Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicjaaaaaa

Co z resztą kapusty po gołąbkach?

Polecane posty

Gość alicjaaaaaa

Zrobiłam gołabki,pozostała mi spora czesc tej kapusty, juz sparzonej. Co mozna z niej zrobic, wyłączajc bigos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaa
a podasz przepis?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama smaży tę kapustę razem z gołąbkami i dekoruje nią talerze z obiadem :-) Pychotka, uwielbiam tę kapustkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszatkuj
dodaj tarkowana marchewk jabłuszko i majonez bedziesz miałą sałatke, mozna zjeśc ją na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaa
a moze jakas zasmazana czy duszona? moze ktos wie jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez juz po...
jesli chodzi o łazanki to musisz ja pokropic dosc drobno!!!ugotowac troche grubego makaronu!!!podsmazyc cebulke z pieczarkami lub jakims mieskiem badz kielbaska!!!wymieszac to wszystko i doprawic pychota!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe lazanki
tak jak prawdziwy bigos robi się z kapusty kiszonej, reszta to marne podróbki :D możesz tę kapustę posiekać, zalać wodą, ale niedużo, dodać jakieś mięsko, np. żeberka i to wszystko ugotować, do tego ziemniaki oddzielnie i masz taką zupkę dobrą, chociaż najlepiej to wychodzi z młodej kapustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filonka
aczy łazanki to sie robi z takiej kapusty, tzn słodkiej???? ja słyszałam ze z kiszonej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgoria
Ja robie kapustke z kielbaska i pomidorami pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaa
Piszecie mi co robicie, ale ja prosze o przepisy !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohio
ja układam pozostałe liście kapusty na gołąbkach i piekę z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resztę
kapustę mrożę, a później robię kotlety mielone tylko zamiast bułki to ryż lub płatki ryżowe niegotowane i zmieloną kapustę. Po usmażeniu do garnka zalewam wodą i tuszę kilkanaście minut. Takie kotlety mają smak gołąbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbizet
Szanowni taki pomysł: parzybroda! Podsmażyć kiełbaskę z boczusiem pokrojone w kostkę, jak się usmaży wyciągnąć i do pozostałego tłuszczu dosypać 2 łyżki czubate mąki i energicznie mieszać. Odstawić z ognia dolać około 3/4 l. mleka ciągle mieszając, kiedy powstanie jednolita masa postawić na ogień i chwilę gotować mieszając. Do tej masy dodać vegety, oregano, sól, pieprz, następnie wcześniej przesmażone mięso wrzucić do tej masy. Kiedy będzie już gotowe ułożyć w gęsiarce warstwami Z NASZĄ KAPUSTKĄ na spód kapusta potem masa znowu kapusta i na górę masa ( a dokładnie to jest sos beszamelowy) zapiekamy to w piekarniku około 30 minut aż do złocistego koloru temperatura około 180 stopni. PALCE LIZAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×