Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lacrimale

raczej zostanę starym kawalerem

Polecane posty

Gość lacrimosa33
lacrimale a wiesz jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
A JA WIEM SKĄD JEST DREWNO BRZOZOWE i co z tego hahaha:(. no - 20 lat to akurat - młoda, zdrowa, na rękach ją uniesiesz i zrzucisz - dzieci ci urodzi i zoabczysz jacy będziecie szczęśliwi. aż mi łezka w oku się zakręciła. i będziesz następne 40 tyrał, tyrał, tyrał jak wół na te dzieci... w tym bezrobociu. i na szkoły będziesz tyrał. zobaczysz. i potem tylko wspomnisz na zdjęcie śłubne i zapytasz sam siebie "czy ten dresiasty potwór to naprawdę mój kwiatuszek wymarzony???" takie jest życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigi
ale jedno jest pewne skoro przez tyle lat do czegoś dążyłeś to mam nadzieję żę już to osiągnołeś i teraz weźmiesz się do ... MIŁOŚCI! może właśnie tak miało być, niektórzy dochodzą do czegoś w 2 przez co zanim wybudują dom to sięrozwiadą, zabiją albo znudzą sobą a ty ten etap przeszedłeś a teraz dawaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimale
Hej dziewczyny, na randkach tlenowych jestem pod nick-iem 'kraina szczęścia' jeżeli masz ochotę i znajdziesz chwilę czasu to napisz do mnie słowo. Pozdrawiam, Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigi
areczku, błąd.. piszesz za każdym razem tak jakbyś się narzucał a kobiety to takie bestie że tego nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
no...łap na dom i na kasę:) Zainwestuj w ciuchy, dobre perfumy, fryzjera, kosmetyczkę. Styl i luzzzz...pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigi
nie pisz " hej jak masz ochotę to napisz...", albo " napisz do mnie..." to brzmi żałośnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
no i duuużo pracy nad sobą. Może jakiś dobry poradnik podrywacza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigi
no właśnie PEWNOŚĆ SIEBIE, rzadnego skamlania!!!!!! I jedno jest pewne : miłości swojego życia ani na GG ani na Tlenie ani tu nie znajdziesz co najwyżej zgraję szyderców albo ludzi którzy chcą CI dać dobre rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
już lepiej grać zblazowanego niż zdesperowanego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdeczka
zadbaj o siebie!!!! zrób coś z fryzurą, ubraniem, może wtedy będziesz się czuł pewniejszy siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
rigi - na co on czekać ma? inni w jeo wieku amją dzieci i 15 letnie. ten post był dla ciebie. tacy faceci nie lubią owijać w bawełnę - rach, ciach i już. ja już jestem za stara. Dziecko 4-5 letnie by się przydało. ale nie ma tak dobrze w życiu widocznie. a poważnie - wydaje mi się, że trzeba mieć wspólne zainteresowania. reszta na dłuższą metę odpada. oraz poczucie humoru. to również ważne. no i wirnym trzeba być. jak to pisał herbert niezapomniany "bądx wierny. idź" nie znałam w życiu nikogo takiego, ale może ten ...Arek??? będzie lepszy. jednego "znałam" coś ala'arek. Ale się nie popisał niczym jak dla mnie. no szkoda. ja bym już nie zaczynała. wolę kończyć moje dwie literki zdcydownie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimosa33
kurde - dziewczyny nie wchodźcie tam - ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimale
no cóż, nie jestem przystojniakiem, nigdy nie miałem powodzenia u kobiet, bardzo musiałem się napracować zawsze aby jakaś kobieta była uprzejma zwrócić na mnie uwagę , niscy faceci nie mają takiego przebicia jak wysocy i przystojni podrywacze. Tylko pracować potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz nam dać linka
do tych randek ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek kaptur
wujek to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
właśnie, linka chcemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimosa33
nie chrzań facet że masz 39 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresor
uważaj prawdziwa stara panno, bo te dwie literki, to sporo czasu pochłaniają i można coś po drodze przegapić... dwa etaty, dwie literki w drodze, tylko wzrok coraz gorszy i coraz trudniej mi się odnaleźć w normalnych reakcjach międzyludzkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
to jakaś ciota. postanowił się w zyciu ustawić - mówię wam. kraina szczęścia - też coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimosa33
prawdziwa stara panna a czytałaś to: Ulubione tematy rozmów jak się czujesz, jak się miewasz? co na obiad dla Ciebie upichcić? jakie ciasto upiec na weekend, czy lubisz kopiec KRETA ? czy zrobić Tobie masaż stóp? jakie wino lubisz do kolacji? Szukam i wymagam od partnera ... wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie? Mężczyzna , bo ma ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek iworek bez pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
myślę, że mam lepsze relacje międzyludzkie niż ty - ja tu piszę głównie dla rozwywki, a ty? a jak się coś kocha, kocha prawdziwie to się to kocha i już mój drogi. tyle ci powiem. a jak się dużo jest z ludźmi to czasem ma sie ich off-line dość. czasem nawet potem bycie z jedną osoba może zaminieć się w piekło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
linka dajcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
nie wiem do czego zmierzasz lacrimosa33 - coś mi chcesz udowodnić tylko nie wiesz gdzie się podpiąć. że nie mam brzucha i męża to czytać umiesz. coś jeszcze? nie ejstem z Warszawy także uważaj żebym to ja tobie czegoś nie udowodniła raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stara panna
no i super - widzicie od razu mówiłam, że to nie dla mnie oferta. jestem wyższa "trochę". na przykład. miło, że on-line zachowujesz sie normalnie nasz założycielu więszkość świruje tu tak jak i czynią to w życiu:( pozdrawiamy normalnych ludzie. psp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimosa33
stara panna ,ja czytać umiem ale obawiam się że ty masz jakieś problemy, przytoczyłam cytat z tego pana co was tu próbuje poderwać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
wąsy!!!!, może byś zmienił fryzurę? Ten pet w ustach!!!!! ten kawał.....żałosny strój...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrimale
masz rację ajajaj krytykuj ile potrafisz, każdy ma wady i zalety prawdziwa cnota krytyk się nie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×