Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam zrobicratujcie

mam rude wlosy w miejscach intymnych i nikt sie ze mna nie chce kochac

Polecane posty

Gość co mam zrobicratujcie

jak chlopcy zobacza moje miejsca intymne to sie smieja:( myslalam zeby pofarbowac... teraz caly czas depiluje ale.. one i tak odrastaja kurde i widac rudy kolor ratunku ... niektorzym nawet mowilam ze sobie specjalnie pofarbowalam bo to takie podniecające ale sie ze mnie smiali co ja mam zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER Myślę że to bardzo ładn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ty nic nie rób, to jest zajebiste !!! :-D Może facetów masz jakiś dziwnych :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracaj na kretynow uwagi. poco masz farbowac. ja osobiscie uwarzam, ze kolor rudy jest bardzo ladny. trafisz na faceta z pewnoscia, ktorego kolor twoich wlosow lonowych bedzie sie baardzo podobal, a byc moze nawet bedzie go podniecal. A inni nie wiedza co traca. glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sięże
powinnaś depilować woskiem,tak,żeby włosy stawały się słabsze...Najskuteczniejszy wydaje mi się zabieg u kosmetyczki,który likwiduje włosy,ale niestety nie mogę doradzić Ci dokładnie,bo w miejscach intymnych mam włosy czarne.Depiluje je w całości,by być jak to inni mówią "łysa".Idź do kosmetyczki ona powinna Ci coś doradzić...Pozdrawiam i Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za facet
który w takiej chwili może myśleć o kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha02
depiluj....i zaakceptuj siebie jaka jestes moj chlopak ma ten sam problem i na poczatku tez sie podsmiewywalam maielismy je ''zlikwidowac....ale po co?!!!!ja kocham swojego chlopakak takiego jakim go pan bog stworzyl...rada dla ciebie przestan sie tym przejmowac a jesli ktos sie z ciebie smieje to znaczy ze jest glupi...spotkalam juz kilka osob ktore mi sie przyznaly do rudego owlosienia i nie mja z tego powodu zadnycgh nieprzyjemnoesci!!!moze trafialas na samych glupkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśpo
Włoski w miejscach intymnych są super.Nie depilować Kochane Kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_a
Nie przyjmuj się tymi wariatami. Znajdą się tacy, którzy docenią Twoją oryginalność.Zapewne włosy też masz w kolorze kasztanowym. Poprostu SUPER! Z kolorów powinnać wybierać odcienie brązów i zieleni. Będziesz niepowtarzalna. Jestem naturalną jasną blondynką i futerko też mam blond. Mój partner zawsze mówi, że najlepiej podobają mu się blondynki i rude ( oczywiście i tu i tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka z MOJEGO punktu widzenia :-P ;-) a teraz jestem mężczyzną :-P sprawdzam w majtkach wacek na miejscu jestem mężczyną ... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobicratujcie
kurcze dziekuje wam za rady :* jestescie kochani.. wiecie co byc moze naprawde trafialam na samych glupków:( ale wyobraźcie sobie jak ja aise czulam jak tuz przed aktem milosnych chlopak sie ze mnie smial;/ jejQ to jest nprawde starszne nie zycze nikomu czegos takiego ;/ale macie racje przejmowac sie nie bede ... kiedys znajde tego jedynego ktoryto zaakceptuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka - czy ja kiedykolwiek sprawiałem wrażenie transseksualisty ? :-0 Gejem tez nie jestem .... a komputer w innym pokoju niż telewizor ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobicratujcie
aha i wlosy na glowie mam pofarbnowane na brązowo... moje naturalne kasztanowo- rude mi sie nie podobały :(... ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizogin
Zapisz sie do cyrku jako dziwadlo ! Zarobisz duzo pieniedzy i bedziesz je mogla prezentowac wiekszej liczbie chlopcow - jak to napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega 95959595
A u nas w okolicy jest tak niewiele kobiet z kasztanowymi/rudymi włosami; jest ich tak mało, że widok takiej kobiety to cód. Przywilej koleżeństwa z taką kobietą to prawdziwy dar od Boga, a przyjaźn - rajem na ziemi. Taka kobieta jest jak bezcenny skarb, napełnia energią serca wygłodniałych na życie meżczyzn. Aż dziw bierze, że w zakamarkach planety ukrywają się kompletne jełopy, poważnie ślepi na prawdziwe piękno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśniczka
To prowokacja!!!!!!! Aco ty wszystkim opowiadasz ,że masz rude owlosienie bo chyba nie chodzisz bez majtek i wszystkim nie pokazujesz .Skąd oni o tym wiedzą.Trafisz na amatora " rudych" i cię zechce.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zz
Kolega! Czy ty ja bzykales,ze tak piszesz..? Ty nawiedzony troche jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiek
Mmmmmm....ja bym powiedział SUPER! ;) Powiem Ci szczerze że jak o tych rudych włoskach przeczytałem,to aż mi się tak miło gorąco w środku zrobiło....;) -ja tam baaaardzo lubię...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobicratujcie
wiesz co... powiem ci jedno nie bede niemila ale powiem ciesz sie ze masz normalny kolor wlosków i na główce i lonowych :( ja niestety nie moge cieszyc sie tym i z tego powodu mam kompleksy ;/ a do cyrku nie pojde bo małpa nie jestem jedynie mam inny kolor wloskówlonowych ... narson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie badz glupiutka kobieto
masz taki a nie inny kolor puszku i powinnas miec w nosie opinie imbecyli!zreszta jeszcze sie taki nie narodzil,co by wszystkim dogodzil! A jak jakiemus przeszkadza ten kolor,to niech gasi swiatlo i po krzyku. Ja na Twoim miejscu nie golilabym;nie sluchaj durnych rad jolopow i burakow. Smieja sie Ci ,co sami maja kompleksy.A rudy...musi byc naprawde sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda tu i tam
ja tez tak mam no i co.... rude na glowie to i rude "tam" .... jak facet jest niedojrzaly jełop to sie smieje .Szczerze powiedziawszy nigdy dla mnie nie bylo to problemem i dla moich facetow tez nie.Moze problem tkwi w Twoim podejsciu do tego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutek
A dla mnie właśnię jak kobitka ma rude włoski to od razu wywołują u mnie... lepiej nie mówić .A jak tam masz gdzie piszesz to już w ogóle pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus88
po prostu wydaje mi się że powinnaś zaczac depilować a w ogole co to za facet ktory sie smieje z tego jaki masz kolor włosów bez przesady zeby zwracać na to uwage w takiej chwili??!!! podobaja sie tylko dziewczyny z takim kolorem wlosow jak Twoje -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little angel
Moim zdaniem jesteś pusta bo wygląda na to że puszczasz się na lewo i prawo.Jaka dziewczyna takich ma chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryky
No jak Tobie przeszkadzają rude włosy w miejscach intymnych to zrób sobie depilacje laserową no i po problemie! A jak problemem są faceci to po prostu trafiłałaś na idiotów! I się nie przejmuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą-seks jest piękny
a CHŁOPCY niech się śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×