Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczek2005

mam 22 lata i jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość Dlaczego_-_
może to poprostu dziewczyny nie wiedzą czego chcą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
porażki powiiny nas wzmacniać, ale czasmi jest odwrotnie, może to nie były odpowiednie dziewczyny, może działo sie to wszystko za szybko, sama nie wiem cięzki z ciebie przypadek:P Czekanie to tez dobra metoda. ale pamietaj trzeba być w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze:) wtedy strzała miłości może cie niespodziewanie dosięgnąć...oby tak sie stało Dusze roamntyczne też maja wzięcie, rozmtyczny spacer po lesie obsypanym śniegiem w twoich ramionach to musi byc nieziemskie przeżycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Skoro jest to nieuniknione to każde miejsce jest dobre :D Co do tego spaceru to nie wiem... nikt... no nie... może jedna osoba ze mną tak spacerowała, ale nie słyszałem opinii :D... poza tym nie wiem czy by Ci się spodobał, bo czasami... i może w większości przypadków wolę poprostu być z kimś, czuć obecność tej drugiej osoby... a większości osób (nie wiem jak Tobie) milczenie raczej nie odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
idz do psychiatry bo masz chlopcze fobie spoleczna i boisz sie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-__
To jest właśnie dobry sposób na sprawdzenie jak się trzymacie z drugą osobą... upozorować ciszę... jeżeli będzie ona kłopotliwa, to... kiepski to związek powiem szczerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak ostatnio szedłem z jedna z moich kolezanek z liceum, ale nie w objęciach, bo lubie miec ręcę w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
ja uwielbiam takie spacery, pozatym kocham leżeć wtulona w mojego misiaczka i wsłuchiwac sie w rytm jego srca oczywicie wszystko ma miejsce na polance w balsku księzyca... mmmm ale sie rozmarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
to nie jest fobia, raczej podświadomy lęk prze powtórzeniem sie scenariusza z przed lat... jeżeli sptkało go cos nieprzyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego-
No, Aneczko... trzeba przyznać, ze masz wymagania :D Chciałbym, żeby kiedyś i moja dziewczyna miała takie - z przyjemnością bym je spełnił :D Ręce w kieszeni, co hehe :D Wiesz... no comment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego-
To chyba nawet nie jest sprzed lat tylko z tych wakacji... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
ehh no to wszystko jest jeszcze na świeżo a ja sie doszukiwałam jakiejś traumy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem szmatą. Szydze ze wszystkich na wszelkich tematach. ALe miałem kiedys laski w liceum i to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego-
Jak bym sie nie wpakował do Gdańska w te wakacje to by było z marca... także niewielka różnica... zawiodłem sie i tyle... najgorsze, że kilka razy z rzędu... Ale czytając posty takich dziewczyn jak Ty... powoli zaczynam odzyskiwać nadzieję :D... Szkoda tylko, że takie dziewczyny albo zajęte albo poza zasięgiem... tak jest zawsze. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość death evangelist
a ja mam 21 lat i 3 miesiące i tesz jestem prawiczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
wielkie THX aż sie zaczewieniłam:P Warto więc szukać:D życze ci powodzenia w poszukiwaniach, bo mam nadzieje, że sie nie poddasz po tych porażkach i uwierzysz w to, że teraz gdzieś siedzi samotna dziewczyna, która chce pójść z kimś do lasu...... death evangelist to gratuluje, teraz to rzadkość a jak wiadomo wszystko co niespotykane jest pożądane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gil z nosa Romana
Roman ma czas na dziewczyny. Za 3 miesiące to o niego każda będzie sie biła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
żeby było jednoznacznie to pójśc do tego lasu, aby pobyć razem:P powodzenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego-
Aneczka dzięki za posty :D Miło się gadało i pogratuluj ode mnie swojemu chłopakowi :D Mam nadzieję, że wie kogo ma tak blisko siebie :D Pozdro dla wszystkich i NARQA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 25 lat i nadal
jestem prawiczkiem i nie zmianę sie niestety nie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pik Pik
Od siebie mogę dodać,że wiele bym dała, by mój chlop był prawiczkiem. Poza tym chyba nie zdajecie sobie sprawy, że to dla niektórych baardzo podniecające :P Swego czasu miałam nawet taką małą obsesję, ze baaardzo chciałabym mieć prawiczka, hehe. Nie przemawiaja do mnie jakoś faceci z doświadczeniem, nie lubię przechodzonych egzemplarzy i typowych samców, co to żadnej nie przepuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-
Pik Pik... ciekawe spojrzenie na świat :D Skoro chcesz prawiczka to ja jestem do wzięcia :D Podniecające powiadasz?? To trzeba jakoś wykorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 36 lat i jestem
prawiczkiem może któraś to zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×