Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Cześc kochani:) a pewnie Fiołeczku .. musimy dzis powtorzyć 1.000 obiadków... a moze i wiecej:D:D:D biore sie za robotke bo mam sporo...mialam iśc na wizyte kontrolną do lekarza ale dzis mi sie nie uda ... ostatnio jestem jakaś zabiegana a przeciez teoretycznie to nie mam tak wielu obowiązków ..hmm chyba sie starzeje hi hi hi:P Kati... trzymaj sie w pracce :) jak tam kiciuś??? lepiej mu już??? no i jak mieszkanko???:) 😍 Ghanuś.... pokazalam twoje pieski (tzn ich fotki) swojej koleżance.. była zachwycona... i gdyby nie miala swoich psiakow to pewnie pojechalaby od razu do Ciebie, po jakiegoś nie zważając na odległość, taki z niej \"warjat psowy\" :):):) :P zmykam do robotki paaaaa i ściskam wszystkich \"starych\" i \"nowych\" klikaczy 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🌻 Wczoraj poszło bardzo dobrze - wszystkim się podobało, a ja się nawet bardzo nie denerwowałam ;) Marmoladuś był dziś rano na badaniu krwi - wyniki wieczorem (trochę się martwię, bo to mogą być poważne problemy z nerkami :( ) Tygryś trzymam kciuki bardzo mocno za psiaka ❤️ Moj piesek, często chorował (problemy z watrobą) więc wiem jaki to problem. Girl ❤️ Znikam do roboty, bo mam dużo do zrobienia (na szczęście tylko do 12 - potem będzie troche luźniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 795 Pozdrawiam z extra wietrznego miasteczka na południu 🌻 *** - Malgosiu rozkracz sie. - Kraaa! *** Żona pyta męża: - Jesz tę zupę? Bo jak nie, to dodam śmietany i dam psu. *** Mąż wraca o 4 rano do domu. Żona zaspana otwiera mu drzwi i pyta z wyrzutem: - No gdzie byłeś? - Na rybach, kochanie - odpowiada mąż. - I złapałeś coś - znów pyta żona, na co mąż po krótkim zastanowieniu mówi: - Nieeee, mam nadzieję, że nie..... *** Mąż z żoną przychodzą do restauracji. Żona zamawia: - Poproszę ziemniaki i kotlet schabowy. - A warzywo? - pyta kelner. - On to samo co ja! *** Kaczyński przedstawia swój program w sejmie, kolejno wymienia postulaty: ...chciałbym stworzyć 3 mln mieszkań, ograniczyć inflację, ale jednocześnie zwiększyć wydatki publiczne, wprowadzić nieodpłatne kształcenie dla wszystkich studentów, 2 krotnie zwiększyć emerytury i renty a jednocześnie ograniczyć dziurę budżetową ... Nagle wypowiedź przerywa głos z sali : - Panie Kaczyński, tak to tylko Panu w Erze dopasują... *** Dialog - Ożenisz się ze mną? - Nie. - To złaź! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) mam dziś fatalny dzień w pracy, żeby tylko udało sie wszystko wyprostować... aż mnie łepetyna z nerwów rozbolała :(:(:( fajno ze wczoraj tyle obiadków moze i dzis przekroczymy magiczny tysiąc:) paaaa trzymajcie się girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 590
dopiero 590 obiadków !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 pozdrowionka i życzenia dużo słonka takiego jak jest u mnie :D 737 Zaczynam składać rower na przyszły sezon :D będzie mega wypas hihi ** Jedzie kolo w autobusie a za nim jakiś gościu do niego mówi rogacz, rogacz. Zdenerwowany wraca do domu i mówi do żony TY słuchaj chyba mnie zdradzasz bo na mieście się ze mnie śmieją a żona - co ty kochanie to nie możliwe przecież ja ciebie tylko kocham. Odpowiedź żony w pełni go zadowoliła. Na następny dzień kolo znowu jedzie autobusem i znowu słyszy- rogacz, rogacz i do tego jeszcze skarżypyta. ** teraz tak z przymrużeniem oka bo o zgrozo fuu ;) nie pasuję do tego schematu :P Dlaczego faceci są tacy zajefajni: 1. Ich dupa nigdy nie jest czynnikiem decydującym podczas rozmowy o pracę. 2. Ich orgazmy są zawsze prawdziwe. Zawsze! 3. Ich nazwisko zostaje. 4. Garaż jest ich cały. 5. Ich plany weselne troszczą się same o siebie. 6. Nigdy nie mają ochoty odwieźć przyjaciela od bzykanka. 7. Mechanicy samochodowi zawsze mówią im prawdę. 8. Gucio ich obchodzi, że ktoś zauważa ich nową fryzurę. 9. Gorący wosk nigdy nie wchodzi we włosy łonowe. 10. Ta sama robota. większa płaca. 11. Zmarszczki dodają charakteru. 12. Nie muszą opuszczać pokoju aby poprawić sobie krocze. 13. Suknia ślubna 2000 PLN; Wynajem smokingu 100 PLN. 14. Ludzie nigdy nie gapią się na ich klatkę piersiową podczas rozmowy. 15. Nowe buty nie tną, nie robią pęcherzy, nie deformują stóp. 16. Jeden nastrój, zawsze! 17. Rozmowy telefoniczne w 30 sekund. 18. Pięciodniowe wakacje wymagają tylko jednej walizki. 19. Sami otwierają słoiki. 20. Dostają fory za każdy przejaw troskliwości. 21. Bielizna kosztuje 5 PLN za trójpak. 22. Jeśli mają 34 lata i są samotni, nikt tego nie zauważa. 23. Mogą po cichu doznawać przyjemności z jazdy siedząc na miejscu pasażera. 24. Trzy pary butów w zupełności wystarczą. 25. Mogą w ciszy oglądać piłkę nożną ze znajomymi przez wiele godzin ani przez chwilę nie myśląc \"Musi być na mnie zła.\" 26. Nie używają podpasek. 27. Jeśli inny facet przyjdzie na przyjęcie w takim samym ubraniu, mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi na wiele lat. 28. Nie muszą znać nazw więcej niż pięciu kolorów. 29. Nie muszą się zastanawiać, w którą stronę kręcić nakrętką czy też śrubą. 30. Posiadają dar niezauważania zagnieceń na ubraniach. 31. Ta sama fryzura potrafi przetrwać latami, a nawet dekadami. 32. Ich brzuch zazwyczaj ukrywa duże biodra. 33. Jeden portfel, jedna para butów, jeden kolor przez wszystkie pory roku. 34. Manicure robią przy pomocy scyzoryka. 35. Zakupy Świąteczne dla 25 członków rodziny robią 24 Grudnia, w kilka minut. 36. Cały Świat jest dla facetów ubikacją. ** Dziesięć rzeczy, które mężczyźni na pewno wiedzą na temat kobiet: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Mają piersi. uhm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołku to ni chybi znałaś w wersji hardcorowej :D Jest 963 czy będzie 1000? Kto da więcej? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Spotkanie się udało :) Prezentacja poszła mi świetnie ;) A potem zaczęła się imprezka ;) Wytańczyłam się za wszystkie czasy i obżarłam jak prosiak :D A dzis kac męczy, oj męczy ;) Pan M. dziś wraca i... przywozi małego kotka :) Przypałętał sie do niego, jak stali w jakims porcie i został :D Paaaa znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje klikam klikam..... łepetyna mnie dziś boli okropnie.... ale jak poczyałam kamorkowe dowcipy to od razu sie usmiechnełam:) Kati... wspaniale ze wszystko sie udało, takie publiczne wystąpienia to mimo wszystko stres... dobrze ze pozniej moglas odreagować na imprezce:D:D:D:P Czyżby z panem M. łączyla Cie milość do kotków:)??? milego dzionka i weekendu kochani ... jesli dalej będzie mnie trzymac ból głowy to sie urwe z pracki bo ledwo patrze na oczy:( girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
279 :) Stawialam szampana na stol, truskawki skombinujcie sobie sami i za klikanie sie biore :) Girl -> a masaz nie pomaga?? biedactwo ❤️ Kati -> hiihi 3 kotek?? nie dlugo cala hodowle bedziesz miec ;) ale wazniejsza wiadomosc, ze M. wraca!! a ja od swojego M. marynarza dostalam wczoraj pocztowke z Noworyjska, a nastepny port Mombasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - a jaka to okazja, chociaz ja chetnie sie napije! Girl - wiem jak ogladnie szczeniakow dziala na ludzi :-) sa takie piekne, coraz piekniejsze. A teraz jak juz zaczynaja sie bawic , lazic po calym pokoju, przychodzic jak je wolasz... No poprostu sa piekne! ;-) Ale pokazuj swoim znajomym pieski, bo niestety musze znalezc im nowe domki, chociaz wolalabym je wszystkie zatrzymac :-) Kati - to masz przyjemnie w pracy! :-) U mnie tak jakos srednio ostatnio... Kamorek - mnie najbardziej podobal sie kawal o Kaczynskim, chociaz nie wiadomo czy smiac sie czy plakac! :-) Pozdrowionka - wysylam wam jeszcze jakies zdjecia, a co! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysiu.... ale dzis jakos specjalnie sie starzejesz??? :D:D:D jeśli tak.. to Wszystkiego naj naj najwspanialszego i tego co Tygryski lubią najbardziej 😍 🌻🌻🌻 na szampanka sie piszę.. i truskawke dorzucę hi hi hi.. bo wlasnie przestala mnie bolec łepetyna.... :P girl ps. Ghanus... pieski pokazuje komu się da.. kazdy oczywiście zachwycony... ale jakos nie zapisuje sie w kolejke do wzięcia pieska... a co do kolejnych fotek piesowych to czekam z nicierpliwością :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan M. wylądował w Gdyni :) Z koteczkiem ;) A ja po pracy pędze do fryzjera, a potem z Marmoladkiem na zastrzyk. Wolałabym sie z M. dzis nie widziec, bo po wczorajszej imprezie nie wyglądam najlepiej ;) Tygryś 🌻 🌻 🌻 Ja dostałam od M. pocztówkę z Islandii i stosy sms :) Girl ❤️ kamorek :D Ghanuśka słodkie psiaki :) Fio 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- to ja i torcik dorzuce - jezeli tak to sto lat! :-D 🌻 Girl - zdjecia poszly, a co do nastepnych to zapraszam na strone www.rudabanda.com prze weekend powinna ruszyc :-) udanego dluuuuugiego weekendu wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki :) no tak dzis sie specjalnie starzeje, oficjalnie rzec by mozna ;) Girl -> ciesze sie, ze leptynka nie boli juz :) Ghana -> torcik?? mmm a wlanej roboty?? ;) Kati -> ja smskow nie dostaje, ale pocztowki i owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he heeee.. to świetujemy Tygryskowy dzień dzisiaj !!!! :):):) właczylam Barry\'ego White\'a ... i juz tupię nózką i podspiewuję i czekamna weekend :P... \".. you are the first, the last .. my everything\" ... rozbrajający kawalek szczegolnie przy piątku hi hi hi 🌻 do poniedzialku robaczki moje .. i klik klik.. bo cieniutko teraz z obiadakami girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×