Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezafascynowana

Niezafascynowani .....są tu tacy ?

Polecane posty

Gość słodkie wnko*
pijecie wino o tej porze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz...popija się na budowie :D i te ciała ech........ to ech...to z powodu ulania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabizu ----> hahahaahahahahahha jak lubisz stopki to ja właśnie //zdejmuję pantofelki kłade stopki na twoje kolanka //i prosze mi je wymasować ahahahahahahahahah bo bolą mnie i są bardzo bidne hahaahahahahahahahahahahahahah Mu----> zdejmuj butki i też dawaj stopki a co niech je nam wymasuje w końcu dostał winko nie ? hahahahahahahh Na picie winka zawsze jest dobra pora a co tam !ihihhihiihihhiih Dream ----.skoro się fascynujesz platonicznie to siadaj do stolika winko już podaję ;) i hop sa sa i hop sa sa idziemy przez zycie z uśmieechem ! a ja sobie pośpiewam o ihhihihihihihihihihihihiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D no przestań...ja to mam wielkie giry w gumofilcach..czujesz jakie to romantyczne i godne zafascynowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mu ----> hahaahahahahahahahahahahahhhah a co tam gumofilce to tez butki są hahahahahaah i jakie śliczne nio!ahahahahahahahahahhahahahahahahahaha wkładasz do nich onucki co? Może on właśnie tak lubi ? hahahahahahahahah Dream -----na zdrówko:)za kwiatuszki dziękuję do flakonika stawiam jejku jak pieknie pachną !A gdzieś Ty narwał takich ślicznych a?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aristoi76
1..2.3.. dzien dobry tu dla Gospodyni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ari.....//mrugam zalotnie rzęsami ///hiihihihih jak miło Pana gościć :)Może winka ? ;),dla Pana to i cos słodkiego się znajdzie ;)ihihhihihihihihihiihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aristoi76
ach to rzesy.. jak to bez zmruzenia patrzec w te oczeta? :) dla mnie czerwone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ari-----> jak bys popatrzył w te oczeta to świat by Ci pewnie zawirował hihihihiihihhiihhiihhihiihihi ;)Ty mnie tu nie czaruj bo ja i tak się nie zafascynuje hihihiihhiihihi;) wytrawne,pólsłodkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aristoi76
Wierze.. dla mnie poprosze dzis.. połsłodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę uprzejmie...Ari---.wlewam winko do kieliszeczka i podaję Ci z zalotnym uśmiechem ;)ihihhiihiihih ja też własnie takie lubie :) Musze teraz troszkę popracować niestety ...:( opuszczam więc miłe towarzystwo na jakiś czas:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz z zalotnym usmiechem - ihihihihihi --- zajeb** zalotny usmiech, a przysiadlem z wrazenia;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aristoi76
zalotnosc.. ulotnosc zwiewnosc? dziekuje - wyborne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomiana ---> miło,że znowu zawitałaś Ano sama widzisz że mało nas tu ;) Pewnie jestesmy za bardzo wymagający ,albo nie nadajemy się do fascynowania ihihhihiihihihhiihih Fabizo ---> jak miło ,że mój uśmiech działa jednak ihihihih,ale nie był do Ciebie !bo niegrzeczny byłeś :p ahahahahahahahahahahahahahah ARI---->zalotność ...ulotność ...zwiewność i coś jeszcze ;) prosze uprzejmie...tak cudownie rozchodzi sie po malinowych ustach ;) ihihihihihhihiihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Fabizo----> to chyba trzeba popracować nad twoim wizerunkiem hihihihihiihhiihihihihihhi chociaż czasmi ...ech nie powiem dalej bo się chyba upiłam tym winkiem hahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah jeszcze coś sobie nabierzesz do głowy ihihhiihihhihiihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niezafascynowanych !:)Jeśli tu tacy są oczywiście ihihihihihi Yvetta, nic nie straciłas bo potem mnie główka strasznie bolała ;) po winku oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest ten co kwiatki rozdaje ihihhiihihhihiih Jejku jak miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mi sie zdazy dac komus jakis kwiatek :P Co u Ciebie slychac ?? bo mi sie jakos nastroj popsul ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOOOL--->To nie był kwiatek tylko masa kwiatków jejku takich pięknych !:)i to dla mnie ,kiedy ja brzydka i w ogóle ;)ihiihihhiihihi A skąd taki kiepski nastrój a?:) No i jak tam w pracy było/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sołmiana --->nie martw się nie zafascynuje się ;) Przecież wiem ,że Ty się nim fascynujesz ihihih:pJa tam i tak jestem za brzydka na fascynacje hahaahhahahahahahhaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEZAFASCYNOWANA===> kwiatow nie daje sie komus dlatego ze jest piekny ;-) czemu nastroj mi sie popsul...nie wiem :( moze dlatego ze kobiety mi brak ;-) A co sobie bede zalowac 😘 masz buziaka :P Wdowka nie wiem czy w takim kims /czyms jak ja mozna sie zafascynowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!Pierwszy raz w życiu na forum całuska dostałam jejku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!//Biorę notes i zapisuje tą datę / nie myśl tylko że już się zafascynowałam po jednym małym hahahahaahahahahahhahahihihihihihhiihihihihihihi!Chcę więcej ! hahahahaahahahahahahhahahaah Kwiatków oczywiście ;) A co do Twojej osoby to nie dziwię się ,że się Tobą fascynuje bo jesteś smacznym ciasteczkiem haahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i znowu jestem tu sama niezafascynowana buuuu chlip chlip :( Nie ma z kim się nawet napić nio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×