Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tylko pytam

Czy szuka ktos puszystej

Polecane posty

Gość naiwne grubaski
i po co to wam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka32
Ja jestem puszysta...taka mieciutka....apetyczna...i d o tego z kalsa....mam duzo wdzieku...wiec prosze nie obrazac puszystych pan....niech kazdy lubi to co lubi...a czego nie lubi niech nie krytykuje....Pozdrawiam wielbicieli cialka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, tak z czystej ciekawości.... pytanko do panów, co w waszym wyobrażeniu znaczy kobietka puszysta..... chętnie posłucham wypowiedzi Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam puszyste panie 🖐️ ja tam lubię jak panna ma na czym usiąść i czym oddychac :-) ale bez przesady oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że pytam, nie znaczy, że jestem puszysta :-), ale przeglądając forum często trafiam na baaardzo różne określenia puszystości i zastanawiam się, czy można określić kiedy ktoś jest rzeczywiści puszysty, czy ktoś jest już poprostu gruby, a czy może się komuś wydawać, że jest puszysty, a wagę ma jak najbardziej w normie.... Ja osobiście jestem załamana postępowaniem dziewczyn przed 20... określają się grubaskami, mająć 170 cm wzrostu i ważąc 50 kg :-( :-( Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe to dobre
puszysta to określenie{nowoczesne kobiety grubej która nieche być uważana za grubą bo ma "tylko" lekką nadwage itp} czyli puszysta-gruba beka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm............
TAK TYLKO PYTAM! --ja lubie puszyste{oczywiście w normie} oto mó mail benek1113@wp.pl jestem z wrocławia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka32
Macie racje z ta puszystoscia....faktycznie jestem gruba....ale wiecie co....fajna jestem i tyle.....;) chce sie dowiedzec....moze hmmmm powie skoro gustuje w "puszkach".....dlaczego poddbaja Ci sie akurat takie panie. jestem ciekawa czy chodzi tu faktycznie o wyglad....a moze o cos innego? PZDR ( tez z w-wia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tesz lubie
i powiem nawet , że sex z puszystą babką jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulahlalal
odswieżam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remigiusz
Grube babki są cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remigiusz
no co? nie ma wiecej zwolenników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co gruba baba
Po do mi dwie kobiety w jednej, hahahahhaha :-D Poza tym jakoś mam złe skojarzenia z grubymi babami, odkad moja gruba koleżanka puściła kiedyś bąka - zawsze jakoś mi się z nią kojarzą i z tym głośnym, śmierdzącym fredem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony
Sex z puszystymi kobietami jest rewelacyjny. Duże kobiety niesamowicie przezywają orgazm!!! SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Panowie
Remigiusz, doswiadczony-jestem za wami, grube babki są the best a Ci którzy twierdzą inaczej widać nie wiedzą co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcale nie puszysta
A po co mi gruby facet? Obleśnych facetów jest więcej niż puszystych babek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam
gdzie znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszek okruszek
...tutaj ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co może i ja
spróbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwemklmwel
nie puszystej tylko tłustej , grubej ,nabitej , otłuszczonej , zapuszczonej , spasionej ubitej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co może i ja
do lwemklmwel 👄 jak to przeżyjesz to już nic cię nie zabije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_kobietka
dobrze powiedziane hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mature
Definicja "puszystosci" jest tu bardzo istotna. Uwielbiam kobiety lekko zaokraglone, zwlaszcza takie o szerokich biodrach, i wcale nie musza miec przy tym jakichs super nog albo wielkiego biustu. Kobieta moze byc bardzo sexy nawet jak ma "mocne" nogi i niewielki biust. Wlasciwie to takie oto ksztalty bardzo mnie podniecaja : - szerokie biodra (lepsze szerokie niz waskie) - wyraznie wezsza w pasie niz w biodrach - brzuch nie moze byc za za duzy (maly moze byc, bo niektore kobiety juz go maja zakodowanego w genach inigdy sie go nie pozbeda:) - wielkosc biustu w zasadzie obojetna, moze byc nawet bardzo maly. Byle by be byl totalnie obwisly. Problem jets taki ze puszystym kobietom latwo jest niestety przekroczyc granice. Czasem kobieta przytyje 5 kilo i z sexy zaokraglonej laski zamienia sie w tzw "grubaske"... Smutne to ale prawdziwe. Nie wszystkie kobiety rodza sie z genami "laski" ale praktycznie kazda moze wygladac zdrowo i sexy jak troche sie stara, nie je za duzo, i ogonie o siebie dba. I "dbanie" to wcale nie glownie kosmetyki, tylko pzrede wszystkim ruch i cwiczenia. Przy takich samych wymiarach zewnetrzynych, galaretowate udo jest duzo brzydsze i mniej sexy od mocnego uda pelnego miesni. Pozdrawiam puszyste i zachecam do odrobiny ruchu. Wiekszosc z was pewnie nigdy nie stanie sie chudzielcami, ale wierze ze kazda z was moze stac sie sexy laska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co może i ja
"Ja mogę od biedy się zgodzić jeżeli z resztą jest tak jak powinno być" wiesz co, przemyśl może ,za czym się wypowiesz,to chyba najgorsza obelga jaką słyszałam w tych wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamstwo
puszyste bardzo mnie podniecaja. Jedyny problem mam taki, ze maja czesto bardzo "schowana" cipke :( Tzn. schowane wargi mniejsze i lechtaczke. Troche niewygodnie sie lize :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie puszyste.Chętnię skontaktuję się z dojrzałą puszystą.Pozdrawiam wszystkie puszyste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETO CZEMU SAMA SIEBIE
OKŁAMUJESZ?? CZEMU DO SIEBIE TAK ŁAGODNIE MÓWISZ?? ŻEBY SOBIE ULŻYĆ?? NIE JESTEŚ PUSZYSTA, NIE MA PUSZYSTYCH BAB, SĄ GRUBE I SZCZUPŁE. ROZUMIESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×