Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam zrobicratujcie

mam rude wlosy w miejscach intymnych i nikt sie ze mna nie chce kochac

Polecane posty

Gość gorzkaczekoladka
zapomnieć o tych palantach i cieszyć się, ze jesteś taka piękna...nie wszyscy mają tyle szcześcia. nie warto spojrzeć na takiego chłopaka , który w taki sposób Cie traktuje.Chłopcy przez takie zachowanie wystawiaja sami sobie wizytówkec (najgorszą z możliwych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam mam ochote na taka
!Gdzie Jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_a
Jak miło, widzisz większość uważa, że jesteś wyjątkowa!(takie jest również moje zdanie :) I co jeszcze, wariaci też napisali. Taki jest niestety świat. Głowa do góry i nie przejmuj się. P.S. Myślę,że lepiej byłoby, gdybyś nie farbowała włosów, ale to oczywiście moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobicratujcie
dziekuje za takie komentarze od serca :** jestescie kochani... hmm, a do kolezanki ktora uważa ze puszczam sie na prawo i lewo to sie myli..mialam 5 chlopaków..ale taka zasada nie ten to następny az trafie na tego jedynego :D :) :)fajnie kolego ze lubidz dziewczyny z rudymi włoskami :D twoje słowa sa budujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze rude wlosy
rude wlosy na pipce sa smieszne i nie atrakcyjne nie podniecajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pipka sama w sobie to rzecz bardzo poważna. (hihihi-proszę wstać i szacuneczek! BACZNOĆŚ i.. do jasnej ciasnej!!! hihihi;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaUROCZonY wieczorem
jejku to cudowne umówiłabyś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude sa cudowne
najlepiej wcale nie gol okolic bikini :) miej calkowicie naturalny zarost tam :) a jesli w okolicy tylniego otworka tez masz pare rudych klaczkow to super :) rude laski sa naprawde cudne: http://www.dangerdave.com.au/adult-links/Detailed/90247.shtml http://www.naked-elves.com/3/bonnie/ http://hairy.amkingdom.com/01/models/bonnie.php?id=&cc=&ib=&pc= czy ona nie wyglada sexownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko naturalne rude
zgadzam się - rude są cudowne.Również jestem zdania,że powinnaś "tam" pozostać naturalna; że też Cię dotąd nie poznałem.Pozdrawiam -wielbiciel wszędzie naturalnych rudych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz taki cudny
zarost jak ta laska na zdjeciach to wcale sie tam nie gol. rude wlosy lonowe sa bardzo sexowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude wlsoy lonowe sa dziwne
i faktycznie smieszne. nie za ladnie to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good look
rude kłaki na cipie?!?!?! błeeeeeeeeeeeeeee chyba się zrzygam!!!! golić, golić,jeszcze raz golić!!!! :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie
jeżeli włosy na cipce masz rude i rzadkie to faktycznie nie są dla mnie też erotyczne. Moga byc rude, ale musi ich być dużo i muszą być gęste. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
ale wy jesteście dziwni :P każde kłaczki w tym miejscu są okej, jeżeli sa ładnie wypielęgnowane i przystrzyżone. ja tam jestem blondi naturalna i jakoś nie zauważyłam, żeby któregokolwiek faceta (wprawdzie było ich "aż" trzech ;) ) moje blond włoski odrzucały albo smieszyły. wręcz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
teraz zafarbowalam sobie na rudo bo ponoc rude maja opinie goracych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie owlosione
rude cipki sa fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloski na cipce
sa zawsze takiego samego koloru jak brwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myself
Rude są ok. Załóż do tego białe pończochy i pełen luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playa Partner
Ja też bardzo lubie dziewczyny z rudymi wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traszkaaaaaa
Cóż za paradoks:) Ja farbuję sobie moje włoski właśnie na rudy kolor i nam bardzo to odpowiada, jednocześnie mam fryzurkę-inicjał imienia mojego narzeczonego. Jaki był zdumiony jak pierwszy raz to zobaczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa nic nie mowie ale tez mam takie rudawe i moj mis nigdy mnie nie wysmial wrecz przeciwnie... powiedzial ze mam ognista cipke i ze ja kocha nad zycie (wariat) hihi... to naprawde nie ma znaczenia :) masz kompleksy poprostu... moze zmien fryzurke ja zawsze tam am cieiutki paseczek naprawde ladnie to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×