Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Na Prezesową trza mieć wygląd i pieniądze KO! :P W związku z tym, że rozpoczął się kolejny styczniowy ostatni weekend, w KKK nie może zabraknąć żurku!:P Szybka jestem jak błyskawica, przepyszne (jak zawsze) zawijańce karczkowe z cebulką i ogórkiem duszą się z całymi pieczarkami, a ja już piję w zielono - złoto - srebrnym kubeczku inną, ale równie dobrą kawkę i idę zobaczyć do Onetu, co to za nowy stwór ta Samoobrona Polskich Rodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczo to brzmi TWA ale ... wyjaśnisz mi to wieczorem ! Teraz obiad a potem zakupy i idę na pocztą wysłać pewną przesyłkę do pewnej damy która umila mi życie jak może ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana - dzisiaj jestem bardzo dobrze przygotowana do rozmowy ! Mam tu obok piweczko, fajeczki i orzeszki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w pracy było generalne sprzątanie - po całym tygodniu podłoga wyglądała jak po bitwie śnieżnej ! A potem ... mały drineczek. I koniec tygodnia pracy - ufff - nareszcie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kosmetyczka, to moje marzenie! Dla mnie te zabiegi domowe, to tylko produkt zastępczy. Dokładnie to samo co pożyczona kaseta czy pizza z piekarnika! Cała przyjemność polega na tym, żeby pójść, położyć się i odpłynąć, a ktoś będzie koło Ciebie chodzić i Cię rozpieszczać. Poszłabym upiększyć się nawet zaraz, tym bardziej , że znajoma ma taki mały salonik tuż koło mojego domu. Idź graj jutro w tego lotka, to odpalisz parę tysiączków i zrobimy się na bóstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jutro wygram to kochana zapraszam Cię na wypad w ciepłe kraje ! Pojedziemy razem gdzieś na Seszele albo cuś ! I tam będzie raj - będziemy rwać facetów i popijać drinki pod palmami ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc kąpiele słoneczne i wodne ! Wylegiwanie, leniuchowanie i ogólny niedowład ... ale sobie pomarzyłam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za hamaka na plaży i zółte słońce, niebieskie niebo i zielone morze oddałabym wszystko! Hej Flowka drink z parasolką musi być! Kobietko moja kochana, kto Ci będzie tak dogadzał i puszczał przez net na żywo muzyczkę, którą lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie spotkałam takiego faceta ktory by mi we wszystkim dogodził ! Jestem więc zdana na Ciebie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co? Wygląda na to, że musimy się zabawic w doktorów ... powycinać co nieco niektórym i zszyć ! Mogłabym być takim plastycznym - lubię oglądać programy o operacjach ! Pewnie coś by mi z tego wyszło ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro serwuję na obiad rybkę ! Kocham ryby ! Bartek ma na nie długie zęby ale co tam ! Musze dogodzić sobie skoro nikt nie dogadza ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jak wiesz POLEWKA obowiązuje, inaczej nie można należeć do klubu, trzeba ję lubić i umieć gotować!:p Wyjątkiem jest nasze ZJAWISKO, ono nie musi nic, wystarczy, że JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro idę do MPIk-u kuknąć na Harrego. Jak będzie za drogi to odpuszczę i kupię dopiero na początku lutego, no może w Tesco bo tam jest po 29,99. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byczkowa: Należy do żywiołu ziemi, co zapewnia mu praktyczny stosunek do życia. Ma temperament melancholijny. Jest stały, wytrwały, przywiązuje się do osób i rzeczy. Planetą opiekuńczą Byka jest Wenus - rzymska bogini piękności i miłości. Wpływa ona korzystnie na urodę, wdzięk, uczuciowość, umiejętność wzbudzania miłości u innych, uprzejmość, poczucie taktu i talenty towarzyskie. Działając destrukcyjnie może ujawniać pochlebianie sobie, lenistwo i przewrażliwienie. Byk lubi harmonię współżycia i raczej unika zadrażnień. W odróżnieniu do Barana ma bardzo dużo cierpliwości, potrafi pokonywać przeszkody i uparcie dąży do wytyczonego sobie celu. Trudno Byka wyprowadzić z równowagi. Jest na ogół łagodny i zrównoważony, ale sprowokowany staje się zły i trudno go wtedy uspokoić. Jest znawcą dobrej kuchni, ma dobry gust, potrafi dostosować się do każdej sytuacji. Ma praktyczne podejście do życia. Lubi posiadać i pomnażać majątek, który zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa. W to, co się angażuje musi mu się opłacać. W swoich działaniach stosuje odpowiednią taktykę. Najbardziej uciążliwy dla otoczenia może być jego upór, impulsywność i pobłażanie sobie. Jest w pełni przekonany, że należą mu się szczególne względy. Ma szczególne upodobanie do komfortu i wygody. Jest nieufny i podejrzliwy. Starannie dobiera sobie przyjaciół. Jest realistą polegającym przede wszystkim na sobie. W miłości bywa zazdrosny i zaborczy, ale także wierny i oddany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należy do żywiołu wody. Ma temperament flegmatyczny. Jest łagodny i serdeczny. Niezwykle wrażliwy, w swoim życiu kieruje się silnymi emocjami. Pozornie wydaje się, że łatwo nim kierować. Planetą opiekuńczą jest Księżyc, który dość mocno wpływa na podświadomość i instynkt. Daje skłonności do kierowania się uczuciami i do medytacji. Rak jest zmienny i zmysłowy. Wszelkie bodźce odbiera ze zwiększoną intensywnością. Bywa nieśmiały, ale lubi popularność. Jest podatny na opinie innych. Obawia się krytyki i ośmieszenia. Jest oszczędny, ale potrafi być czasem sknerowaty. Z reguły jest pracowity i ostrożny. Ma zmienne humory. Ulega wpływom otoczenia. Woli się wycofać niż walczyć. Kieruje się sympatią i antypatią. Jest dobrotliwy, marzycielski i ma dużą wyobraźnię. W realizowaniu planów przeszkadza mu brak wiary oraz ciągłe obawy. Posiada silnie rozwinięty instynkt samozachowawczy. Ma doskonałą pamięć i nigdy nie zapomina zarówno dobrych, jak i złych zachowań ludzi w stosunku do siebie. Jest zwykle przywiązany do swojego kraju, domu i rodziny. Interesują go sprawy okultystyczne, astrologia i inne dziwne sprawy. Lubi przygody, przyrodę. Spędzanie czasu nad wodą daje mu spokój i odprężenie. Dobiera sobie takie grono znajomych wśród, których czuje się dobrze. Bardziej od zmysłów i namiętności ceni sobie przyjaźń, lojalność partnerską i uczucia rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli o mnie chodzi nic dodać - może troche ująć z tą nieufnością i podejrzliwością. Fakt, że lubię mieć. Ale fakt też, że lubię dawać. To cała ja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×