jak nie wiem co! No dzis to jest masakra - jak zadzwonil budzik, to az zaczela mnie bolec glowa i niestety boli do teraz... Dzieki - Marmus wycalowany, wypieszczony i naprzytulany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! a ja dzisiaj chociaz wstalam wczesniej niz zwykle (test z francuskiego byl i nie chcialam sie spoznic) to jestem wyspana... no moze wyspana to zle slowo, ale spac mi sie nie chce... mocna, dobra kawa o poranku to jest to! :) zobaczymy co bedzie kolo poludnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ No Marmus wreszcie zalatwia sie jak trzeba :) Na szczescie dzis ostatni zastrzyk, bo nie bardzo mi sie chce juz z nim jezdzic (weterynarza mamy dosc daleko). Ciesze sie, ze dzis piatek, bo jakos po tej chorobie nie moge dojsc do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek - alleluja dotrwalam do konca tygodnia - no jeszcze 6 h, ale juz prawie koniec. a tydzien byl ciezki... Kati - fajnie, ze z marmoladkiem juz ok! Ja tez mam daleko do weta, ale przyanjmniej mam do nich ( bo too malzenstwo) zaufanie i czsami jade do nich prawie godzine, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzien... od rana pada a mnie sie nic nie chce... no nie prawda, spac mi sie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie nic nie chce Tajgerciu :) Dzis to osiagnelam szczyt... ech... Ale za to kupilam sobie buty i ciuchy na fitness bo skoro mam fajna sale w odleglosci 200 metrow od domu to chyba wstyd nie skorzystac???? ;) Chce zaczac od przyszlego tygodnia :) Musze sie troche rozruszac, bo zycie przespie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×