Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SYMULANTKA

HELP me!

Polecane posty

Gość SYMULANTKA
Może kiedyś , może gdzies zobaczysz mnie przypadkiem w telewizji w radiu też ...usłyszsz ukradkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMULANTKA
w takim razie widze , że nie za dużo jest ludzi mających na ten temat wiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo643643
hej małolata może ci pomoge. na malinke weź sobie rure z odkużacza jak niemasz chłopaka czy dziewczyny żeby ci ją zrobiła .a na gorączke extazy ale lepiej idź do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...nie chce mi sie uczyc a mam mnostwo rzeczy do zrobienia :P ide zaraz na spacerek , dotlenie sie to moze szybciej nauka wejdzie do glowki hehe. a purpurowy chyba sie przestraszyl i nie odp na moje pytanie. trudno. pozdrawiam Cie symulatorko - jak znajdziesz odp na pytania to podziel sie bo jestem ciekawa co Ci inni poradzą hehe :P:P:P pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jednak jestes :p nie uciekles ale i tak nie odp na druga czesc mojego pyt :p oki juz was nie mecze papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanurzcie mnie w niego...
patent z ziemniakiem jest do niczego, jak byłam w Twoim wieku próbowałam i na gorączke i na torsje, ale z marnym skutkiem :-( co innego siedzenie pod kołdrą... Tak z 20 minut aż zrobisz sie porządnie czerwona, jak ktoś Ci przyłoży rękę do czoła to na pewno pomyśli żę masz gorączke.. ale to na krótką mete. Co do malinki to na szyi na pewno sama sobie nie zrobisz ( jak sobie to technicznie wyobrażasz??? ) co innego w innym miejscu.. ale najlepiej jak zrobi to ktoś inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulantka
z rurą sprobuje hehe dzięki , ale ekstazy nie :) :D , ale mimo wszytko dziękuję :) Divine :) życzę miłego spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllll
wiesz ja na gorączkę zjadłam krede :/ ale nie rób tego lepiej ...bo brzuch mnie bolał a jeśli chodzi o malinke to moze papier scirny :P troche poboli ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfjyhfchgc
up up podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hglgjhvb
upppppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitaaaa
ekhm poproś sąsiada jak nie masz chłopaka ;p , a jeśli chodzi o gorączkę to wystarczy zachorować ;p wiem wiem nie pomogła lolllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unknow
popierdoliło wac male bachory !! Najlepszy sposobem na goraczke jest wpierdolenie cukru waniliowego albo ziemniaka !! Jak nie dziala to ja n nie wiem, a jeszce mozesz wody utlenionej wpieprzyc, ale po tym jest troche fazy a goracka jak chuj. Dobra spierdlam Pozrdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goraczka - wlozyc termometr do goracej wody a potem pod pache:Doczywiesice przed zazyc goracej kampieli ala sauna, zeby wlosy i czolo splywalo potem:D Zrobic se since pod oczami i tam z tym temometrem pdo pacha lezec..Co do malinki to musisz kogos poprosic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja bagienna
a nie masz sioestry zeby ci zassala taka mailnke> moze sie zgodzi, albo inna kolezanka ....? w najgorszym razie odkurzacz tylko z taka mala koncowka, lub wez strzykawke i wyjmuj ten koniec na ktory naklada sie igle..zasysaj tak pare razy po papierze sciernym moze byc rana a nie malinka wiec odpada co do goraczki nie ma jednego dobrego sposbu moze wez bardzo goraca kapiel..chociaz to bardzo niebezpieczne dla serca...ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lool wogóle nie kapuje, po co ci ta malinka? chyba tylko po to żeby potem ściemniać że facet ci robił.. ale mniejsza o to, masz 14 lat wiec ci wolno takie głupstwa pisac, kiedyś będziesz sie z tego śmiała :P Hmm więc z malinką ci nie pomogę, a co do gorączki to tak jak napisał ktoś przede mną - pod kołdrę, a potem ściema z termometrem [ do kaloryfera lub ciepłwego napoju ] tylko nie przesadz, bo moja kuzynka wylądowała na Intensywnej, gdy podała matce termometr z kreską 41 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elephant
ja mam sprawdzony sposob na goraczke:) goraca kapiel po goracej kapieli wypic kawe z 3-4 lyzeczek....najlepiej zeby kawa byla goraca...pod zadnym pozorem nie nalezy zazywac zadnych srodkow i tabletek:D skotki uboczne: pobudzenie drgawki konczyn ( niewidoczne, jedynie co to odczowalne ale jak co to wystarczy powiedziec e jest ci zimno;)) oczywiscie nalezy uwazac bo to troche niebezpieczne i nie zdrowe:PP a wiec milego leniuchowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoR0
Na gorączkę to wystarczy zjeść trochę proszku do pieczenia... TYLKO OSTRZEGAM ŻE WRAŻENIA SMAKOWE EXTREMALNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOlciA
heh......strasznie mi pomogliście thnx :D :* włąsnie nie chce iść do sQl i musze gorączke wywołac :D....... sporóbuje sposobu z kołdrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle.madame
Chętnie bym ci pomogła, ale niestety sama próbuje od dluższego czasu. Próbowałam już wielu rzeczy. (teraz jest zima): * chodziłam be zczapki, szalików, rękawiczek, rozpięta w mrozie i nic * wychodziłam z gorącej wanny, szłam do pokoju i otwierałam okno i nic * z mokrymi włosami poszłam na dwór aż mi wyschły i nic * męczyłam sie i wychodziłam na dwór i nic * jadłam lody na mrozie i NIC! Coraz bardziej ciagnie mnie do zmieniaka, ale boję sie, ze ciagle tylko wymiotować będę a tego nie nawidzę. no cuz ... teraz siedzę w domku bo nie wiem co mi jets. Chora nie jestem, tylko głowa mnie strasznie boli - gorącki nie mam, a do tego ostatnio przespałam 19 godzin! O.m.G! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimus 00
heh, miałem tak samo jak madame i nic!!!!!!Spróbuję z kołdrą sztuczki ^^ a tak w ogóle to te wypowiedzi z jakiego roku ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TALA6NA
CO DO TEGO ZIEMNIACZKA TO PRAWDA ;) własnie jestem po zjedzeniu dosłownie kawałka 2 x 2 i juz goraczka 37,3. moze dlatego ze na pusty zoladek (prawie - zjadlam przed ziemniakiem mała kanapkę) , życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flamebreath
mój sposob to rozpuszczenie 1 łyżki proszku do pieczenia w szkance wody gazowanej (małej bo dużej nie dasz razy wypić duszkiem) zajdzie ciekawa reakcja woda sie spieni ;D można dodać troche herbatki rozpuszczalnej by poprawić walory smakowe ja dopiero dzsiaj próbowałam więc nie wiem zy działa napisze jak wróce z budy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRKZ
Purpurowy ty to jakis jestes zboczony masz 20 lat i chcesz miec dziewczyne co ma 14 LOOOOOOL :) a i co do goraczki znam 3 : 1.Zjedz ziemniaka najlepiej 1 całego jak masz zaoładek dobry jak nie nie polecam i ziemniak koniecznie na pusty zoładek bo ziemniak jest berdzo ciezko srawny i jak organizm go trawi to poprostu temperatura skacze 2.proszek do pieczenia + woda całe opakowanie :P i szklanke wody skutki(zyganie goraczka a przezycia w WC nie do opisania chcesz sprobuj) 3.Cukier waniliowy 4.wyjdz na dwor i poskacz koło okna nago w ten sposob trafisz do łozka dla psychicznie chorych a ty zyjesz wogle symulantka (chyba zabiliscie ją ziemniakiem :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzyk
ja ci moge zrobic malinke nawet na tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kópa_smiehó
Jakieś dwa miechy temu próbowałem zimniora. Nie zadziałał. Jednak następnego dnia wpierniczyłem z 20 mrożonych, nieusmażonych frytek Aviko. Ludzie, po godzinie - miałem 39 stopni i hafty puszczałem regularnie co 5 minut na odległość nawet 1,5 metra! Miałem zwolnienie na 3 tygodnie i na miesiąc z w-f'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamuLLaa
Dużeeee .LoL. :D:D|Ale sie uśmiałam;) xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokuś87
Luuudzie...wystarczy nie spać przez 3 doby.Jak pójdziecie do lekarza wpienieni,trzęsący się jak epileptycy(z braku snu-takie skutki uboczne;]) i z na wpól otwartymi oczami,to od razu wypisze wam zwolnienie z roboty/szkoły na przynajmniej tydzień.Oczywiście wymaga to odrobiny silnej woli i picia kawki lub red bulla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona..
W tym momencie siedzę pod kocem i kołdrą. Zaczyna mi być gorąco xD. Ale mam katar i mnie gardło boli xD. I mój kochany tatuś pozwolił mi w domu zostać ;p. Ale po południu idę do lekarza ; \\. No cóż. Trzeba jeszcze postarać sie o gorączkę ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona..
Noo i jestem chora. A gorączka bez zastosowania ziemniaka xD. I nie byłam u lekarza bo mama twierdzi ze mnie sama wyleczy hahaha. Taa.. mam anginę a ona sama mnie wyleczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zendeman
Ja dostałem kataru jeszcze polerze pod kołdrą ,a termometr zepsułem z tydzień temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×