Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sad

nie mogę zapomnieć...

Polecane posty

Gość sad

Minęły praiwe 2 lata, jestem z kimś innym właściwie szczęśliwa, a nie mogę zapomnieć o eks. zapomnieć to delikatnie powiedziane...Męczę się z tym sama, bo nawet przyjaciółka może tego nie zrozumieć. Czy ktoś to przeżył? I jak to się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 40
wiesz byl juz taki topik, "w glebi duszy kocham kogos innego", wiem ze ta rozterka duszy bardzo boli, ale mnie chociaz pomoglo to ze sa inne kobiety w takiej sytuacji ja ja i Ty, cos takiego istnieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filatelista
może tego nie zrozumieć. co znaczy to zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMonisia
najlepie spotkaj sie z ex, wskocz mu do lozka i dojdziesz do wniosku,ze to dopiero pomylka byla........To tylko wyobraznia. jestes szczesliwa z innym to badz. Skoro Ex jest Exem to jakis powod tego byl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutalna wypowiedz
poprzedniczki, ale jakze prawdziwa...wyobraznia potrafi wyolbzymic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze kiedys tak mialam.... Mało tego wskoczyłam z ex do łózka... I najlepsze.. bo własnie wtedy, po tej nocy z ex zrozumialam ze obecny chlopak jest zajebisty i ze z nim chce zyc, a do ex przeciez nie czuje juz tego co kiedys... Sentyment zostanie na zawsze, bo przeciez nie wymarzesz wspomnien i zawsze ex bedzie kims waznym w zyciu, ale warto zrozumiec kim jest ten Jedyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka_s
tylko że czasem właśnie ten ex jest tym jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×