Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmm..tak sie zastanawiam

ekonofizyka

Polecane posty

Gość hmm..tak sie zastanawiam

co to jest? czy to zawód z przyszłością? jest tu jakiś ekonofizyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jest po licencjacie z ekonofizyki:)Obroniła sie na piąteczkę i zaczęła studia magisterskie uzupełniające na fizyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do syreny
a potem pojdzie na bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po FIZYCE
NIE MA BEZROBOCIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..tak sie zastanawiam
a gdzie mozna pracowac po ekonofizyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taka/taki pewny. Ludzie po tym kierunku sa ponoć chętnie przyjmowani a bankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessina
Siostrzenica jest licencjatem z ekonofizyki i niestety nikt nie chce jej zatrudnić. Poza tym Uś w Katowicach wykiwał tych studentów dając im tytuł lic. z ekonofizyki w dziedzinie FIZYKI. Gdzie w banku z takim dyplomem???. Nawet nie chce się jej żyć bo zaczynała ekonof. z wiedzą że skończy z tytułem ekonomisty( tak obiecywali), miała plany być księgową a teraz....... nawet nie może rozpocząc studiów magisterskich bo żadna uczelnia ekonomiczna jej nie weźmie na ekonomię a ekonofizyki magisterskich uzup. nie ma. Być fizykiem nie zamierza bo co to za zawód? Bez przyszłości. kompletna porażka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr fizyki
jesli pofizyce nie ma bezrobocia to dlatego ze 1.fizyka rozwija czlowieka , uczy myslec analitycznie i ma on szanse znalezc prace w innym zawodzie ( wsrod wolnych zawodow, np maklerow gieldowych itp jest najwiecej fizykow) ale na pewno nie jako fizyk 2.malo osob to konczy ( ze mna 8 było na Vroku), wiec jesli bez pracy jest polowa absolwentow fizyki, to daje nedzne 4 osoby.....coz to jest w porowananiu z absolwentami kierunkow ekonomicznych ktorych jest w moim miescie setki Atwojej siostrze radze po obronie zrobic podyplonowke z rachunkowosci, albo jakis kurs, i juz szukac praktyk w bankach, stazu , i nie wierze ze nie znajdzie, chyba ze slaby z niej fizyk..... dodam ze nie pracuje w zawodzie a wlasnie zajmuje sie troszkie ksiegowoscia....(w 2ch firmach chcieli mnie przyjac na staz do ksiegowosci, nawet za bardzo nie szukalam) a o ekonofizyce nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam studia licencjackie na kierunku ekonomia. Z trudem przebrnęłam przez wszystkie statystki serwowane u nas na kierunku. Daru do tego nie mam. Zainteresował mnie jednak kierunek ekonofizyki. Z tego co czytam to rozumiem, że jest to jednak kierunek głównie oparty na metodach statystycznych, prawda? Ze słabą wiedzą w tej dziedzinie nie ma chyba co się porywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×