Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaasia

kapela lub grajek z bstoku!!

Polecane posty

Cosik nie palą się do odpowiadania :-D No dalej, kto jest z bstoku i zna jakiś fajny zespół??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z bialego
i jestem po ślubie ale niestety nie mogę Ci pomóc bo ślub miałam w zupełnie innej części Polski i zupełnie nie orientuję się w tutejszym rynku muzycznym:( Ale może ktoś się w końcu odezwie i wspomoże dobrą radą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja mogę ci polecić pewien zespół,są naprawdę świetni,grają super i potrafią superancko rozkręcić imprezę.Jesli jestes zainteresowana to pisz na meila,to podam ci numer telefonu do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
witam ! polecam zespół blue heaven są wspaniali kontakt tel 606450920 rewelacja bawia przy stołach gości i na scenie repertuar do wyboru jaki chcecie pozdrawiam darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyx
Jsteśmy bardzo dobrym zespołem muzycznym .Gramy każdy rodzaj muzyki.Jest nas w zespole trzech .Gramy na saksofonie,akordeonie i instrumentach klawiszowych.Nasza specjalność to wesela.studniówki i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.Mamy dobry sprzęt i oświetlenie.Repertuar imprezy jest dobrze przygotowany i obmyślony.Serdecznie zapraszam do naszych usług.tel505840288 Jesteśmy z podlasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×