Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

U mnie tak pół na pół, bo na pewno nie jestem flegmatyczna, podatna na opinie innych, nie obawiam się krytyki i ośmieszenia. Wpływ otoczenia - zdecydowanie bzdura - mam swój styl, zresztą zawsze miałam, jestem prawdziwą indywidualistką! No i troszkę , ale troszkę - ekscentryczną kobietką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobyty w kurniku kształcą ale czasem trafi się na lepszych od siebie. Nic to ! I tak będziemy grać - nie TWA ?:D DOBRANOC KKK ... nawet jeśli nie w komplecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy kochana niezwykle utalentowane , szczególnie wtedy kiedy trzeba namalować paraliż!:p Ptaszysko nie tylko zgruzowało komórkę, ale i samo przepadło! Może do rana się znajdzie. Bierzemy się psiapsiółko za oglądanie filmów! Już mówię Ci - papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś Ptaszysko, że nie chcesz herbatki, bo już masz, to co byś dostała przy okazji smakowania tego napoju. Więc pytam czy jestes do konca na bieżąco? Z cudów techniki jeszcze istnieje gg, jakbyś chciała wiedzieć, dlaczego nie wiesz gdzie B była maglowana?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! W końcu się dzisiaj wyspałam za cały tydzień ! KO Pozamiatałaś gdzieś komórkę ? Czy juz całkiem nie jest Ci potrzebna ? :D TWA Jak to dobrze, że istnieje net i reszta cudów techniki ! Co byśmy bez tego zrobiły ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Flowek znaczy, że będziesz w dobrym humorze! Wylostowałam się po raz 12. Ptaszysko zapewne kłuje lód. Dzisiaj suszarką do włosów grzałam drzwi balkonowe, bo zamarzły zawiasy, jak zostawiłam na noc otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Trwają intensywne poszukiwania płyty głównej do mojego kompa. Wpadło niespodziewanie trochę kasy więc póki jest trzeba kupić to co przyniesie pożytek na przyszłość. Naszą przyszłość kochana ! Zrobiliśmy zwiady na allegro - teraz Bartek poszedł do sklepu zobaczyć co i za ile. Mam juz dość zawieszania kompa w czasie ploteczek ! Dam znać jak będzie wszystko wiadomo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oddałam całą kasę na kompa, ale nie żałuje. Gdzie bym znalazła takie mnóstwo wiadomości i mogła błyskawicznie mieć kontakt ze światem? Chyba każdy człowiek, który posiada net wie, że nic go nie zastąpi. Ułatwia życie bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komorka sie znalazlam. Telegram dostarczony, przyjety :D A co ma wspolnego 2/12 z herbatka... bo nie kumam O_O Blush juz kumam :D SIe domyslilam - taka jestem inteligentna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wrócisz ze spacerku - zamleduj się. Siedzę przy kompie do 17.30. Potem się szukuję na spotkanie z Mariolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się! Oj, Flowka masz problem! Widzisz są tacy którzy szukają jedynie przygody, a są też tacy którzy potrzebują miłości! Ale szacunek do drugiego człowieka, też może być podstawą do zbudowania uczucia. Ci dwaj męzczyzni, o których myślę są dobrym materiałem na partnerów życiowych, gwarantują bezpieczeństwo w swych ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz - nie byłabym sobą gdybym nie zareagowała. Jasne, że napisałam. Swoja wersję wydarzeń. Myślę, że dostanę odpowiedź. Ale nie myslę, że będzie ciąg dalszy. Armaty które wytoczyłam były za ostre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj, czytaj TWA ! Dzisiaj Ci odpuszczę ale jutro nadrabiamy zaległości ! Ja mam Harrego, juz zaczęłam i zapowiada się nieźle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek! O nie wiem Flowka, czy ze mną dzisiaj pogadasz. Wk... jestem. Przystojny wczoraj zepsuł mi cały wieczór swoim pretensjami dotyczącymi naszego życia. Jednego nie rozumiem, dlaczego on tak późno zaczął mysleć? Sam zmarnował najlepszy czas naszego życia. Raz się jest na wozie , raz pod wozem. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za cały babski świat Za każdą z naszych bab Za każdą, co nas zna Pijmy do dna! Przyjaźni cienką nić Za wszystko i za nic Za to, że jest jak jest Napijmy się! Za cały babski świat Za każdą z naszych bab Za każdą, co nas zna Pijmy do dna! Za nasz ostatni raz Za szarość dnia, na dwa Papieros, szampan, trzy Za wszystkie dni Nalejcie mi! Za cały babski świat Za każdą z naszych bab Za każdą, co nas zna Pijmy do dna! Za potłuczone szkło Za to, by dalej szło By nikt nie został sam Niech ma się nam! Za cały babski świat Za każda z naszych bab Za każdą, co nas zna Pijmy do dna! Pijmy do dna! Pijmy do dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespecjalnie zaczął się dzień jak widzę ... Umykam do palenia. Spotkamy się po Szansie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! :D Tanczaca----> Jak po wczorajszej wygranej Eurowizji?? :D Trza by za to wypic, co?? :D A moze ktos mi tu wyjasni o co chodzi z Chuckiem...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam Eurowizji (wcześniej poinfomowałam z jakich powodów), ale wiem że Ich Troje wygrało! Właśnie Emulki ściągnęły mi teledysk z moją ulubioną piosenką (tekst wyżej). Pewnie B zaliczyła jakieś karatekowanie na ekranie z chuckiem i teraz wszystko jej się sprowadza do jednego! W końcu nie każdy wie, co to jest koagulacja herbaciana:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie ogladalam... Wczoraj bylam na urodzinach kolegi... Niespecjalnie chcialam isc ale bylo baaaardzo fajnie :D Ja mam ten teledysk :D To jest Twoja ulubiona piosenka?? :) Ja nie umialabym wskazac ulubionej (ulubiona jest zawsze ta, ktorej aktualnie slucham :P )... no moze Ci Wielcy :D A z Chuckiem to mi chodzi juz nie o Blush... po prostu zauwazylam (oczywiscie z opoznieniem... jak to ja :P ), ze jest to jakas ogolnopolska mania!!! A moze nawet ogolnoswiatowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×