Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynkajusti

seks podczas okresu hihihi

Polecane posty

Gość TAKK
Mnie się raz zdarzyło i to całkiem przypadkowo , bo nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego , że dostałam okres . Zabrało nas na pieszczoty z narzeczonym w nocy , w pokoju było ciemno . Seks był niesamowity , mój facet nie mógł się nadziwić dlaczego jestem taka wilgotna , było mu dobrze ,mi także . Po wszystkim poszłam się odświeżyć do toalety i wyglądałam jakbym wyszła z rzeźni ! Doprowadziłam się do porządku i chciałam powiedzieć mojemu ,aby również poszedł się umyć i tym samym uniknął porannego przerażenia , ale zasnął w okamgnieniu i nie dało się go dobudzić . Rano wstał wcześniej niż ja , bo przyszedł do niego kolega. Gdy się obudziłam ,to mówił mi , że całe szczęście, że zamiast najpierw otworzyć drzwi koledze , poszedł do toalety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem krótko ,,to jest obrzydliwe'' .................masz pewnie dziewczyno z 15 lat nie więcej i mały rozumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa20
ja tez uprawiam seks przez okres,bo wtedy sie spuszcza do srodka i nic sie nie dzieje nie zaszłam w ciaze,a robimy juz tak od dwóch lat..mój facet tylko czeka az bede miała okres,bo lubi sie spuszczac do srodka..a tak to zawsze na cycki albo na tyłek,róznie...nie uzywamy gumek,ani zadnych tabletek... pamietam pierwszy raz przez okres to było w samochodzie,długo sie nie widzielismy,a ja mialam okres i tak mi sie chciało,ze pojechalismy gdzies w biały dzien i mnie bzykanł...a plama byla nieamowita na siedzeniu...nie wiedzial co zrobic bo to nie jego samchód był tylko jego starej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusia...
a mój facet nie chce... :/ mówi że wszystko tylko nie to... nie rozumiem dlaczego...... co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKarcia, obrzydliwe? Jak dwoje ludzi się naprawdę kocha, to nie ma nic obrzydliwego w ich fizyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gryzmoł*
My tez sie czasami kochamy podczas okresu i nie jest zle,tylko trzeba byc delikatnym bo mnie np troche boli brzuch na poczatku,bo w koncu podczas okresu nie trudno o urazy. Moj facet po wszystkim jest w lekkim szoku jak widzi krew i tez uwaza ze to obrzydliwe. przezywa jak male dziecko ze tyle krwi,a ja tam nie widze w tym nic nadzwyczajnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek1
Ja całkowicie poddałem się swojej żonie jest sexs nawet udany,ale najgorsze jest to jak mówi ze dzisjaj mnie wygoli to już wiem ze ma okres i tylko czekam kiedy mi nastawi cipke do liżania to jest ochyda ale muszę to robic bo jestem od niej zalezny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szrajnalewo
Ja tam podczas okresu zawsze mam taką chcicę, ale nie wyobrażam sobie by chłopak wszedł we mnie i wyszedł cały czerwony.... Dlatego w tych dniach pozwalam sobie na seks analny i jest ssssuuuupeeer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HERFLIK doradził Mańkowi aby
złapał muchę urwał jej skrzydła OBWIĄZAŁ SZNURKIEM POD NAPLETKIEM i mucha ta będzie wywoływać wibracje i nie będę musiał używać reki do zaspakajania swoich potrzeb erogennych. Do obwiązania muchy pod napletkiem Maniek nie koniecznie musi użyć sznurka może obwiązać ją za pomocą nitki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwe to wprost
brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjt
W razie potrzeby zmycia "farby" z ciuchów, czy pościeli najlepiej użyć wody utlenionej, a później zwykłej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12398517523
uprawiacie seks z tamponem? puknijcie sie w leb! na prezerwatywy nie macie czy co? higieniczne to jest i chroni Was przed ciaza. ja uzywam w czasie okresu prezerwatyw chociaz biorę tabletki.' "Seks w czasie miesiączki to dość wstydliwy i rzadko poruszany temat, choć, jak się okazuje, wiele kobiet decyduje się na taką formę zbliżenia. Niestety, niektóre z nich dopuszczają się bardzo niebezpiecznych i dziwnych praktyk, np. nie zabezpieczają się albo współżyją z zaaplikowanym w pochwie tamponem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkalaskakobilka
wy chyba macie niezle po kolei zeby w czasie okresu sie kochac:> seks w tym czasie jest raczej nie przyjemny a zwłaszcza u kobiet ktore miewaja bole menstruacyjne!! w tym czasie to pewnie puszczaja sie tylko takie niewydu***** nastki, ktore dopiero co zaczeły wspołzyc i to pewnie byle z kim i byle gdzie sie puszcza:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulalalallallallalala
współzyjemy podzcas okresu tylko wtedy gdy mamy an to ochote. tzn ajk dla mnie po 4 dniu gdy nie ma bólów menstruacyjnych, ogólnie wszytko zalezy od obojga partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa20
A najbardziej mnie podnieca gdy wyjmuje ze mnie taką czerwoną pałkę i karze mi ją dokladnie wylizać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka13
dobry marynarz nawet po błocie popłynie. ;D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuha
jak dostane to chyba też spróbuje.. może być ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Jestem zdzirowatą i wyuzdaną suczką. Kochanie czekam na Twój telefon, zróbmy to razem. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.bzykacz.pl/aldona/ Moja cipka czeka na twojego k***ska, chcę wraz z Tobą przeżyć rozkosz. Gwarantuję Ci, że w czasie rozmowy naprawdę się bawię i mam nadzieję, że Ty też będziesz to robił. Mam bardzo sprośne myśli, nie zdziw się, że potraktuję Cię ostro, podnieca mnie dominacja ale jak sobie zażyczysz będę grzeczną suczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Hej skarbeńku, jestem Milena z http://sextelefon.ovh/ (mój profil jest drugi od góry) chcesz spełnić swoje fantazje to wal śmiało, zrobimy to po cichu lub będę jęczała ile wlezie, czekam na twojego olbrzyma, moja pusia już otwarta dla Ciebie, czekam kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×