Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądra ja

Prawdziwi mężczyźni zarabiają tyle by utrzymać rodzinę

Polecane posty

Gość mądra ja

Kobieta pracuje na swoje przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
To prawda kobiety są jak psy, kto nie może je utrzymać nie powinnien ich posiadać, to towar luksusowy i w pełni oddany, jeżeli tylko będziecie łożyc na utrzymanie swych pupili (kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra ja
Wy chcecie pięknych ciał, my chcemy pełnych portfeli, by móc Wam dogodzic. Musimy mieć kasę na swoją urodę byście nie poszli do młodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
To prawda, ale pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie, kiedy sie ze starzejesz, zgodnie z prawem obranym przez ciebie wyrzucę cię z mojej posiadłości i wybiorę sobie lepszą (młodszą) partnerkę. Nic nie trwa wiecznie dla kobiet, zwłaszcza ciepłe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra ja
W tym czasie ja uzbieram sobie co nieco na koncie i poszukam młodego kochanka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
To prawda, jednak musisz być nadal atrakcyjna by cię zechciał młodszy kochanek. Lata jednak będą płynąć a kiedy spojrzysz w lustro zobaczysz suchą zmarszczona śliwkę. Następnie przyjdzie śmierć, i rozliczenie z życia. Ocenią twoje sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra ja
To zostanę dziwką i będe miała taaaaaaaaką kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra ja
O co ma tutaj moje sumienie? Może przezorność? Mężczyźni mogą wymagać od kobiety by wyglądały jak modelki? Jeśli Wy wymagacie super wyglądu ja wymagam środków by go osiągnąć. Zresztą na starość jak będę wyglaać jak śliwka nie będę myślała o za przeproszeniem chuju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra ja
Nie zamierzam być dziwką. Ale też nie chcę zostać wykorzytana przez faceta. Będę z nim w jego biedzie i mojej urodzie, a jak sie dorobi a ja zestarzeję to mnie zostawi z niczym. To niestety historia co drugiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
Prawda jest taka, że się mylisz, ja aby mieć BMW pracuje, aby mieć prestiż na który lecisz pracuje, jeżeli chcesz mieć piękne ciało też musisz pracować. No bo jakim prawem ja z BMW ciebie spotkam jeśli nie bedziesz piękna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra ja
Ja jestem piękna, ale latka lecą. Więc mój drogi jak będę ciężko pracować, to niestety ale z urody nic nie zostanie. Wtedy prędzej czy później facet mnie kopnie. I nie pomyśli o tym, że ja ciężko pracowałam i dlatego tak wyglądam. Znajdzie młodziutką po szkole, nie styraną życiem, problemami w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
To prawda, życie kobiet zwłaszcza myślacych tak jak ty musi być trudne. Bo jaką miarą mierzysz to i tobie odmierzą i jeszcze dodadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra ja
Mylisz się.. Nie tak mysłałam. Mężczyźni otworzyli mi oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
A więc jaka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
nadmienie tylko ze mam BMW z 1987 roku za 4000zł i czasem wpadam do burdelu z brzydkimi gróbymi dziwkami:classic_cool: mam też z tyłu łyse opony z powodu kręcenia bączków na parkingu koło biedronki:classic_cool: czasem popisuje się jadąc bez trzymanki z gazem do dechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra ja
Może jaka byłam... Kasa u faceta była na ostatnim miejscu. Np. ostatnio byłam prawie 3 lata z facetem 19 lat starszym ode mnie. Był bez grosza przy duszy, ze sporymi długami. przez 3 lata dostałam może 2 prezenty, nawet na urodziny nic nie dostałam. Sama robiłam zakupy na weekendy, gotowałam mu, dogadzałam. Nawet naczyń nie odnosił do kuchni. I co dostałam w zamian? Byliśmy na weselu a on mi pokazywał jakąś 16-latkę, która mu się podoba i że mógłby ja przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra ja
Nadmienię, że pracuję na 2 etatach. jemu do normalnej pracy iść się nie chciało, bo musiałby wstawać o 6 rano i za taką kasę... W tygodniu gdy pracowałam od rana do wieczora nawet nigdy nie wpadł by mi w czymś pomóc. Ale potrafił mi zwrócić uwagę bym np. zrobiła coś z cerą bo nie wygląda świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra ja
Drugi raz nie popełnię tego samego błędu. Przynajmniej jak facet okaże się dupkiem wyjdę z czymś z tego związku, a nie z pustymi rękowa, wręcz stratami i finansowymi i emocjonalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra ja
Facet BMW i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
A ja na to jak na lato, czyli co wcześniej byłaś zgodna z interesem faceta, a teraz próbujesz być materialistką? Po prostu twój facet był wcześniej bez jaj, a teraz szukasz takich którzy niby mają jaja? Bo dają kasę? Kasa to nie wszytsko, patrz przede wszytskim na serce faceta, i na jego ambicje i chęć do działania. Nigdy na skórę furę i komórę, nigdy na piękne słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra ja
To czemu faceci najpierw patrzą na urodę kobiety a potem dopiero na serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra ja
Nie martw sie o mnie. Na pewno spojrzę na serce mężczyzny, ale nie moze być bez kasy. To warunek bym w ogóle zwróciłą na faceta uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
Wiadomo, że kasa jest ważna, ale nie najważniejsza. Nie możesz przekładać cos nad coś. Doświadczenia bycia we dwoje w biedzie, zbliża jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra ja
"masz rację". szczególnie gdy ja zapieprzam, a mój facet bierze ode mnie kasę na fajki. Bardzo nas to zbliżyło. Acha.. Na kwaity dla mnie nie miał. Ale miał wszystkie numery CKM, Playboya, Hustlera i różne czasopisma komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet BMW
Nie mówię o biedzie jaką ty miałąś, on cie po prostu wykorzystywał, ale nie nalezy teraz się rewanżować. Znalejdz sobie normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuz
Czyli jesteś kobietą do towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×