Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> Aaaa... bo jakis taki caly dzien... smutny :( Chociaz slonko nawet swieci... :) Ale gardziolko mi nawala :( I w ogole boje sie, coby sie nie rozlozyc... No wiadomo... sol nie jest zdrowa... ALe ja moim psiuniom nie daje jesc nic slonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa :D Taka sol :( Nie zalapalam... bo widzisz... u nas to sypia popiolem, nie sola... I jeszcze mnie leb zaczal nawalac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że doszły, teraz będziesz miała co oglądać! Cokolwiek by mówić o Neostradzie, to ja mam lepiej ze swoją osiedlówką. Emule mają czas a ja czasami potrzebuje, już, natychmiast i czekanie powoduje, że przechodzi mi ochota. Właśnie teraz będę czekać, bo widziałam dzisiaj ( zaszłam do znajomych do meblowego) świetnie spanie, takie jak sobie wymarzyłam, duże i płaskie i teraz mój wypoczynek musi iść do ludzi. Jak to ja, w sklepie zrobiłam długie och... i oczami wyobraźni już się budziłam na nowym łóżku rano:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedlisko do spania ma być takie żeby spełniało dwie role ... myślę, że wzięłaś to pod uwagę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę ! Odezwała się ta skromniutka kobietka która nie rozumie aluzji ! :D :D :D Jak mi jeszcze napiszesz, ze jesteś dziewicą to umrę ze śmiechu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawał na wieczór! Na drzewie siedzi wróbel, przylatuje wrona. Wróbel pyta: - Co ty jesteś za ptak? Ona odpowiada: - Wrona, a ty? - Ja to jestem orzeł, tylko trochę chorowałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Od przeszło godziny znowu jestem cała Twoja ! 🌻 Już nie będziesz za mną tęskniła w weekendy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz modne, przez sms-y, e-maile! Kochana bierz się do roboty, musisz porządnie przeorać pola marzeń... Kiedy pojadę na Planetę Małp, żeby zobaczyć Jaszczura i Megalona, wvdrodze powrotnej muszę wpaść do Amityville, żeby w sklepie z zabawkami pogadaą z laleczką Chucky...:p I Koda mam, o nie kochana nie zgadzam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim muszę się trzymać z dala od facetów z GPRS-ami. Tak sobie kiedyś obiecałam i tej wersji będę się trzymać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba prorocze okażą sie Twoje słowa powiedziane w Sylwestra: jestem w związku z kobietą. Jakże byłoby nam dobrze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam modlitwę: Modlitwa do św. Józefa Święty Józefie, dziękuję Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż. Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem. Pomóż mi spotkać tego człowieka. Święty Józefie, spraw, żeby to był mąż, który będzie mnie kochał i szanował, jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję. Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdą moją znajomość, która nie podoba się Panu Bogu. Święty Józefie, obiecuję Ci dochować czystości przed ślubem. Święty Józefie, obiecuję dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej na drugie imię – Józef. Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża mam dzięki Tobie. Amen Nie wiedziałam, że istniej taka modlitwa. Nigdy mi o tym nie mówiono na religii. Musi być duży popyt na mężów, skoro takie powstają. Słyszałam o różnych metodach na znalezienie męża. Moje koleżanki chodzą do wróżki, zapisują się do agencji samotnych serc lub do internetowych grup dyskusyjnych, wyszukują nieznajomych na GG lub Tlenie, szukają tego jedynego na imprezach, w klubach, w kawiarniach, na wycieczkach, na basenie, a nawet w supermarkecie, ale żeby się modlić o męża?! Na to żadna z nas jeszcze nie wpadła. A mówią, że Kościół jest zacofany... Okazuje się, że nawet święci wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom. Ciekawe, czy jest wersja dla kawalerów? Tuż przed pójściem spać postanowiłam spróbować. Pomodliłam się. A nuż zadziała... A co, jeśli zjawi się jakiś książę na białym koniu, a może po prostu normalny, kochający mężczyzna? O Boże, daj męża, daj męża, daj męża... co wszystko zwycięża. kobietki do dzieła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy na Ciebie nasza nowa nieznajoma kobietko! Jesteśmy szybkie mówisz, no może trochę, ale wiesz to, co tu piszemy należy traktować z przymrużeniem oka... Mamy zabawę , rozrywkę... i odskocznię od problemów dnia codziennego... Szybko się do nas przyzwyczaisz! Zobacz Ptaszysko, takie ZJAWISKO, A JUŻ ŻYĆ BEZ NAS NIE MOŻE....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×