Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezafascynowana

Niezafascynowani .....są tu tacy ?

Polecane posty

Gość Niezafascynowana
Witam w ten pochmurny poranek niezafascynowanych :).Kto się ze mną gorącej herbatki napije a?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahahahahah a ja tak się meczyłam i wejść tu nie mogłam nio!!!!!!!!! ahahahah w tu i ochotnik się znalazł na herbatke jejku juz robie tylko jaką lubisz? a?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po towarzystwie do herbatki ;( ech to ja i coś mocniejszego znajde no tylko z kim tu pić jak nikogo ni ma buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik_z_kaszy_jeczmiennej
zostali tylko zafascynowani:) up:) a moze sie myle?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylki_na_sandałkach
jaki topik wynalazłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik_z_kaszy_jeczmiennej
Jeszcze jaj mi nie urwalo, wiec wypraszam sobie, prosze mowic mi per ON:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylki_na_sandałkach
tak się domyślałam, ze to TY:P w takim razie proszę o łagodny wymiar kary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik_z_kaszy_jeczmiennej
Na kare trzeba sobie zasluzyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezafascynowani..
..przez chwilke ..jedno oka mignienie ,byli zafascynowani ..Przez sekundę poczuli ciepło ,jakiś malutki promyczek słońca ,które dotarło do ich wnętrza.Grzał je w tak cudowny i miły sposób ,sprawiał ,że uśmiech ppojawiał się na twarzy.Dawał jakąś tajemniczą wewnętrzną siłe ,która pchnęła ich do działania . Sprawiał ,że gruba skorupa ,którą się otoczyli pękać powoli zaczęła..pomalutku ..trzask..trzask...drobina po drobince..Sprawiał ,że poczuli pragnienie ,by otworzyć się w końcu .Sprawiał ,że chcieli usiąść przed palącym się kominkiem ,w którym skry trzaskały i patrzeć w błyszczące oczy w których odbijały sie promyki ognia.Siedzieć tak wtuleni w ciepło ..swoje ciepło ,czuć jak bije serce...czuć się bezpiecznie ...i czuć, że się jest z tym kimś duszą i ciałem .Wtedy rozchylają dłonie i chwytają to pełnymi garściami ..mocno jak najmocniej tulą to do siebie i trzymają tak długo na ile starczy im sił.Trzymają szczęscie w dłoniach ,a ono i tak po jakimś czasie wymyka się im z rąk. Ale jak to w życiu jest wydarzy się coś ...co sprawi ,że wszystko pęka jak bańka mydlana. Wtedy znowy skorupka się zamyka. Nie dosięgają już do środka ciepłe promyki...nie grzeją .Ale na szczęście pozostają wspomnienia,marzenia.Stają się przystanią do kórej zmierzamy ,kiedy jest nam źle.Zamykamy wtedy oczy i jesteśmy tam ,uśmiechamy sie ....jest nam dobrze. Otwieramy oczy wracamy do rzeczywistości ,sił jakby przybyło..Znowu przybieramy dobrą minę do złej gry i trzymay fason.Uśmiechamy się ,kiedy tak naprawdę nie jest nam do śmiechu.Pokazujemy jacy to jestesmy twardzi i niedostępliwi.Przywdziewamy maski,które wtedy najlepiej do nas pasują . Siedzę, za oknem pada śnieg ,powoli białe płątki okrywają trawę ,drzewa przykrywają ciepłą kołderką..idzie zima ..zbliżają się święta,niby wesołe ,a ja jakoś nawet tego nie czuje Nie czuje czasu radości...i szcześcia ...wszystko mnie boli ..jestem poptłuczona i wielki siniak na głowie ciągle mi jeszcze doskwiera.Trzeba zabrać się do pracy ..i nie myśleć ..nie myśleć ..trzeba głowe zająć czymś innym...praca to najlepsze wyjście.Więc do pracy ...,ale jeszcze na chwilke zamknę oczy ..na małą chwilke ........i praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik_z_kaszy_jeczmiennej
eee ja tu nie moge, wzruszylem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylki_na_sandałkach
to chyba dobrze, że jeszcze potrafisz:) a ja poproszę koło ratunkowe nr 1 bo nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik_z_kaszy_jeczmiennej
ok, prosze wiec bardzo do wyboru masz: -telefon do przyjaciela -pol na pol -publicznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylki_na_sandałkach
poprosiłam o nr 1:D i tak na Ciebie liczyłam a tu klops:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik_z_kaszy_jeczmiennej
Coz, widocznie zlego przyjaciela wybralas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylki_na_sandałkach
może i tak:) czasami można się pomylić naprawdę mi nie powiesz jak można sobie zasłużyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik_z_kaszy_jeczmiennej
zasluzyc na co? kare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylki_na_sandałkach
tak proszę Pana:) chcę wiedzieć jak zasłużyć na karę, by wiedzieć i unikać aby nie zasłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik_z_kaszy_jeczmiennej
Kara sa 3 soczyste i bardzo namietne, z nutka perwersyjnego zabarwienia klapsy w pupe podczas seksu w pozycji od tylu... A jak sobie zasluzyc na taka kare? musialabys byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylki_na_sandałkach
o takiej karze nie śmiałam nawet marzyć:P hmmm rozmawiam z Tobą myśląc, ze to TY ale teraz mam wątpliwości poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×