Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kitti

Wpadam w obsesje choc nie powinnam miec powodow!!

Polecane posty

Czesc Bardzo prosze o jakas opinie bo powoli zaczynam wariowac :(:(:( Zaczynam miec glupie mysli ze jestem w ciazy, choc to raczej niemozliwe. Miesiaczkuje normalnie, teraz nawet zaczelam brac tabletki. Wczesniej obserwowalam dokladnie swoj organizm i wszystko wskazywalo ze dziala normalnie. Co prawda uprawialam raz sex bez zabezpieczenia, ale to bylo w 4 dniu cyklu i owulacje mialam dopiero 10 dni pozniej, a facet nie skonczyl. Pozniej kochalam sie w okolicy dni plodnych ale z gumka i nie bylo zadnych niebezpiecznych sytuacji. Pozniej mialam normalny okres, kolejna owulacje i kolejny okres. Teraz biore tabletki i niby wszystko jest ok... Ale jakos dziwnie powiekszyl mi sie brzuch (zawsze mialam wlasciwie wklesly!!) i przytylam 2 kg (ale po powrocie z wakacji, gdzie jadlam wiecej niz zwykle). Wiem jednak ze na poczatku ciazy nie tyje sie od razu!! i brzuch rosnie pozniej prawda?? Poza tym nie mam zadnych objawow ciazy... Nie robie testu bo przeciez to niemozliwe zebym byla..... Powiedzcie mi czy to tylko obsesja czy moze jednak...?:( Czytalam juz mnostwo o pierwszych objawach i nic do mnei nie pauje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seriously
oj dziewczyno nie schizuj... ok wszystkie tak mamy ha ha.... spokojnie, brzuszek powiększa się właśnie na początku brania tabletek. Spoko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFF!! Serio?? nie wiedzialam, a bralam juz wczesniej i nic nie zauwazylam. No to mnie nieco uspokoilas :) Dzieki Ci dobra kobieto :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seriously
spoko, nie ma za co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ze masz powody
bowiem jak ktos slusznie napisal: najpewniejszym objawem bycia w ciazy na kafeteriijest normalny okres koloru czerwonego wysteoujacy nawet do 4 miesiaca i dluzej po tym poznasz ze wlasnie jestes w ciazy ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się. Niestey tak czasem jest kiedy kobieta bierze tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba moge powitac Cie w klubie.Ja mam to samo 100% zabezpieczenia zadnych niebezpiecznych sytuacji a caly czas mi sie wydaje ze jestem w ciazy,wyczekuje z przerazeniem na okres poczym jak go mam to se mysle ze w ciazy tez mozna miec.Tragedia;-/ Caly czas mysle ze mi sie brzuch powiekszyl,ze mnie piesi bola. Eh i jak tu zyc bez schiz;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, to widze z enie jestem sama :D Ale ja na szczescie rzadko miewam takie schizy bo ufam tabletkom i znam swoj oragnizm i bacznie go obserwuje. Tylko ze mialam spora przerwe w tabletkach ostatnio i rozne dziwne sytuacje.... Teraz poznalam nowego wspanialego chlopaka i pewnie mam za duzo wrazen na raz :P i dlatego tak sie denerwuje no i oczywiscie jakby sie teraz okazalo - nie daj Boze - ze jestem w ciazy z innym (tfu tfu i odpukac :P) to bym mu serce zlamala a sobie zycie cale :(:(:( Ale juz jestem spokojna i szczesliwa :D:D:D i wszystko pod kontrola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, znow do mnie wrocila ta obsesja :( na dodatek jestem coraz bardziej zakochana i wszystko uklada sie coraz lepiej i nie wyobrazam sobie jak bym teraz mogla to wszystko popsuc :( Zmienilam tabletki na troszke mocniejsze i moze to dlatego tak moj organizm reaguje?? Troche bola mnie piersi po bokach i brzuch nadal wydaje mi sie powiekszony tuz nad spojeniem lonowym...nie wiem co myslec... Czy znacie przypadki ze ciaza przechodzila calkiem bezobjawowo?? mi sie w to wierzyc nie chce, ale ostatnio jakas brazylijska koszykarka nie wiedziala do 7 mies.... Ale przeciez w organizmie zachodza takie zmiany ze musi to byc jakos odczuwalne!! Ja sie zalamie chyba :( ta obsesja mnie wykonczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos mnei pocieszy? czy moze opieprzy o larze biec po test? ale jest noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
plissss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejujeju
nie panikuj tylko zrób test albo idź do ginekologa po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×