Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawski_19

Włosy łonowe

Polecane posty

Gość Ciekawski_19
Dzieki, ale troszkę skrzywiony... z Ciebie za to "mądra babka" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Zastanawiam się jeszcze tylko dlaczego depilacja jest źle traktowana pomiędzy facetami... Ci, którzy się nie depilują wytykają tych drugich... czy to nie jest oby chore?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chcial kiedys
na zywo zobaczyc calkowicie naturalne, niepodgalane kobiece owlosienie lonowe, nawet rosnace troche na udach. takie wystajace spod majteczek. nigdy takiego nie widzialem. zdarzylo sie ktorejs pani tak pokazac sie przy facecie? sa jeszcze ktore wcale nie gola okolic bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
mi sie zdarzyło :P z moim poprzednim facetem. nie byliśmy ze sobą jakoś specjalnie długo i naszła nas chcica :P stosunku nie było bo sie nie zgodziłam bez gumek :P ale byłam naturalnie "zarośnięta" :D ale jemu sie to nie podobało... powiedziałam że to jego problem :P dopiero jakiś czas później zgoliłam owłosienie... ale dla siebie. żeby sie przekonać co mi bardziej pasuje. teraz robie to nie dlatego żeby podobało sie mojemu facetowi tylko dlatego że jest mi tak wygodnie. i wcale sobie tego nie wmawiam jak to ktoś inny wcześniej stwierdził ;) dziękuję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno jest tak że
włosy łonowe tak jak i pod pachami służą ochrony tych miejsc i przenoszenia zapachu. Dla nas to obrzydliwe, ale kiedyś tak nie było. Zwierzęta rozpoznają się po zapachu, dawniej zapach potu potrafił być wskazówką np co do zdrowia danego osobnika. Zapach miał funkcje wabiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są one bardzo niehigieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy lubia wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawski masz poczytaj :) Wykasuj spacje. ht tp://ww w.dep ilco ncept.p l/ne ws/show/21/cz y-wlosy-sa-nam-potrzebne-znaczenie-wlosow-w-zyciu-czlowieka ht t p://dzidzi usiowo.p l/po-godz inach/zdrowie-i-uroda/866-po-co-nam-ow losienie-lonowe-i-wlosy-pod-p achami-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×