Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarrra

POMYŁKI LEKARZY CO DO USTALENIA PŁCI, JAKĄ PŁEĆ ŁATWIEJ USTALIĆ NA USG

Polecane posty

Gość mała321
Czy komuś zdazyła sie pomyłka co do płci na USG genetycznym.Ja miałam robione w 14 tygodniu i tak się zastanawiam czy lekarz mogł się pomylić co do płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy pierwszej ciazy chodzilam do lekarza, myslalam wowczas ze dobry, ale to bylo 8 lat temu i lekarz mial usg 2d, raz tylko cos bąkąl ze nie widac co miedzy nogami ma wiec moze dziewczynka, w szpitalu w 30 tc lekarka stwierdzila ze na 100 % synek, zreszta ja bylam cala ciaze pewna ze chlopak. W drugiej ciazy chodzilam do innego lekarza, mial usg 3d , swietny fachowiec, bylo to 3 lata temu, na usg w 20tc stwiedzil ze na 90 % dziewczynka, w 30 tc powiedzial ze na 100 % , nawet pokazywal nam jej narzady plciowe i mowil ze napewno dziewczynka i urodzila sie dziewczynka. Teraz w 3 ciazy tez bylismy u niego w 20 tc, usg juz 4d , niestety dzidzia sie ulozyla tak nieforunnie ze nie chciala rozchylic nozek, za to caly czas pupe wypinala :) Lekarz robil inne ujecia, najlepsze wyszlo jak maluszek przyciagnąl sobie kolanka do nosa, wtedy stwierdzil ze on jaderek nie widzi , a maja one specyficzna budowe i konsystencje, poza tym jest pewny na 90 % ze widzi \"szarke\". Poza tym jak dzidzia lezala na pleckach to tez nic jej tam nie \"latalo \" miedzy nozkami. Szczerze mowiac nie uwierze jak nie zobacze, a zobacze jak sie urodzi :) Za kazdym razem podchodze do tego z rezerwa, wiadomo wszedzie zdazaja sie pomylki. Teraz o 30 tc pojde do niego jeszcze raz , moze wtedy dowiem sie na 100% , zobaczymy, a jak nie to do porodu nie zostalo duzo a wtedy to juz na pewno sie dowiem. No coz narazie zyjemy w swaidomosci ze raczej dziewczynka tam siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała321
Nio u mnie wychodzi ze chłopcazyk a miała być wymarzona Karolimka no ale najwazniejsze zeby dzidzia była zdrowa . Jeszcze mam cień nadzieii że lekarz się pomylił co do płci choć ma on opinie nieomylnego w tej kwstii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinek
Witajcie mamuski. W pierwszej ciąży w 21 tygodniu potwierdziło się na usg moje przeczucie, że nosze pod sercem chłopca. W drugiej ciązy dobiłam juz do 20 tygodnia, bylam dzisiaj na usg i plakac mi sie chce!Przeczucie mowi mi ze dziewczynka a tu niespodzianka. Lekarz nie mogl podpatrzec malucha bo zle sie ułożyl, ALE niedał za wygraną i probowal i probowal az zobaczyl znowu siusiaka- i teraz moje pytanie- mogl sie pomylic jak maluszek nie był wystawiony tylko bardzo skulony???? Moze nie ma racji? Wiem ze sie powinnam cieszyc ze maluszek jest zdrowy i mocno kopie ale łzy napływają mi do oczu jak pomysle że nici z mojej małej księżniczki! Bardzo pragne coreczki i nie potrafie sie cieszyc z nowiny ze bedzie drugi syn. Boje sie o siebie i o swoje podejscie do dalszego etapu ciąży czy negatywnymi myslami nie zaszkodze maluszkowi. Moze to była pomylka i jest jeszcze szansa na coreczke????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikit
witam...u nas do ostatniej chwili miała byc dziewczynka i dopiero przy porodzie wyszedł piekny zdrowy chłopczyk...dodam ze w czasie ciazy miałam usg robione jakies 5 razy i mówili ze dziewczynka;)nikos miał wiec różowa wyprawke...hm mam nadzieje ze jak dorosnie to mi to wybaczy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnie usg miałam robione trzy tygodnie przed porodem. Przy badaniu było dwóch lekarzy. Jeden twierdził, że będzie chłopiec a drugi że dziewczynka. Urodziłam zdrową dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaega
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaega
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaega
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhoonoorkkaa
Lekarz mojej kolezanki stwierdził po 6 miesiącu że urodzi dzieczynke tak na 70% a po 7,5 miesiąca nagle zmienił zdanie ze to raczej bedzie chłopczyk. Nie byłoby w tym nic złego gbyby nie to że strasznie sie napalila na wiecs że bedzie to Natalka i nakupowała mnostwo rzeczy różowych dla dziewczynek;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.k354
ja mam ubranka dla chłopca i dla dziewczynki bo jak na moje nie jestem pewna w 20 tyg narządy dziecka sa jeszcze nabrzmiałe i nie mozna stwierdzić na 100% chyba ze lekarz trafi. Ja widziałam naarządy ale nie jestem tego taka pewna sa różne przypadki wazne ze maluszek jest zdrowy nie wazne w co go bede ubierac i tak bedzie zawsze kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yguyhkjjjiouoj
Jak dobry lekarz to nie mam mowy o pomyłce a jak taki podrzędnie wyuczony w obsłudze usg to nagada co chcesz :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 21 tyg. syn, w 22 na usg genetycznym, najpierw, ze corka, a po moim zdziwieniu, ze syn. Zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.ja
mi w 13 tyg lekarz powiedzial ze cora i sprawdzilo sie w 16 tyg w kolejnej ciazy dwiedzialam sie ze bedzie syn i tez sie sprawdzilo za to moja szwagierka cala ciaze byla przekonana ze bedzie syn, szystko kupione na niebiesko (pierwsza ciaza) a urodzila sie corka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola7755
Drogie mamusie! W 20 tygodniu ciąży, leżąc w szpitalu na oddziale lekarz stwierdził, że mój bobas to dziewuszka.. W 22 inny lekarz z kolei zaopiniował, że chłopiec, ale tak mi namącił z usg nie tylko jesli chodzi o płeć, ale i o termin porodu, ze się przestraszyłam i poszłam do innego. Ten z kolei uspokoił mnie, ze dziecko się właściwie rozwija i ze jest to 100% dziewczynka, zrobił zdjęcie warg sromowych i mówi ze tam już nic nie wyrośnie! czy aby nie mógł się pomylić? chciałabym dziewczynkę, ale wiadomo- kocha się każde dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak juz nic
nie zmienisz, więc poczekaj te 20 tygodni i dowiesz sie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
U mnie w początku 21 tygodnia lekarz stwierdził dziewczynkę, choć ja marzyłam o synu dla męża... Ale kocham i moją malutką, ważne, że jest zdrowiutka. Jeśli pojawiłaby się pomyłka-napiszę. Moja znajoma ma już4 raz potwierdzoną dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×