Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

107 a wczoraj udało się przekroczyć 1000 :) *** Przychodzi biznesmen do lekarza. Buty jak lustro, garnitur w cenie niezłego auta, ciało wyrzeźbione na siłowni. Ot, ideał. -Mam dla pana dwie wiadomości. Dobrą i złą - rzecze Pan Doktor po badaniach. -To najpierw złą poproszę. -Ma pan raka. Góra dwa tygdnie do końca. W gabinecie zapada ciężka cisza. Krople potu kapią na biurko. Pacjent powoli wstaje i wyrzuca przez okno komórkę, pagera, laptopa i portfel. W końcu wbija ciężki wzrok w podłogę. -A ta..dobra wiadomość? - charczy z wysiłkiem. -Żartowałem z tą złą. *** Spotyka chomiczek słonia. - Słoniu, słoniu, jaki ty wielki jesteś i brzydki! A ja jestem taki malutki i ładniutki! Słoń robi krok w przód: - Byłeś... *** Pogrzeb elektryka. Głos w tłumie żałobników: - Kurde, jaki on młody... Ile mu stuknęło? - 380... *** Idzie Zły Chłopiec po lesie. Spotyka Dobrą Wróżkę. Postanowiła zmienić trochę charakter Złego Chłopca. Cóż, niech ma... - Spełnię twoje dwa życzenia, Chłopcze. - OK. Widzisz to drzewo? - No. - To wbij w niego gwoździa. Ale tak, żeby nikt na świecie nie mógł go wyjąć. - Mówisz-masz. A drugie życzenie? - Teraz wyjmij tego gwoździa. *** Moskiewskie zakłady spirytusowe \"Duch Lenina\" rozpoczęły produkcję wódki w butelkach z lewym gwintem. Ten podły chwyt poniżej pasa przyprawił o czarną rozpacz tysiące zdezorientowanych skacowanych obywateli. *** W związku z pojawiającymi się informacjami o nieprawidłowościach w przebiegu drugiej tury wyborów prezydenckich w Polsce, swoje bratnie usługi zaoferowała białoruska Komisja Wyborcza. Według jest wstępnych ustaleń z miażdżącą przewagą zwyciężył prezydent Łukaszenka. *** Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie mamy czwartek - ale ten tydzien pędzi ;) Byłam wczoraj u endokrynologa i... idzie ku lepszemu ;) Wybrałam się tez wczoraj na zakupy (z M. ;) ) i kupiłam sobie radyjko z odtwarzaczem CD :) Żadna firmówka, ale cieszę się jak nie wiem co :) Marmoladek ma dzie ostatnią (oby!) kontrole u weterynarza, a Korniszonek drugie szczepienia, więc będzie wesoło :) Zabieramy też kotka M., bo trzeba go zaszczepić :) Mój weterynarz zwariuje ze szczęscie, jak zobaczy tą szaloną trojkę :D Znikam do robotki :) Pa pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku- pewnie ze chcialabym wszystkie zatrzymac, ale to niemozliwe... ja tez jestem 100% skorpionem - wiec lepiej ze mna nie zadzierac! Kamorek - nie ogladalam wczoraj, bo moj S. ogladal mecz... ale rodzice mieli mi nagrac. Czytalam ksiazke i oczywiscie poplakalam sie... Ale w sumie jako ksiazka to bardziej mi sie podobalo \"pan Ibrahim i kwiaty koranu\" tego samego autora. Kati - oby ostatnia kontrola u weta- a pozniej juz bezie szalal na calego ;-) klik i do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
314 :) klik, klik i caly dzien z domu robie znik ;) Ghana -> ach jak ja lubie skorpiony 🖐️ podaj lapke zatem :D Kati -> bardzo sie ciesze, ze z Twoim zdrowiem idzie ku lepszemu, to z kotećkami tez bedzie lepiej :) och juz wyobrazam sobie mine weterynarza :) Kamorek -> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) ale mam dziś szalony dzień.. robotki tyle że .. ufff...:P szybciutko klikam i do pracki zmykam... a co tam u was słychować poczytam wieczorkiem na spokojnie:):):) buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorną porą wróciłem z Czech gdzie widziałem ładny rower i kilka ładnych czeszek, polek zresztą też :) oglądnąłem fotki i psiaczki są milutkie :D jest 934 to dzisiaj 1000 będzie lekko z palcem w .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz mamy ponad tysiac, tj 1004 :) uffff w koncu w domu.... cos mnie brzuszek boli... najlepiej na to pomoze goraca kapiel :D Girl -> czy zafundowalas sobie relaksujace, mile popoludniu po ciezkim dniu?? Kamorek -> a co Ty robiles na Czechach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111 obiadkow
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku byłem zobaczyć do sklepów rowerowych a później jeszcze zaliczyłem knajpkę :D Na chwilkę przed północą jest 1164 obiadków ❤️ teraz zmykam poczytać poezję Staffa na dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie w ten mrożny piąteczek moje robaczki:) Tygrysku.. alez oczywiście ze zafundowałam sobie relaksujące popołudnie... :) :Pale dziś od nowa robotka... ale juz niedługo weekend:):):) mam nadzieje ze brzuchowe bóle minęły??? 🌻 Kamorku... fiu fiu... po rowerki jeżdzisz aż do Czech... fajnie Ci pewnie mieszkasz niedaleko granicy.. bo mnie by taka wycieczka wyniosła drożej niż rowerek hi hi hi:D:p 🌻 Kati...🌻 Ghanuś...🌻 Fiołeczku...🌻 Margotko..🌻 Beziku ..🌻 buziaki dla wszystkich klikaczy ...😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
355 :) Brzuszek ma sie znakomicie, humor takze dopisuje, dzis odwiedzam dawno nie widziana kolezanke, wiec zapowiada sie cudowny dzien :) Girl -> zatem koniecznie musisz sobie zafundowac relaksujacy weekend :D Kamorek -> o czesi maja fajne knajpki :D a nie bylo problemow z powrotem...?? Kati -> gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia od Bezki dla wszystkich - wczoraj nie mogla wejsc na kafe To ostatnio wszystkim jakos humorek dopisuje i dobrze! Tak trzymac! Kamorek - wycieczki, wycieczki - ale ci dobrze! I czeszki i polki ladne? Kati - jak kotki, wszystkie 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Mój komp odmówił rano posłuszeństwa i został zabrany na leczenie :) Więc wpadam na moment - klik i znik :) Od koleżanki z kompa ;) Małe kotki zaszczepione, Marmoladek jutro ma powtórne badanie krwi, a ja właśnie wróciłam od dentysty (leczenie kanałowe). Życzę Wszystkim miłego dnia i weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEEKEND :D Girl hehe trzeba zobaczyć co tam słychać u sąsiadów w kwestii rowerowej ;) ale mają taniej rowerek firmy Merida na przeliczeniu wychodzi 8 tys zł a w Polsce kosztuje 14 tys. Tygrysku nie było kłopotu :D dzisiaj idę dokończyć :) hehe a na granicy poznałem strażnika-kolegę szkolnego mojego brata :) Ghanik czeszki i polki ładne są, ponoć te pierwsze są łatwiejsze ;) to wiem ze źródeł męskich znajomości :) 🌻 Kati :) ale teraz ząbki już jak marzenie masz? :D Piegusku 🌻 *** Morze Północne, lodowaty wicher daje jak cholera. Na pokładzie statku stoidwóch marynarzy. - W taką pogodę z gołą głową!? Gdzie masz swoje nauszniki? - Aaaaa, od czasu nieszczęśliwego wypadku już ich nie noszę. - Jakiego nieszczęśliwego wypadku? - Kumpel zapraszał na wódkę, a ja nie słyszałem ... *** Praktykant pyta ordynatora szpitala: - Co mam wpisać w rubryce \"przyczyna zgonu\"? - Swoje nazwisko ... *** Lekarz wypisując chorego po operacji udziela mu rad: - Nie palić, nie pić pod żadnym pozorem, co najmniej osiem godzin snu dziennie. - A co z seksem? - Tylko z żoną, wszelkie podniecenie mogłoby pana zabić! *** Dorastająca córka pyta matkę: - Mamusiu, co się dzieje z miodem z miodowego miesiąca? - Wsiąka w męża i tak powstaje stary piernik. *** Wieczór w parku chłopak czule szepcze dziewczynie do ucha: - Kochana wypowiedz te słowa, które połączą nas na wieki .... - Jestem w ciąży! *** Wchodzi młody junak do żeńskiego akademika: - A ty do kogo młody człowieku - pyta portierka. - A kogo by mi pani poleciła? 🖐️ 935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz jest ponad tysiac :) A dokladniej to: 1071 :) taka dzis piekna pogoda byla, ze pojezdzilam rowerem - ach jak super :) Ghana -> a jak sie miewaja szczeniaczki?? na ile sa juz chetni?? Kati -> brrrr leczenie kanalowe.... trzymam zatem kciuki za Marmoladka :) Kamorek -> 8 tys?? toż to mnostwo pieniedzy jest.... Piegusek -> a pewnie, ze jest ponad tysiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jest 490 obiadkow, to calkiem sporo jak na sobotni poranek :) a wczoraj znow przekroczylismy tysiac :D Slonecznego weekendu wszystkim zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uff już koniec sobotniego sprzątania w mieszkaniu :D czas posłuchać nowego albumu Chrisa Rea i oddać się lekturze Men`s Health a potem na rower skoczyć, pogoda dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) 779 obiadkow, wiec pewnie znow bedzie ponad 1000 :) u mnie tez juz posprzatane, a ja kaszle jak gruzlik :o az mnie zaczyna wszystko w srodku bolec :( mam nadzieje, ze Wam sobota milo mija 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota minela pod znakiem zakupow. Mam w koncu kurtke na zime, szalik i rekawiczki. czapka zostaje z poprzedniego sezonu, wiec jeszcze buty i jestem gotowa na zime :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystkich wywiało hoho i dobrze, bo co to za siedzenie w weekend na necie ;) :P Tygrysku a jakie butki masz na oku? Kurteczke w jakim kolorze i jaką? Fiołku jak się czujesz? Tylko płucek nie wykaszlaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko, a juz 908 :) Alez dzis spacer zaliczylam... a raczej 4h ekspedycje ;) nie wiedzialam, ze sa takie haszcze w wawie... pola, rozwalajace sie chalupy, las, zielsko po pas... extra!! Kamorku -> kurtka jest granatowa :) a butow sama nie wiem jakich szukam.... starsznie trudno mi znalesc takie, ktore by mi sie od razu spodobaly.... bardzo marudna pod tym wzgledem jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×