Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynkajusti

seks podczas okresu hihihi

Polecane posty

Gość justynkajusti

własnie kochałam się z moim facetem podczas okresu. To ostatnie dni jednak poprzez podniecenie krwawienie się musiało nasilić i po wszystkim okazało się że mój partner jest cały we krwi. Jego ciuchy ja..wszystko. A najśmieszniejsze to jak zobaczyłąm jego ręce. Wygladał jakby jakiegoś świniaka zażynał. Może to obrzydliwe co napisałam ale my mielismy kupe smiechu z tego. Mieliscie też podobne przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.
swoj pierwszy raz mialam w czasie okresu:)wreszcie mielismy okazje i nie moglismy sie doczekac-a po wszystkim byl maly problem nie tylko z ciuchami ale tez z przescieradlem w domu gospodarzy:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.g.o
Miałam podobną sytuację... Nie chciałam się przekonać i byłam zażenowana taką sytuacją... mój kochany mnie przekonał jednak... I wiesz... poźniej już tak się wyluzowałam, że śmiać mi się z tego chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wy sie w ciuchach bzykacie
Pogratulowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.
bylam w gorze od pizamki a obok lezala jego koszulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.g.o
Hmmm.... zdecydowaie bez. Aczkolwiek prześcieradełko i ręcznik troche ucierpiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my nigdy się nie przejmujemy moim okresem. Wszystko przebiega normalnie, tylko potem dużo roboty, bo zapierać prześcieradło a czasem nawet przejdzie na materac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.g.o
A feeeee --> a probowałaś/eś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A feeeeeee
tak i partnerka byla zdenerwowana i to wpłyneło na to że nie czerpała z tego przyjemności no i automatycznie ja też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój facet były całe
szczęście) nie chciał, po prosty brzydził się, a najzabawniejsze jest to, że sam chciał i prosił za kazdym razem o lodzika z połykiem, jaki to był cham i egoista :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkajusti
z tym ręcznikiem to problem bo kochaliśmy się na stojąco w ubraniach a za ścianą byli moi rodzice i mogli w każdej chwili wejsć. Tacy to wariaci jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.g.o
Hmm... ja nigdy sobie tego nie wyobrazalam... ale moze tak jest kiedy dwoje ludzi bardzo sie kocha... moze pewne granice pekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera nieźle
ja tam tez lubie podczas okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azylka
Ja nigdy nie patrze na to czy mam okres czy nie.moj chlopak tez nie.po prostu potem trzeba sie tylko umyc.a seks jest lepszy bo jest lepsze nawilzenie:)poza tym wiele kobiet podczas okresu ma wieksza ochote na seks...ja tak wlasnie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem non stop napalona
podczas okresu....a mojemu facetowi krew nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak dwie osoby
sie kochaja to im takie cos nie przeszkadza!Ja tam tez lubie byle nie w pierwsze 2 dni bo mam duze bole i nadmuchany brzuch jak balon ale pozniej jak najbardziej!! Albo tez na 2 dni przed okresem podobno w kobiecie wszystkie hormony sie wyciszaja i jest dlatego duza ochota na sex!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPIERAM JAK SIE KOCHA MOZNA ROBIC ZE SOBA WSZYSTKO.... choc ja w pierwsze dni nie moge bo sie zle czuje i raczej by mi przyjekmnosci nie sprawialo ale w ostatni dzien spoko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona2658
ja mam bardzo małe krwawienia dzieki tabletkom ktore biore od 8 lat jak sie kochamy w czasie okresu mam tak ze prawie wcale nie ma krwi nigdy nie ubrudzilismy niczego natomiast zaczynam mocniej krwawic po jak wypłaywa wszystko ze mnie i bardzo lubie sie kochac w okres jestem wtedy bardzo podjarana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lertisa
ja ze swoim chlopakiem rowniez kochamy sie od czasu do czasu w czasie okresu i wszystko jest wporzadku choc raz tez mielismy kupe smiechu gdy po stosunku zasmiecilismy swiatlo i zobaczylismy reke mojego faceta odbita z krwi na poduszce...kurde scena niczym z jakiegos horroru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maXmara20
podobno dla prawdziwego marynarza nawet morze czerwone nie straszne ;) a tak w ogole, to tez raczej nie zwracamy na to uwagi...chociaz na pewno jest to maly dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka-ona
Podczas jednej z takich "zabaw" w trakcie okresu schował mi się do środka sznureczek od tamponu... ;) Mój chłopak wyjmował go chyba z 20 minut ;) Kupa strachu ale i śmiechu i.... przyjemności przy okazji bo ma zgrabne paluszki :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka2
Jak mam okres to wole jak moj chlopak kocha sie ze mna w pupe. Nie ma problemu z krwia, on szybko dochodzi i tak. Lubie byc pobudzana w lechataczke, wiec pozycja na stojaco on z tyly nam pasuje. Tamponu nie wyciagam. On konczy w moim tyleczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Maja...
dobry koń to i pobłocie pójdzie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byl ostatni dzien
okresu, krwawienia praktyznie zero, kilka kropelek w ciagu dnia, wieczorem kochalismy sie , moj ukochany robil mi minetke. mozecie sobie wyobrazic co bylo dalej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moja poprzednia partnerka kochalismy sie zawsze podczas okresu. nie bylo z tym problemu. ręczniczek pod pupe i dawaj;) nie zrobilbym tego z przygodna partnerka ale ze stala jak najbardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly romek
wogole mnie to nie rajcuje,a wrecz nawet obrzydza.ale jak widze sa amatorzy takich zabaw.i dobrze,swiat bylby nudny gdybysmy wszyscy byli jednakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka////////////////
czy podczas kochania sie bez zabezpieczen w trakcie okresu mozna zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×