Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem jak to jest z nimi

jakie kobiety wola faceci?

Polecane posty

Gość nie wiem jak to jest z nimi

bo ja nie mam chlopaka choc jestem nawet ładna(przynajmniej duzo osob tak twierdzi)czasem mi sie wydaje ze chca mnie tylko wykorzystac,jeden taki facet mi powiedzial ze moglabym go pozniej zdradzac.nie wiem jakie kobiety wreszcie wola?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plkjhds
moze poprostu mysla ze masz chlopaka I SIE WSTYDZA CIE PODRYWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widzisz....
...faceci to takie stworzonka ze za nimi nie trafisz hehe;)podobnie jak za kobietami:) ale niestety tak to juz jest ze fajni kolesie boja sie ardzo atrakcyjnych dziewczyn:(ze niby zdradza ze znajdzie sie inny lepszy i ja porwie:(dlatego czesto widzi sie super dziewczyne z pindolem za przeproszeniem maczo swinio zabojca:/a dziewczyna ma smutne oczy bo pindol jej nie kocha tylko kocha ja no ekhem...:(ktos kiedys mi powiedzial ze najbardziej atrakcyjne kobiety sa najbardziej nieszczesliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkk
Napewno kobiety uległe bo boją się silnych kobiet!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmn
Widzisz,ja też nie wiem jak to jest. Sama jestem w podobnej sytuacji. Chłopaka nie mam, a przecież nic mi nie brakuje,podobam się facetom,ale niewielu chce mnie poznać...:(Może się wstydzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heath
mam to samo. Tzn nie jestem może bardzo ładna, ale seksowna na pewno. Widze, że wielu facetów przygląda mi się, ale żaden nie zagada:( Co ja w sobie takiego mam>? Chyba nigdy sobie nikogo nie znajdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widzisz....
a ja slyszalam ze panowie wiaza sie na "stale" z tzw szarymi myszkami..bo sa pewni ze one beda przy nich trwaly wychowaja im dzieci ugotuja itd..zapewnia caly wikt i opierunek:)a do wyskokow(sexu) szukaja przebojowych kobiet i tak ponoc kreca sie pomiedzy tymi dwoma skrajnosciami:)hmm...ale to prawda szukaja kobiet raczej uleglych cichych takich ktore sie im nie postawia...bo tych co znaja swoja wartosc po prostu sie boja!!przynajmniej wiekszosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
Tak to jest prawda.Faceci wiążą się i wolą tzw.szare myszki.Myślą,że właśnie one będą im wierne i lojalne.A na to nie ma reguły.Z tego co obserwuje to częściej zdradzają te niepozorne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybawca
Widze dziewczyny, że macie problemik. "Bo widzisz..." masz troche racji. Chłopacy boją się odezwać do tzw. laski. Nie wiedzą jak zagadać, co powiedzieć żeby nie wyjść na pierdołe. Boja się kompromitacji i wyśmiania . I w zupełności się z gadzam z "Bo widzisz..." co do tych maczo z którzy chodza z pieknymi dziewczynami. Powiem tak jeżeli chcecie znaleś milego chłopaka to musicie go same poszukać, najcześciej są nimi ci bardzo nieśmiali których musicie "rozbudzić". A głownie wasze walory fizyczne onieśmielają chłopaków i dlatego się tylko patrzą i myślą " no z taką to ja nie mam żadnych szans pewnie mnie wyśmieje i wyjde na głupka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam...
moim zdaniem mocno przesadzacie.. To tak jak by sie spytać jakich facetów lubią kobiety? Ile kobiet tyle by było odpowiedzi... Moim zdaniem panowie lubią kobiety tajemnicze, zagadkowe.. Takie myszki z kocim pazurem, tak jak my lubimy domowych maczo... po prostu umiar i nie przesadzać w żadną ze stron. Trzymajcie sie kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmn
Widzisz Wybawco, tylko co zrobić jeśli taka fajna laska,jak Ty to nazywasz,też nie należy do super śmiałych.To jak ma sobie znależć miłego chłopaka.Nie wszystkie ładne dziewczyny są bardzo odważne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie
Nie każda dziewczyna jest odważna.A po za tym facet pierwszy powiniem się wykazać inicjatywą w końcu jest facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to jest z nimi
chyba zostane stara panna!to straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybawca
To prawda dziewczyny że to facet powinienen, ale czasem jest to silniejsze od niego. Spróbujcie piersze zagadać a po chwili on się rozkręci pokażcie mu że nie ma się czego obawiać i ze nie zostanie wysmiany czy w jakiś sposób ponizony. Zobaczycie po paru spotkaniach on już nie bedzie taki nieśmiały i bardziej stanowczy. Nio chyba że chcecie być skazane na facetów jak to już pisano, maczo który chcą tylko sexu zero zaangazowania. To już wasz wybór, ale pamiętajcie tak jak nie ważne jest kto pierwszy kogoś przeprosi ważne że to zrobił tak nie ważne jest kto zaczoł rozmowe pierwszy kontakt ważne jest co z tego może wyść a może coś pieknego i wspaniałego. Chłopacy też próbuja ale są mniej stanowczy na początku w tych sprawach. To wy dyktujecie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmn
W takim razie, ja już nie wiem...co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybawca
A jakiego chłopaka wogóle szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmn
Dzięki za radę Wybawco-może się przyda. Trzeba będzie spróbować. Najgorszy jest tylko strach przed tym,że jakiś facet może być już zajęty i zrobi się z siebie głupka :( ale cuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to jest z nimi
ja szukam jakiegos ciekawego ok20lat,tylko nie zboczenca co tylko mysli o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to jest z nimi
jak juz jakis zagada to odrazu wiem co powie,chyba mysla ze jak jestem ladna to od razu latwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmn
Trudno opisać. Porządnego:)Nie wiem...jak go spotkam to będę wiedziała,że to ten.Przynajmniej mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to jest z nimi
czasem sie zastanawia czy np,ten chlopak nie jest zajety.a tak wogole to nie wiem jak zagadac,zeby nie pomyslal ze jestem jakas niewyzyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybawca
Nio może się przyda a co do tego czy jest zajęty, no cóż loteria. A takich co myślą o sexie to jest 50% albo troszke wiecej a tamta mniejszość to się ukrywa wiec musicie szukać dziewczęta. Trzymajcie się i obyście znalazły tych co bedą was kochać a nie traktować jak przedmiot życze wam tego z całego serca paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie kobieta musi mieć coś w sobie, musi umieć mnie zaskoczyć... ...lubie bystre kobiety takie które często wyprzedzają moje mysli, którymi można normalnie porozmawiać o wszystkim. Wygląd dla mnie nie ma dużego znaczenia. Nie lubie kobiet tzw. \"słodkich idiotek\", ten typ kobiety do mnie wogóle nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto uważa że to prawda
Jak dziewczyna jest ładna to nie powinna ograniczać się do jednego faceta. Chyba że będzie miała szczęście. Napewno powinna żyć z bogatym. A jak zajdzie w ciąże z kimś innym to nie powinna się przyznawać kto jest ojcem. Napewno "ojcem" takiego dziecka powinien zostać facet z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×