Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syga syga

Jak kobiety mogą być tak podłe?

Polecane posty

Gość syga syga

wie , ze on ma dziewczyne, a ciąga go na piwo, wysyła ciągle smsy czy może by się spotkać itp. gdzie te kobiety mają serca? takie to trudne zrozumiec ze ktoś jest zajęty? po cholere sie pchają? brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby nie chciał
to by nie szedł. ma swój rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syga syga
no włąsnie nie poszedł ale ona wciąż pisze :opaskudna baba 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusisitka
kobiety moga byc podłe i jak sie uprą na faceta gotowe sa zniszczyć wszystko co im stanie na drodze,mój eks też miał przyjaciółkę,której niby nie lubił,ale chodził z nią na piwo,ona pisała smski,spotykali sie czasem itp.Ona była w nim zakochana i wiedziała,że ma dziewczyne,ale to ja chyba tylko dodadtkowo jarało więc baby sa chyba nawet gorsze od facetów i jak kłamią na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
A jak sie taka uprze że chce go mieć w łóżku to juz w ogole nie ma siły żeby ją odciągnąc od tego pomysłu!Ale jak to sie mowi jak suka nie da to pies nie weźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ty w to wierzysz
"której niby nie lubił,ale chodził z nią na piwo,ona pisała smski,spotykali sie czasem" Taaak, nie lubił jej, ale chodził z nią na piwko, spotykał się z nią. Masochista czy poświątliwy taki? I oczywiście on się z nią nie kontaktował, tylko ona o niego zabiegala, tak? Takie KITY ci wciskał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
do mojego chłopa jakis kurwiszon ( z jego pracy) zadzwonił w nocy po imprezie na którą polazł sam. Pewnie wspaniale się tam bawili, że aż zasnąc nie mogła suka parchata :O On zreszta nie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETY SĄ BARDZO PODŁE
Potrafią isć po trupach byle tylko na swoim poatawić i dokopać innej kobiecie. Takim zmijom zyczę by ich faceci trafili na podobne jak one zmije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolenie
eeee tam, nie rozumiesz ze kobiety swojego zdania nie mają i czesto szukają partnerów na zasadzie"innym sie podoba to mi sie też podoba" "inne chcą z nim być, bo fajny jest, bo jakby nie był to byłby sam'_ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam to nie jestem feministką . Ze strony starszej o 8 lat kobiety spotkała podłość. Przeklinam dzień kiedy przyszłam tam i kiedy ostatni raz byłam . Ten głupi numerek który wykręciła ta samolubna żmija popamięta mnie. Moim największym marzeniem jest ją spotkać walnąć głową w jej piękny pysk fałszywy. żałuję że ją w życiu poznałam. Grubą kreską przekreśliłam tę znajomość z tą żmiją. Mieszkała na tym samym osiedlu co ja obecnie. a jego może sobie w niewyżytą dupę wsadzić . Żałuję że spotkałam w życiu tę żmiję. Napisałam do jej szefowej jaki numer wykręciła w pracowni z kolegą z pracy. Nie chcę jej znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ja nie jestem ale znam taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja jest inna ale podłość taka sama a nawet większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie złego faceta wzięłyście sobie,jakiegoś babiarza, no to sorry nie poszedł by do niej gdyby nie chciał, obwiniacie te baby, a on to czysty tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak suka nie da pies nie ruszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej co nie da nie ruszy ale znajdzie inna. Nie ludz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parafrazując:jak pies wierny, to nawet jak wiele suk mu chce dać, to nie ruszy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×