Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SYMULANTKA

HELP me!

Polecane posty

Gość SYMULANTKA

Kto wie jak wywołać gorączkę ? słyszłam , że trzeba zjeść surowego ziemniaka , ale heh ;) wyprobowałam i nic nie dało macie jakieś sposoby? -Drugie pytanie. Potrzebuję zrobić malinkę sobie samej na szyji (zakład z koleżanką , że będę miała malinkę ) ale nie wiem jak zrobić , żeby efekt był taki sam jakby ktoś mnie musnął ;p - wiem wiem zaraz bedzie idź dziecko do książek :D no , ale mam teraz własnie przerwe w nauce i pytam was! tyle piszecie o różnych dziwnych rzeczach może ktoś ma rade na te sprawy hmmmm? Ps. mam 14 lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ejjjj dorośli no poradźcie mi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośu
no wiesz na gorączke to nic nie poradzę a na mailnkę no to sama nie mozesz sobie zrobić musisz kogoś o to poprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
ehhh dzięki , ale kto ma mi to zrobić :(:( chłpaka nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surowy ziemniak, racja :) mozna tez wyjsc na wiatr z mokrą głową, o ile jest wiatr :) co do malinki to jakimś ssącym urządzeniem można, chociażby strzykawką w paru miejscach obok siebie :) PS a jesteś piękna, mądra i masz cudowny charakter? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
heh , jestem młoda , (mówią , ze ładna) rzecz gustu , a charakter dopiero kształtuje mi sie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
dzięki za rade purpurowy :):) ...i czekma dalej ... Bo ja chce miec tylko gorączke nie chce być chora ...;p dlatego nie wyjde z mokrą głową ...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
Na mnie jest jeszcze łapka prokuratora za młoda jestem :D , heh szukaj dalej purpurowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
help :);p;p no kurcze ....bo bede płakać buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
nie no wolno wolno :) ale ja mam żółto w dziubku (czyt. młoda , nieodpowidzialna) a chyba takiej panny nie szukasz nie?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet___
malinke mozesz zrobic przyrzadem ktory sluzy do czyszczenia zapchanych umywalek.Tylko wtedy malinka moze byc spora buehehehe :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
:D hyhyhyhy no spora spora nawet bardzo wyszedł by cały koszyk malin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
aaaa to taki z Ciebie Pan :) lubisz młode i niewinne Ja? Na mnie nie licz :):) bo nie chce się z nikim spotykać :D narazie szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
namiary , czy wymiary hihi (żartuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
co prawda to prawda :):) narazie mam posture dziecka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale pewni juz niedługo sie to zmieni :) poza tym za 6 lat bedziemy w tym samym wieku, wiec wtedy sie do Ciebie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
Dobra będe czekać :D ;) .... a tym czasem czekam dalej na rady , jacie tyle mówicie o seksie o włosach i tabletkach , a tu nic? ejjj pomóżcie ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
żartujesz rzecze jasna :) newer :D .... z resztą w ciągu 6 lat zmienię miejsce zamieszkania minimum 3 razy :) boooo kobity zmiennne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
nie moge purpurowy , musze być całkowicie anonimowa ....całkowicie Mam ku temu powody .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chętnie bym Ci pomogła ale nie znam odp na twoje pytania heh :( ale tak patrze i sie smieje jak czytam Twoją rozmowe z purpurowym zycze milego wieczorku a tymczasem spadam do nauki :P a Ty porpurowy ile masz lat i mam pytanie\"jestes az tak bardzo zdesperowany ze szukasz dziewczyny przez internet czy moze tak niesmialy?\" pozdro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
;) ja nie dla Ciebie :) Ty nie dla mnie nawet za 6 lat .... :) nie realne po prostu ...różnice by nas zabiły hehe (serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, nie bede Cie juz meczył, ale ja Ci podam mojego purpurowy11@o2.pl i za 6 czekam na wiadomosc... a jak nie to i tak jakoś Cie znajde :) do zobaczenia w takim razie w innej rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
dzięki divine :* hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×