Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

właśnie właśnie gdzie się podziały dziewczyny? może to sprawa sezonu urlopowego? *** Indiański wódz "Dwa orły" został zapytany przez białego przedstawiciela władz USA: "Obserwowałeś białego człowieka przez 90 lat. Widziałeś jego wojny i postęp technologiczny. Widziałeś jego rozwój i zniszczenia jakich dokonał." Wódz zgodnie przytaknął. Przedstawiciel rządu kontynuował: "Biorąc pod uwagę to wszystko, gdzie twoim zdaniem, biały człowiek popełnił błąd?" Wódz wpatrywał się w urzędnika po czym odpowiedział: "Kiedy biały człowiek odnalazł ląd, Indianie już tu rządzili, bez podatków, długu publicznego, z mnóstwem bawołów, bobrów i czystą wodą. Pracowały tylko kobiety, opieka medyczna była za darmo. Mężczyźni spędzali cały dzień na polowaniu i łowieniu ryb; a w nocy uprawiali seks." Wódz pochylił się i uśmiechnął się: "Tylko biały człowiek mógł być na tyle głupi, aby myśleć, że może ulepszyć ten system." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba korzystać ze słońca bo od jutra ponoć pogorszenie pogody i standardowo weekend do du py. Cóż jaki kraj taka pogoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik zimny i deszczowy 🌻 Pola od wczoraj się nauczyła mówić imię Sylwia :P dobrze, że A o tym jeszcze nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ;) Tygrysku i tego będę się trzymał :P ale A by się nigdy w życiu nie zgodziła na to imię z pewnego powodu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Troche mnie nie bylo, bo W ma ulop :) Niestety ja od wczoraj chora: zapalenie migdala i megaangina :O Do tego 38-39 stopni goraczki. Dzis spadla wreszcie, ale czuje sie fatalnie. Oby tylko moje chlopaki sie nie zarazily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Juz jest calkiem niezle tylko jestem troche slaba po tym antybiotyku. Pogoda do d... :P Pada albo sie chmurzy, a do tego jest cieplo i wilgotno. Na dodatek zostalam sama, bo W wyjechal w delegacje za granice i wroci chyba jutro w nocy dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wróciłam z delegacji, krajowej ale wyjazdowej. Ghana -> w domu siedzi, więc na utrudniony dostęp do Netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliku klik :) Ciekawe jak tam sie Ghanuska czuje... Tajgerku, pozdrow ja serdecznie:) U nas spokojnie, o ile moze byc spokojnie z dwojka takich lobuziakow :P Pogoda wreszcie ciut lepsza, bo w poniedzialek do poludnia jeszcze padal deszcz. Teraz juz jest ladnie i cieplo, wiec mozemy chodzic na dlugie spacerki :) Dzis jedziemy odwiedzic moja kolezanke, ktora niedawno sie dowiedziala, ze jest w ciazy :) Niestety musi raczej lezec i odpoczywac... ech, oby bylo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 godzin dalej leje :P *** Policja złapała dwóch handlarzy narkotyków i zaprowadziła ich przed sąd. Sędzia do nich: - Wiecie co, chłopaki? Wyglądacie mi generalnie na porządnych, więc dam wam jedną szansę. Wypuszcze was, ale pod warunkiem, że przekonacie ileś osób, aby przestały brać narkotyki. Nio więc już idźcie i jutro stawcie się u mnie i powiedzcie mi o swoich dokonaniach. Nazajutrz obaj przychodzą. - No i jak? - pyta sędzia pierwszego z nic. - Noo udało mi się 17stu ludzi odciągnąć od narkotyków - Ooo, to nieźle, a w jaki sposób to zrobiłeś? - Nio normalnie...narysowałem im dwa kółka - "O" i "o". Jedno większe, drugie mniejsze. No i wytłumaczyłem im, że to większe to jest mózg człowieka, który nie bierze, a to mniejsze to mózg człowieka który ćpa. - No to bardzo sprytnie. To zgodnie z umową jesteś wolny. A ty? Ilu ludzi przekonałeś? - zwraca sie do drugiego - 75 osób - Ile?? A w jaki sposób?? - No bardzo podobnie jak kolega. Też narysowałem im dwa kółka - "o" i "O" i powiedziałem, że to mniejsze to jest ich odbyt zanim trafią za narkotyki do pudła... ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Już piatek!! To wiadomość dla pracujących ;) Chociaż ja to nigdy nie mam urlopu :P Pogoda taka sobie - raczej ciepło, czasem wręcz duszno, co jakiś czas pada deszcz... ech do kitu z takim lipcem :O A my się dziś wybieramy z dzieciakami na koncert wieczorem :) Pod gołym niebem jakby co :) Globaltica się nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wkrótce Ghana sama będzie mogła opowiedzieć o swojej córeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×