Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna narzeczona

Dlaczego faceci domagają się połykania spermy

Polecane posty

Gość Taka jedna narzeczona

Rozumiem żeby jak robić swojemu facetowi loda to do końca. Ale czemu jeszcze oczekuje się odemnie że będę to łykać. Chciałabym poznać męski punkt widzenia. Czemu wam faceci nie wystarczy wytrysk do ust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy na to...
jezeli polykanie faceci uwazaja za "sztyt" poswiecenia i ponizenia to lizanie im dupci, wuazaja za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tych
co sie domagaja polykania! kobieta ktora kocha i pozada partnera tak NAPRAWDE zrobi to samo. zrobi sama bez namawiania loda, polknie sperme itd. itp. bo w milosci fizycznej miedzy ludzmi gdzie jest UCZUCIE nie ma czegos takiego jak obrzydzenie itd. mezczyzna ktory kocha kobiete i ja pozada zrobi wszystko bez zadnego obrzydzenia a z przyjemnoscia dazac do tego zeby jej bylo dobrze. wiekszosc topikow tutaj zakladanych jest bezsensowna, poniewaz dotyczy dylematow zwiazko niedojrzaly albo nieopartych na milosci! zycze Wam wszystkim takiego zwiazku o jakim wyzej pisalem. ja taki mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suka i zdzira
Łykanie... ani to wielkie poświęcenie ani ogromna radość dla faceta. Oni to po prostu lubią jak my lubimy minetki. wszystko (no moze prawie wszystko) działa w dwie strony. I jaka w tym filozofia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grówno prawda. Ja się nie domagam wystarczy że się spuszczę na cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah121212
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny mam sprawe chodzi o ocene mojego penisa... mam pewien problem lub atut- sam nie wiem- a mianowicie jest krzywy. czytalem w necie ze tak skrzywiony penis jest lepszy niz prosty. Aczkolwiek chcialbym uslyszec Wasze zdanie na ten temat. Moze macie jakies doswiadczenia z prostymi i krzywymi wiec mozecie porownac. Dodam ze ma 16 cm wiec chyba do maluchow nie nalezy ? prosze o powazne odpowiedzi LINK: http://imageshack.com/a/img707/8779/9aas.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za debilny temat
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za debilny temat
Coraz więcej tych debilek i debilów na kafe sie znajduje.żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×