Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Płatek Róży

Skąd biorą się kompleksy i jak się ich pozbyć?

Polecane posty

Gość Płatek Róży

Mam 28 lat, wyglądam na 22. Jestem szczupła, zgrabna. Uroda powyżej przeciętnej. Nie jestem super pięknością ale o wiele więcej dziewczyn jest brzydszych ode mnie niż ładniejszych. Mam wyższe wyształcenie (ukończyłam studia z wyróżnieniem). Mam pracę. Wynajmuję mieszkanie, które sama za zarobione pieniądze urządziłam. A ciagle czuję sie gorsza od innych... Głupsza, biedniejsza, brzydsza, mniej zgrabna... Jest coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacza
Kompleksy biorą się z PRZESZŁOŚCI-jakieś złośliwe komentarze na nasz temat dotyczące urody lub intelektu,odrzucenie przez płeć przeciwną,porażki w zyciu osobistym i zawodowym-wszystko to przez lata nawarstwia się i buduje w nas kompleksy. Ja czuję dokładnie tak jak ty Płatku Róży,też mam 28 lat,też wyglądam na znacznie mniej,też uważam że mój wygląd jest nie najgorszy na tle innych,a mimo tego mam kompleksy-kiedy nie wychodzi mi z facetem,to od razu winę zwalam na swoją wyimaginowaną brzydotę i beznadziejność,gdy nie przechodzę przez rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy- podobnie. A inni-brzydcy,głupsi ode mnie świetnie sobie radzą w zyciu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×