Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Acha Tańcząca - szyjek jeszcze nie kupiłam. Ale jak tak czytam ... zastanawiam się ... czy szyjka Ptaszyska jest na tyle umięśniona żeby z niej zrobić cuś ... ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka ten smród kapuchy aż do Wrocka dolatuje!!! Pootwieraj w końcu okna, bo się uwędzisz w oparach dymu i będę zmuszona ( czytaj: cała szczęśliwa) dokończyć negocjacje za Ciebie...:p [ TWA też lubi drineczki, a i finanse doradców ją interesują...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ty obludnico!!! Niby sie o mnie troszczysz... a juz sobie meni z mojej szyjki ukladasz!!?? Zapelniem, ze nie ma tam ani grama miesnia!! Same kosci, tluszcz i zyly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smrod od kapuchy jest mniej uciazliwy jak sie pomysli o efekcie koncowym :D flow---> Rzucisz potem kawalkiem bigosa??? Moze doleci do mojego drzewa... Zlapie w locie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca Ty nie narzekaj, że smród ! Będziesz to w końcu jadła za kilka dni ! :D Ptaszysko - jak masz żylastś szyjkę to ja rezygnuję ! I postaram się dorzucić choć kawałeczek bigosiku - choc nie daje gwarancji, ze doleci ! Najpewniej by było jakbyś się pofatygowała do źródła czyli do mnie ... ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jak to??!! Nie widzisz... slepoto... :P flow---> To moze dasz Tanczacej i mi przywiezie w kieszeni... Slyszalam, ze bigos im starszy tym lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwska do oporu jest u mnie. Zresztą ... odbyłam juz wstępne rozmowy z pewnym browarkiem na dużą dostawę do domu ... jakby ktos pytał ! :D Ptaszysko jaka markę preferujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ale o co chodzi? O_O a z marek to ja lubie wszystko... Mowia, ze darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigos nie smierdzi!! Tylko kapusta ;) [jest gotowa zrobic wszystko dla bigosu - cokolwiek nie znaczylo by \"tego\"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Leszka lubie ;) U mnie to regiolanie wszystko pije sie... Piasta tez lubie :D Ostatnio jestem maniaczka Zubra. U mnie w sklepie kosztuje 1,89 :) I dooooobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... nieźle się zapowiada Ptaszysko. To jak przyjadę do was to może Doga chlapniemy z tej okazji ? A Tancząca to będzie tę swoją Colę łykać i potem odprowadzi pijaczki do domku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka Ty się nie pytaj, co pija Ptaszysko, bo do maja daleko... Ty mi tu mów natychmiast czy już weszłaś w posiadanie wykwintnej kawki i mleczka skondensowanego niesłodzonego dla TWA, którą to codziennie będziesz podawać TWA do łóżka na śniadanie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow--->Doga jeszcze nie pilam ;) Ze zwierzat to tylko Zubra :P Tanczaca---> Od kiedy masz takie ksiazece zachcianki...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - a wiesz, że dziś uzupełniłam zapasy kawki !? Jakbym czytała w myślach ! A mleczko to nie wiem jakie, to się dokupi. I kubków ci u mnie różniste odmiany to będzie z czego sączyć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ! Zapomnij o podawaniu do łóżeczka ! Samoobsługa w każdym względzie ! Hrabianka czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na srebrnej tacy moze jeszcze... kurka... z rogalikiem i suszonymi sliwkami... Ty sie flow zastanow lepiej... patrz w co sie pakujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zegnam juz... Bo dzis jak czlowiek chcialabym wrocic do domu o takiej porze, zeby jeszcze zdazyc pomieszkac, a nie od razu isc spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ja już nie mam wyjścia ! Zainwestowane tyle serca, myśli i uczuć, przegadane hektary godzin, że o gotówce nie wspomnę ... żal by było ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wracam do smrodu w kuchni ! Dzisiaj pierwsza wstępna degustacja wieczorem - już się boję czy bigos przejdzie przez francuskie podniebienie Tańczącej ... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na złotej tacy Ptaszysko i zawsze dopiero kiedy TWA oczy otworzy i kwiatek ma być w wazoniku - zielony kwiatek, świeżutki... Jak nie wiesz Ptaszysko i Flowka..mam rodowód szlachecki, włosci na kresach...Czartoryski trzymał moją przodkową do chrztu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> No coz... Trudno sie mowi... Ale jak widzisz... wpadlas jak sliwka w kompot :P Tanczaca--->>> No wez nie przesadzaj juz!! Srebra tez piekna... Jaki zielony kwiatek??!! Nie ma zielonych... Chyba, ze chwascisko jakies :P Tez jestem z kresow - Ha!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×