Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandrynka

do ślubu sama się malujesz czy u wizażystki???

Polecane posty

Gość mandrynka

Jaki jest koszt makijażu u wizażystki i czy jest tzw. próbny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
ok50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloyka
ja jeszcze nie wiem. Zastanawiam się nad umalowaniem u wizazystki, ale w moim mieście nie ma takiej osoby. Słyszałam, że maluje kosmetyczka, ale jeszcze nikogo nie widziałam w takim makijażu. wszystkie moje znajome malują się same. Już zrobiłam kosztorys kosmetyków i wyszło mi dość dużo, ale przecież mogłabym sama wykorzystać je jeszcze kilka razy. Jak zrobię sobię próbny i mi nie wyjdzie to może się zdecyduję na ten u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto oddać się w ręce fachowca w takim dniu. Ja nie robiłam makijażu próbnego ani fryzury próbnej, tylko od razu przed ślubem, oczywiście przez wizażystke ale wszystko wyglądało super. Makijaż fachowy jest potrzeby np. do zdjęć zeby ladnie wyglądać. No chyba że ktoś dobrze zna tajniki makijażu. W takim dniu nie warto oszczędzać tej stówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka 34
Ja sobie zrobię sama:) ale jestem charakteryzatorem:) uczę w szkole makijażu (jak kto woli wizażu) i uwieżcie mi jak widzę co te dziewczątka czasem wyprawiają i jak twórczo podchodzą do twarzy , to bym się chyba bała że narzeczony zwieje spod ołtarza;) jak mnie któraś umaluje. Polecam próbny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
U mnie w miasteczku ani nawet w pobliskim mieście nie ma żadnej wizażystki są dobre kosmetyczki ale nie wiem czy sie zdać na nią:( Coś czuję, że i tak nie będzie tak jak ja chcę, no i nikt nie da mi gwarancji, że cienie nie zbiorą się w kącikach oczu, podkład nie spłynie a pomadka nie zejdzie:( więc po co płacić skoro przy mojej wybitnie tłustej gębie wszystko zjedzie jak woda z kranu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka
Czesc, w sierpniu brałam slub, zrobiłam makija probny u profrsjonalistki, jak zobaczyłam sie w lustrze to niezle sie wystraszyłam (zapłaciłam 56zl), tragedia, zle dobrane kolory i zle wykonanie,,,kilka rad: - zapytaj jaka szkołe ukonczyła pani, która ma cie malowac (czesto sa to 'wizazystki' z zamiłowania) - jakimi kosmetykami ma cie malowac (do slubu powinny byc tzw. kosmetyki teatralne, bardzo trwałe) Wydaje mi sie, ze jak potrafisz dobrze malowac sie sama, to niepotrzebna Ci makijazystka, trzymam kciuki za dobry wybor, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakraaa
dokladnie, ja widzialam juz kilka kolezanek, ktore malowala "profesjonalistka" - tragedia!! Makijaz niewlasciwie dobrany, zbyt ostry, jednym slowem totalna amatorszczyzna i to w najgorszym wydaniu. Znam tez dziewczyny ktore same umalowaly sie przy uzyciu dobrych kosmetykow kolorowych i baz pod makijaz.Dlatego ja sama tez bede polegac na sobie. Przynajmniej wiem, ze sie siebie nie przestrasze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chyba sama zaryzykuję. Kupię bazy pod podkład i pod cienie i będe eksperymentować. A może znacie jakieś fajne stronki z makijażami? widziałam kilka na forum ślubnym gazety, ale fajnie by było gdyby pod każdym makijażem podawali nazwy i ceny kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizazystka wizazystce nie rowna! Dlatego jest probny makijaz . Gdybym umiala sie slicznie pomalowac, zrobilabym to sama, ale ze nie maluje sie jakos specjalnie musze skorzystac z fachowej pomocy.. Makijaz ma moim zdaniem sens, jezeli kosmetyki sa swietnej jakosci - takie niemalze teatralne- wtedy makijaz trzyma sie cala noc i nie spłynie :) No i warto sie dowiedziec po jakich jest szkolach, bo wizazystka moze sie nazywac dziewczyna ktora jakis kurs w avonie skonczyla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×