Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tajgerciu mi sie tez nie chcialo, ale jak dalam sobie niezly wycisk a pozniej sie zrelaksowalam na saunie, to od razu mi sie lepiej zrobilo ;) A dzis wieczorem jest imprezka urodzinowa W - wynajelismy czesc knajpy i mysle, ze bedzie fajnie :D Jutro odpoczywamy, a w poniedzialek wczesnie rano wyjezdzamy do Ustronia :) Milego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba w 100% najpierw sie zmeczyc, potem sauna i od razu czlowiek sie czuje jak nowo narodzony :) impreza na pewno bedzie super! a kiedy W. dostanie prezent od Ciebie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i do lozka znik ;) Impreza udala sie baaaardzo :D Dzis nie ruszamy sie z lozka ;) Tajgerciu prezent dostal wczoraj rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry poniedzialek! :) Kati -> jak bardzo prezent sie spodobal? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikaaamy dzień dobry :) nie wywiało was? u nas spokojnie przeszło. Wczoraj byliśmy na w kinie na filmie \"Pokuta\". Bardzo mi się podobał. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nie wywiało, ale bylo ciężko... ja tam wczoraj ogłądałam na dvd "ultimatum bourna" - fajny film sensacyjny, tylko na moim malutkim telewizorku kiepsko sie oglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik i do lozka z polopiryna znik :P Ghana -> slyszalam, ze to naprawde dobry film! Kamorek -> czemu tak rzadko do nas zagladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis mnie czeka "de ja vu" - podobno dobry film. Mam 3 dvd wypozyczone, wiec trzeba ogladac :) klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z Ustronia :) Bylismy dzis na Rownicy (ale autem bo mieslimy bardzo malo czasu), potrem pospacerowalismny po Ustroniu a przed chwila wrocilismy z czeskiego Cieszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani juz wiem że nie nadążę nadrobić czytania... klikam w pajacyka ale tutaj to kompletnie nie mam czasu wpadać :( Widzę że kobietki ostro ćwiczycie.. a Kati to teraz wypoczywa w górskich okolicach ech.... 🌻 ... ja ogolnie rzecz ujmując jestem zarobiona na amen :(, to stanowisko i caly ten awans i odpowiedzialność nie sa dla mnie, wykańczam sie i nerwowo i fizycznie... ale juz widzę \"światelko\" w tunelu... na czerwiec nieodwolalnie wypowiadam umowe o pracę i wyprowadzam sie do mojego robaczka ... , ktory to w minione świeta poprosil mnie o rękę... a ja ma się rozumieć.. zgodzilam sie... tak wiec czekają mnie spore zmiany :) oby tylko być zdrowym :):):) ściskam Was robaczki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> czy ja to widzialam? a moze chcialam zobaczyc? za to ja znow obejrze Leona Zawodowca :) Girl -> jak cudownie widziec Cie tutaj :) czy ja juz skladalam Ci gratulacje? Zatem duze zmiany sie szykuje i to na lepsze :) Kati -> wypoczywaj, relaksuj sie i ciesz sie zasluzonym urlopem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Girl - gratulacje!!! super, w takim razie trzymaj się ciepło, a od czerwca mam nadzieje, wracasz do nas :) Tygrysek - de ja vu - bardzo fajny film! Ale Leon jest najlepszy, wczoraj ogladalam tylko poczatek i koniec, ale i tak sie poryczalam :) To jeden z 3 moich ulubionych filmów, ktore moglabym ogladac prawie w kolko. Kati - taki ekspresowy wypoczynek, bo nie macie czasu, ale i tak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ghana, znow mnie o krok wyprzedzilas! Tak "leon..." jest w top 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej :) Kati taa to widzę, że jesteście bliziutko nas :D o rzut beretem hihi. Wybudowali już to coś tam na szczycie Równicy? Jak ja jeździłem na rowerze po górze to jeszcze było w trakcie budowy. Jak będziesz w Wiśle, to polecam jedną knajpkę. Jest ekstra :D Restauracja \"u Kubiczka\". Mają świetne jedzenie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! jest piekne slonce!! i mrozek ale kto by sie tym przejmowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha rano było -10 C hihi mrozik była ale za to cudna słoneczna pogoda. Pozdrawiam`y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z Trojmiasta ;) Wreszcie dotarlismy do domu - okrezna droga, ale jestesmy ;) Kamorciu Rownica to jeden wielki plac budowy ;) Wwoza tam pelno ziemi i cos \"grzebia\" ;) Girl gratulacje!!!!! Bardzo sie ciesze z Twojego szczescia :) Ghanuska jak tam Twoj pilates? Ja przez kilka dni mialam przerwe, ale od dzis zabieram sie do roboty :) Tajgerciu 👄 Ty na pewno cwiczylas i za mnie troszke ;) Zabieram sie za robote, bo jest tego tyle, ze nie wiem w co rece wlozyc, a musze wyjsc wczesniej. Milego piatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ :) wiosna wrocila, znow jest cieplo i nie szkodzi, ze szrao, slonce tez przyjdzie :D Kati -> ze skrucha sie przyznaje, ze wczoraj i we wtorek nie bylam na fitnessie. Wczoraj kino "Swiadek bez pamieci", we wtorek spotkanie z kolezanka... ale w sobote ide na maraton fitness 4h non stop to odrobie straty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ja regularnie - 2 x w tygodniu! I mimo, ze czesto mi sie nie chce to ide, a w srode mialysmy rozgrzewke na rowerkach i biezni - i mnie miesnie bolaly :) A wczoraj byl basenik - jutro tez sie wybieram :) U mnie piekne slonko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoooooneczko świeci :D cudowna pogoda fju fju. głosili w radiu, że ma padać taa. Dzisiaj moja połówka poleciała do Irlandii na szkolenie. Weekend zapowiada mi się pracowicie. Mycie okien, sprzątanie, doglądnięcie ogródka... Oby do następnego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Jestem zupelnie wykonczona i oslabiona (zupelnie jakby sie na chorobsko zbieralo...) w zwiazku z czym dzis odpoczywam :) Jak bedzie ok, to jutro rano wskakuje w dres i pedze na 9 na silownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwujcie mnie slonce, bo u mnie dzisiaj bylo szaro! ale mam nadzieje, ze jutro to juz sie zmieni :D Kati -> zaaplikuj sobie profilaktycznie na noc, cos rozgrzewajacego (na mnie najlepiej dziala zwykla polopiryna) Kamorek -> fajne lozko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Na szczescie sie nie rozlozylam i wczoraj rano bylam na silowni :) A dzis bylismy na pieknym spacerku - nad samym brzegiem morza :) Teraz czas na odpoczynek i na Narnie (wypozyczylam plytke, bo mam ochote na jakas basn fantasty :) ) Milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj maraton, dzisiaj master class i taniec brzucha, a do tego rower, jest tak ladnie i slonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×