Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mały siuraczek

Kobiety dlaczego jesteście takie perfidne i zawistne?

Polecane posty

Zrobicie wszystko, aby zniszczyć inny związek, małżeństwo. Dlaczego zazdrościcie jedna drugiej wszystkiego: faceta, ubrań, wyglądu, pozycji itp. Dlaczego ciągle się obgadujecie, podkładacie sobie świnie uśmiechając się prz tym perfidnie. Pracuję w firmie gdzie większość to kobiety. Ngdy nie sądziłem, że tak ostro i bezpardonowo mozna się zwalczać, szczególnie że słyszałem o czymś takim jak \"solidarność jajników\". Niestety to bzdura wyssana z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgyt
masz swieta racje - swiat kobiet to dzungla! kazda zrobi wiele by byc atrakcyjniejsza, miec pozycje czy nawet samo zainteresowanie - szczegolnie u mezczyzn... mozna rzec po trupach do celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe gdyby kobiety
rzadzily swiatem hahahahaha to juz kilka wielkow temu by nic nie bylo :P kamien na kamieniu by nie zostal. dlatego to facetm od zawsze to dzierzy w dloniach wladze a kiedy kobiety ja przejma bedzie koniec swiata. tak mowi starozytyny tekst majow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM KOBIETAAAA
MAM 25 LAT I ZGADZAM SIE Z WAMI NIESTETY...NIE MA SOLIDARNOSCI JAJNIKOW ZA TO JEST SOLIDARNOSC PLEMNIKOW DLATEGO FACECI MAJA W ZYCIU LATWIJE..TO PRZYKRE A NAJBARDZIE BOLI MNIE PODRYWANIE CUDZYCH FACETOW I MEZOW...JESLI NIE BYLOBY TAKICH KOBIET NIE BYLOBY ZDRADY I ROZSTAN Z POWDO TEJ TRZECIEJ...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja3500
Krytyku, ja może trochę z innej beczki. Piszesz, że kobiety są kombinatorkami próbującymi zniszczyć związek - może tak jest w większości przypadków, ale co zrobić gdy to mężczyzna jest tą " drugą stroną ". Stroną dążącą do zniszczenia związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja3500
Nie mogę zrozumieć jak faceci potrafią rzucać słowa na wiatr, tylko po to by osiągnąć swój cel. Kiedyś obiecał mi ślub, ze względu na koszt wzieliśmy tylko cywilny z założeniem że za rok będzie drugi... to były tylko obiecanki... Wczoraj dowiedziałam się, że żadnego slubu nie będzie ...a tak o nim marzyłam, kasa jest...> Mało tego nie mogę zostać chrzesną małego słoneczka...bo nie mam ślubu kościelnego i według prawa kościelnego nie mogę przystępować do sakramentów...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...JESLI NIE BYLOBY TAKICH KOBIET NIE BYLOBY ZDRADY I ROZSTAN Z POWDO TEJ TRZECIEJ jeśli facet kocha to nawet się nie obejrzy. przecież to nieuniknione, że któraś będzie próbowała, wkurza mnie trochę zwalanie winy na babkę, jakby była jedyną winną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona z kochanką będą się wykłócać o tego jakże wspaniałego faceta a mąż z kochankiem podadzą sobie rękę i mąż podziękuje kochankowi, że dzięki niemu może z czystym sumieniem rozstać się z głupią żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pracuje w takiej firmie gdzie wiekszośc to faceci i o ile kobiece plotki o wyglad to pikus o tyle meskie ploty o tym ja to żona jednego musi go zapewne zdradzać bo widziano ja jak gadała z kimś tam na ulicy to uważasz mniej niebezpieczne?? Faceci sa wiekszymi plotkarzami niż kobiety mało tego męskie plotki są jak torpeda niszczą wszystko...doszczetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy panowie to nie plotkujecie...wy ośmieszacie innych męzczyzn jesli choć odrobinę okazuje sie od was lepszy, ma wiecej kasy, ładniejszą żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli facet kocha to nawet się nie obejrzy. przecież to nieuniknione, że któraś będzie próbowała, wkurza mnie trochę zwalanie winy na babkę, jakby była jedyną winną x spróbuj odrzucić taką chętną babkę informując że nie zdradzasz żony to natychmiast zacznie się mścić wyzywać pomawiać i tak na koniec złośliwie nakłamie jego żonie że to on jej sex proponował i cały czas lata za nią i ja podrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet odmówi kobiecie seksu to nazywa go impotentem, prawiczkiem, że mu nie staje czy ma małego itd. odmawianie seksu jest wg kobiet niemęskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy 'krytycy' mają coś za pazurami. facet potrafi swojego najlepszego kolegę obgadać dokładnie nie zostawiając na nim suchej nitki. to samo jeśli chodzi o kobiety w związkach lub małżeństwach. perfidia i zawiść to cechy, które ogólnie można spotkać prawie u każdego człowieka. niewielu jest ludzi, którzy mogą o sobie powiedzieć, że nie maja tych wad. zarzucanie więc jedynie kobietom tych cech jest przesadnie wydumane. najczęściej szydło z worka wychodzi w specyficznych sytuacjach, ale i w takich wyuczony 'krytyk' potrafi przekabacić większość na swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci je szkola. Kobiety zazdroszcza innej kobiecie wszystkiego zreszta tak jak faceci. sa gorsi od bab. Kobieta nawet kupi pijakowi wode zeby ten zwyzywal inna. Brzydule sie k****a ladne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×