Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona

jaka oprawamuzyczna??? kto to ma byc????

Polecane posty

Gość Mona

chodzi o poprowadzenie wesela.poczatkowo chcielismy miec j gdyz nie podobaly nam s ie wykonania orkiestr czy tez zespolow,ale ostanio bylismy na 2 weselach gdzie graly zespoly i zastanawiamy sie nad ich wyborem,jednak chce dowiedziec sie od was,co byscie wybrali: *dj (podaje tez cenychodz one nie graja roli) 500zl weselei poprawiny *zespol muzyczny 1000zl wesele i poprawiny co wybierzecie? oczwiscie nasz typowany zespol nie byla ani na jednym ani na drugim weselu,jest zupelnie inny.sa to 3 panowie,ktorzy dodatkowo oferuja granie w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dj - a
bo dobry zespol liczy sobie znacznie wiecej niz tysiac złotych !!! Zreszta dobre zespoły nie maja juz terminów ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dj - a
tez szukalam zespolu ale u mnie ceny zespołow kształtowały sie od 1500 zł w zwyz, ale za naprawde dobry to od 3000 wzwyz... dlatego mam dj - a, bo tanie zespoly to tragedia... popatrz na hazard np wiem ze licza sobie ponad 2 tysiace , a jak posłuchasz to tragedia..:( I wizerunek odraża :p Nigdy nie chcialabym takiego zespolu na weselu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za zespołem. Mój za wesele bierze 2500, bo po znajomości, ale są zespoły od 1500 zł. Na poprawiny raczej się zespołu nie bierze, ale to zależy tylko od Ciebie. Ja się przynajmniej nie spotkałam z poprawinami z zespołem. Jak sa wesela w restauracjach to raczej nikt nie robi poprawin. Ja tez nie planuję, bo chciałabym już w pon jechac w podróż poślubną. Zresztą większośc gości będzie przyjezdna, a po weselu jadą do domu. no i nie stać mnie na to, bo poprawiny w moim Domu Weselnym kosztują 80 zł od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a guzik prawda
Znam bardzo dobry, rozchwytywany zespół, który bierze za wesele 1000zl. Weźcie pod uwagę, że cena zależy też od ilości czlonków zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dj - a
Nie sadze... Bo gdyby taki rozchwytywany, to napewno podniósłby ceny... No bo skoro super. to ludzie i tak by chcieli ich na wesela... 1000 zl na 3 osoby - 330 zł nna osobe... Po co mieliby grac za 1000 zl skoro spokojnie mogliby za 2000 a to i tak nie strasznie duzo... Słyszłam kilkanascie zespołow i dopiero taki powyzej 3 000 fajnie grał... Reszta tak jak Hazard albo gorzej nawet.... A 2 osobowy zespół to porazka na weselu - szczegolnie, gdy jest to duza impreza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a guzik prawda
Na szczęście twoje sądy czy nie-sądy im do szczęścia niepotrzebne. Oceniając zespół wypadałoby ich najpierw usłyszeć a nie tworzyć opinię tylko na podstawie ceny, prawda? Różnimy się tym, że ja ich SŁYSZAŁAM i wiem, że grają bardzo dobrze. Ale w sumie to rzeczywiście powinni podnieść cenę - skoro potencjalni przyszli klienci sami się o to proszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma jedno do drugiego
"A 2 osobowy zespół to porazka na weselu - szczegolnie, gdy jest to duza impreza..." Tak, na duże wesela najlepiej wynająć orkiestrę symfoniczną - liczebnie będzie pasowało :D Moja droga - ilość nie zawsze równa się jakość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dj - a
a tak to sie ma do jakości, że jak jedna osoba spiewa to druga moze grac tylko na 1 instrumencie , albo na keybordzie czy jak to sie tam fachowo nazywa ... Nie moze wiec grac calkowicie na żywo... Pozatym jak zespol ma 5 osób, to spiewaja graja na zmiane, są kobiety i mężczyżni... różne glosy... a 2 osoby to nuda i szybciej sie zmecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiło mnie to
" jak jedna osoba spiewa to druga moze grac tylko na 1 instrumencie ," To według ciebie jeśli ktoś śpiewa, to nie może grac jednocześnie na instrumencie??? Mylisz się :D Jeśli tylko nie gra na instrumencie dętym, to może i śpiewać i grać, wierz mi :) "druga moze grac tylko na 1 instrumencie , albo na keybordzie " Ta druga osoba może też...śpiewać :) Czyli - nawet w dwuosobowym zespole masz dwie osoby do śpiewania i do grania i oczywiscie pewne jest, że te dwie osoby też mają różne głosy :) Czy szybciej się zmęczą? Nawet dwie osoby też mogą śpiewać na zmianę, że o trzech osobach już nie wspomnę. "2 osoby to nuda" Byłam kiedyś na weselu. Wesele było świetne, zespół - super. I też się zdziwiłam, jak zobaczyłam, że jest ich tylko dwóch:) A 5 osób to zwykle wyższa cena, także za jedzenie dla zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dj - a
no ale przeciez 2 osobowy zespół nie ma zazwyczaj tylu instrumentów ... bo i tak z nich nie skorzysta... No bo niech jeden gra np na perkusji, druga osoba np na saksofonie ( nie znam sie na muzyce i nie wiem na jakich instrumenach sie gra, raz widzialam orkiestre 2 osobowa i grala na keybordzie tragedia ) i kto spiewa, bo wg tego co napisalea / napisalas spiewa perkusista... a nigdy nie widzialam eby ktos gral na perkusji i spiewal równoczesnie... Nie zespol 2 osobowy to porazka, chyba ze wymaga sie byle jakiej muzyki na wesela... zmecza sie szybciej, beda robisc dluzsze przerwy ( i ja sie im wcale nie dziwie ) a to obniza jakosc:( I mozna grac i spiewac równoczesnie, pewnie ze tak, ale jakosc napewno bedzie kiepska:( Zesol 5 osobowy ma np 2 kobiety i 3 facetów, wiec 2 kobiece głosy,3 meskie, kazdy specjalizuje sie w czym innym... Nie zawsze wszyscy grają i spiewają wiec mogą sie czasami zmieniac - graja dluzej i maa mniejesze przerwy... jak kogos nie stac na dobry zespol to chyba lepiej dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona
oj widze ze temat nabral glosu powiem tak, jade zobaczyc w sobote jak moj przyszlky badz nie zespol spisuje sie na weselu, nie wiem czy beda to 2 czy 3 osoby, ale zobaczymy jak sobie radza i tez jestem zdania ze drogi nie oznacza dobry , bo jezeli mialabym sie sugerowac cena to bym zabrala tego naszego dj za 500zl(tanio i tyle, nie wiem co on rezprezentuja bo przeciez imprezy typu dyskoteki o tym nie s\wiadcza a tez zapewnienia kogos ze ladnie gra to tez nie sa dobrym agrumentem, wiec moze to byc totalna lipa albo wrecz odwrotnie,nie mam pojecia) chodzi mi o to zeby bylo ladnie, jezeli ten zespol sie nie sprawdzi to mam inne warianty do wyboru, ktore tez bym chciala przesluchac, a najgorsze jest to, ze zaden zespol nie ma czegos takiego jak demo i nie mozna ich posluchac, a dzwoniac do pewnego zespolu, panie solista powiedziala tak, gdy poprosilam o demo,"a nie slyszala nas pani nigdzie???" no wiecie co...czy ja chodze na 10 wesel rocznie , 2 sylwestry w roku i na dodatek na andrzejki i co jeszcze, troche smieszne tlumaczenie tej pani, a w ciemne nie chce bradc, bo gadanie gramy wszystko znaczy dla mnie tyle samo ile ze graja nic. a jezeli o cene chodzi to szczerze mowiac szkoda mi wydac 3000zl tylko na to aby mi paru facetow czy babka zagrala na saksofonie czytam na czyms, rownie dobrze moga zrobic to 3 osoby, moim zdaniem tak mozna. a nie mowie o orkiestrze ktora dysponuje perkusja tylko oo zespole ktory posluguje sie instr. klawiszowymi i tak innymi typu gitara, saksofon, akordeon i nie wiem co tam moze byc.a z drugiej strony wydaje mi sie ze dj nie nadaje sie na takie imprezy jak wesela, bo to powazna sprawa, jedyny w zyciu taki dzien i niech juz to bedzie uroczyscie, zgadzacie sie ze mna??? ale jezeli ktos ma jeszcze jakos ciekawa opinie to prosze o wypowiedz ,byc moze pomoze mi przy podjeciu decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiewam
spiewam w zespole 2 osobowym. 2 dniowe wesela udaja sie znakomicie i nie zdarzylo nam sie uslyszec w ciagu 6 lat niepochlebnej opinii. nie napisalas z jakiego jestes regionu, w kazdej czescipolski sa inaczej traktowane wesela i inne ceny. spiwamy na poludniu polski i za 2 dni 1400 - 1500, cena do ustalenia, w warszwie zespol 2 osobowy, 2800. roznica jest. nie zgadzam sie ze lepszy jest 4 - 5 osobowy zespol. czesto chodze na rozne wesela i jezeli widze 5 facetow po 40 bebniacych na perkusji, po paru glebszych wodki bo nie oszukujmy sie zespoly i panowie w nich pija jak smoki, falszuja traca rytm. dj, tu muzyka jest elektroniczna, ale nie ma wodzireja, bo wesele musi ktos pociagnac, dj, to to samo jakby wlaczyc magnetofon. doradzam zespol, ale taki ktory ktos poleci, ktory sama uslyszysz, ktory wie co robi. inaczej jest z kasetami hvs, tam glos jest znieksztalcony, itp. najlepiej jak zespol ma plyte z demo, ale jest ciezkie do zrobienia, ze wzgledu na cene akiego przedsiewziecia, no i braku znajomosci. na weselu chodzi przede wszystkim o dobra zabawe, a to nie tylko sztywny taniec, ale i zabawy, konkursy, ciekawe wstawki prowadzacych. no i wez pod uwage ze za zespol tez sie placi na sali. kiedys uslyszalam od kogos taka opinie ze jak sie chce dobrze zabawic to sie idzie na wesele, a jak chcesz posluchac dobrej muzyki to idz na koncert. poza tym, nie oszukujmy sie ale wiekszosc z tych 2-3 osobowych zespolow (90%) posluguje sie tzw midami. a te gitary, saksowony, to wstawki nieliczne, bo caly podklad to czysta elektronika. inne sa tylko glosy. i nie prawda jest ze 2 sie mecza. gramy czesto od13 do 5 rano i drogi dzien. i bz problemu daje,y rade. znam wiele zespolow. czesto jest tak 2 facetow i babka. i jeden z nich operuje sprzetem, drugi spiewa a babka pomaga. zauwaz. ale decyzja nalezy do ciebie. powodzenia i udanego wesela do bialego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dj - a - nie wiem cos uczepil tego jednego zespołu.Grali u Ciebie.Osobiście ich nie słyszałem,ale wejde sobie na stronę i posłucham.Jesteś jakis zawziety i wredny.Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - chyba dj
A nie słyszałas np.O Philu Collinsie ? Tez perkusista i śpiewa !!! Chyba nie masz pojecia o temacie w którym sie wypowiadasz !!! No i te osobiste wycieczki z wymienianym zespołem ! JESTEŚ BEZNADZIEJNIE PLYTKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dj - a
Co zlego w tym ze wyrazilam swoje zdanie ?????? Napisalam, ze jak szukalam zespolu na moje wesele, to wiekszosc grala tak jak Hazard albo i gorzej :( Nie podobalo mi sie wiec pisze. Jak ktos lubi takie wykonanie, jakie oferuje Hazard to jego sprawa.Wg mnie to beznadzeje, dlatego wybralam dj - a. mona pytala co wybrac to odpowiedzialam. I tyle... A to ze tutaj odzywa sie jakis niedowartosciowany zespol dwuosobowy, to juz nie moja sprawa!!! Nie liczy sie ilosc tylko jakosc - to prawda, ale przawda jest ze lepszy jest zespol z 5 dobrych muzykow niz z 2 ( zalozmy ze pozostala 3 odpada )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedłem sobie na stronke tego zespołu Hazard i nie wiem o co Ci chodzi ? Śpiewaja poprawnie, facet ma niezły wokal,angielski ok.Strona muzyczna,no studio to nie jest,ale w porównaniu z innymi wcale źle nie wypadają.A propo słyszałaś jakis zespól na żywo na weselu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dj - a
no przeciez nie mówie, że hazard jest gorszy niz inne zespoly... wiekszosc reprezentuje ten sam poziom, co hazard albo i gorzej... typowy weselny zespol, co i majteczki w kropeczki zagra... ja nie chcialam zwyklych grajkow na weselu, tylko profesjonalistow, ale ze cena byla adekwatna do jakosci czyli bardzo wysoka zrezygnowalam na rzecz dj - a... zobazcymy czy sie sprawdzi... ale to nie zmieni faktu, ze hazard i inne weselne zespoly graj ajak grają... http://www.topten.art.pl/posluchaj.php dla porownania podaje zespol ktory gra naprawde profesjonalnie - zobaczcie utwor ten typ tak ma - po prostu rewelacja, nie kazdy umie to zaspiewac:) i nie mowcie ze nie ma różnicy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dj - a
no i image tez lepszy :) nie jest to najwazniejsze, ale milo jak zespol dba o swoj wizerunek !!! wszyscy ubrani w te same koszule i krawaty - tak zwykle wygladaja zespoly weselne... no i oczywiscie sam fakt ze hazard musi szukac klientów mówi dla siebie... widocznie nie jest za dobry, skoro ludzie u ktorych gral nie robia mu reklamy ... a po tym poznaje sie chyba dobre zespoly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam czesto na weselach i słucham róznych kapel.Podobnie jak Stevie słuchałem stronki I Top Ten I hazardu.Mysle jednak ze gołym uchem mozna stwierdzic ze Hazard lepiej brzmi.I ubrani tez sa jednakowo.Nie mówie ze sa najlepsi,ale nie ma się co czepiac.Jestes przewrazliwiona i przedzona chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zminilam nick, teraz jestem roza-pustyni. wiecie co..nie wiem czemu nagle moj temat zmienil sie w temat o Hazardzie, ja ich nie znam, a nie mam zamiaru brac zespolu z wawy skoro jestem z wielkopolski wiec prosze nie piszcie juz o nich,jezeli ktos zna jakis ciekawy zespol z wklp lub dolnego slaska to prosze o namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignor dla pomarańczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zespół.Nie wspominam dobrze wesel,gdzie był DJ. Nie ta atmosfera.Wesele powinno być imprezą z żywa muzyką. Oczywiscie z dobrymi sprawdzonymi muzykami.Niestety,tacy sporo kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wszyscy
Są też dobrzy, sprawdzeni w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
do "Spiewam" - szukam właśnie zespołu z południa Polski, może dasz mi namiar na Twój zespół. mój mail karla05@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam super zespol,wszyscy ich chwala,bylam pod weselem naktorym grali(byla taka mozliwosc gdyz w buynku gdzie bylo wesele jest rowniez restauracja i mozna sobie spokojnie siedziec i przysluchiwac sie)i bardzom i sie podobalo,a cena: 1300zl nie zawsze jest tak ze jak jest wysoka cena to zespol jest bomba, slyszalam jak gral zespol za 2500zli nie podobalmi sie ,zastanawiam sie co ludzie wnim swidza,byc moze nazwa czyni taka wysoka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
"róża pustyni" to może podziel się informacjami na temat tego zespołu. skąd są no i jakies namiary na nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaco
za 1000zł to gra dj a nie zespoł.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×