Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LOOOL

ZAFASCYNOWANY NIEZAFASCYNOWANA KOBIETĄ NA FORUM

Polecane posty

Wssstalem sobie ;-) i czas najwyzszy napic sie herbatki goracej :D Ktos ma ochote napic sie ze mna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka z cytrynka razzzzz ...juz leci ;-) Zaraz wychodze do robotki...wiec trzeba od czasu do czasu sie wczesniej zwlec z lozeczka :D A ja sobie zrobie tetleya z sokiem malinowym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj siedze do 17 w robocie :( po meczu..?? a jaki byl wynik ;-) nie no wiem ze przegralismy...jak przystalo na polske..szczegolow znac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje meczu ;-) ide sie wyszykowac bo zaraz wychodze aaaa dzienny 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za kwiatka - wsadze do wazonika i postawie na biurku kolo komputera :) a swoją drogą.... włączać kompa przed wyjściem do pracy to...... uzależnienie ;) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie ukryc ze w jakims stopniu jestem uzalezniony od tej puszki ;-) no ale co poradzic .... Ile Ty juz tych kwiateczko tam masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na biureczku w pracy to pierwszy ;) reszta kwitnie pieknie w domku :) ja przed praca...... chyba nigdy nie dam rady kompa wlaczyc - przewaznie mam jakies 20 min zeby wyjsc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo...to moze budzik sobie nastawiaj :P Dobra ja uciekam....milego dnia zycze 😘 na lepszy poczatek dnia... do zobaczenia wieczorem w domq ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez milej pracy zycze;) moja jest mila zawsze - nie ma to jka miec prace do ktorej sie z ochota chodzi budzik nastawiam zawsze - dzwoni, ja sie budze.... ale wstaje o 5:30 rano - i nie chce mmi sie wczesniej - te 20 min w zupelnosci mi wystarcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowka watpie abym mogl Ci dzisiaj pomoc... bylem u kolegi i testowalismy jego nowo zrobione winko...musze przyznac ze jest bardzo dobre i dobrze koopie.....choc wina nie lubie... teraz zdecydowanie najlepszym posunieciem bedzie polozenie sie spac... Pozdrawiam i zycze milego picia wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel1984
Ide spac... bo ja ledwo kontaktuje... Dobranoc...jutro Ty gospodarzysz..:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowko jestes ?? czy bawisz sie z mezem :P Ten orange wyzej to bylem ja ;-) Ale po 2 litrach wina i mi sie nicki pomylily ;-) Kto mi zrobi herbatki z sokiem malinowym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo LOOL :D z mezem sie bawie ale o innych porach hihihi jeszcze za wczesnie, bo za duzo oczu by patrzylo ;) herbatka z sokiem malinowym? a co chorobka jakas zbiera? mnie tez :o no to - prosze herbatka i soczek malinowy domnowej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tym mezem, to tylko badalem sytuacje ;-) Nie tyle herbatka, co mala depresja mnie dopadla a najlepiej u mnie dziala na takie cos herbatka wlasnie z sokiem malinowym..;-) Co do tego soku domowej roboty, toz zgaduje ze wlasnym nozkami go wyciskalas z tych malinek :P:P:P 🌼 dla Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a herbatka moze dopasc? hihihih na depresje herbatka z soczkiem? ciekawa terapia hihi to prosze - jeszcze jedna dla ciebie nozkami to ja wisnie i winogrona na wino mezowi wyciskam ;) a soczek to domowym sposobem w sokowniku robiony :D dzieki za kwiatka - uwazaj bo sie zafascynuje hihihihi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOOOL---> no to pisze :P ja tez lece na piwko :) zajrze pozniej albo jutro w pracy :) i czekam na ciebie ;) caluski for you 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhmmm widze Karmelowa ze napisalas ;-) EEEnoo faktycznie musze Ci sie podobac :P:P:P... Wdowka jestes w naszym domku...wychodzi na to ze mamy nowego domownika :D Ma ktos ochote napic sie herbatki goracej z cytrynka lub moze z soczkiem ?? 🌼 dla was mile Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witraj karmelowa :) widze ze LOOL znalazl nowa pokojowka i bede mogla tylko wpadac na kawke i herbatke bez zobowiazan hihihihi pozdrawiam nowa domowniczke i gospodarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie moje Panie 🌼 praca praca i jeszcze raz praca.... wczoraj nikt nie chcial ze mna wypic herbatki...czulem sie taki samotny :( Ale widze ze ktos ladnie tu posprzatal ;-) Wdowka to Ty tak na odchodne ze stanowiska sprzataczki posprzatalas :P:P:P Karmelowa witaj w moich skromnych progach....czuj sie jak u siebie... na dzien dobry HERBATKA dla wszystkich....z czym tam kto chce :P:P i 😘 dla was moje Panie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc LOOL ze niby ja posprzataklam??????????? jestem ostatnia osoba ktora by to zrobila :P moze tweoja nowa pokojowka chciala zablysnac? ;) za hesrbatke dziekuj - chetnie sie napije - jeszcze mam pare godzinek w pracy :o buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuu praca....nie lubie tego slowa :P zreszta kto je lubi.. Mowisz ze to Karmelowa...no no to bedzie trzeba ja jakos nagrodzic.. moze masaz erotyczny z olejkiem eterycznym :P jak sadzisz 🌼 dla Ciebie..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukamy poszukamy ;-) moze ktos sie znajdzie :P Jak dzisiaj dzionek minal ?? bo u mnie tragicznie....zmeciony jestem strasznie :( 🌼 kolejny do naszego malego haremiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten dom to haremik?????? cholewka - nie zauwazylam tej czerwonej lampki... wchodzilam jak bylo jasno jeszcze :o dzionek mija milo- maz w domku rano byl, to i czas na male co nieco byl ;) a praca mioja jest faaaaaaaajna - wiec wcale az tak nie narzekan ze tu musz esiedziec :P chyba czas na nowa stopke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×