Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

i tam, żadnego konca swiata nie bedzie, wiec zycze Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku, samych wspanialosci i pomyslnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik z Trojmiasta :) Pogoda fatalna - zimno i mokro, pada snieg z deszczem. Dobrze, ze nie musimy nigdzie wychodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik z Trojmiasta :) Pogoda fatalna - zimno i mokro, pada snieg z deszczem. Dobrze, ze nie musimy nigdzie wychodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! Dziś to śnieg byl nawet w Krk, ale tylko 1cm z samego rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sororwita
Nuech pogoda nie zakłóci nam naszych doznań i przemyśleń. Kocham i rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati u mnie dzisiaj rano na pksie pokazywało -6 C. Śniegu jak to mówią w trzy dupy ;) Czekam na wiosnę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliku klik :) A u nas temperatury dodatnie i chlapa zamiast sniezku :O Poza tym jakas taka oslabiona jestem, nic mi sie nie chce, zmeczona, niewyspana... ale czego mozna sie spodziewac przy 2 nader zywych maluchow :P Zblizaja sie podwojne urodziny :) Juz 3 lutego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - a dlaczego przewrotne?? Jeszcze 2 tygodnie i wracam do pracy... nie chce mi sie... nie wiem jak to ogarnę... ech! Ale dobrze, że jest babcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy prawie wiosenny ;) (gdyby nie ten śnieg :P) Ghanuś dlatego, że wyszła na jaw tajemnica z dawnych lat misternie utkana. całuski :) dasz sobie radę, od razu wpadniesz w wir pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik z mroznego i snieznego Trojmiasta :) U nas w koncu przymrozilo i sypnelo sniegiem. Franek sie cieszy i szaleje, ja troche mniej bo ciezko jest pchac wozek w sniegu... Poza tym ubrac ich w te wszystkie czapki, rekawiczki, rajstopki i cholerne kombinezony to.... :P Tadek wazy juz ponad 10 kg wiec wnoszenie go na 3-cie pietro tez jest wesolym przezyciem :P No ale zeby nie bylo, ze tylko narzekam - wcale nie jest trak zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik :) Dzisiaj rano mrozik na PKS -11 C hu hu ha gdzie ta wiosna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik z mroznego Trojmiasta :) Allle przymrozilo! choc nad morzem i tak zawsze ciut cieplej zima;) Ponoc bedzie jeszcze zimniej (do -30!!) i tak ma potrztymac do polowy lutego. Makabra. Z dziecmi nie wychodze w ogole lub na max godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dziecmi nie wychodzę bo starsza chora na antybiotyku, ale może lepiej niech teraz odchoruje, bo jak wrócę do pracy to będzie lipa z chorowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×