Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie nie komponuje z wizja ogniska!!! Powtarzam z uporem maniaka. Na ognisku je sie kielbaski i pije piwo... Od bolu mozesz pic napoj jablkowy o nazwie Redds. Z innych (kulturalnych) ognisk sie wypisuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Co ja bym bez Ciebie zrobila!!! Nawet glowa mi niepotrzebna :D [odklada glowe na bok, zeby mogl kark odpoczac...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam... Ale zarowno jesli chodzi o Freddiego jak i o piatek to tyle tego jest i tak podobne, ze nie wiem ktore ogladalam ;) i ile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. 7 + 1 :) i ogladalam... ale tez nie wiem czy wszystkie... i raczej nie w kolejnosci ;) Zreszta to nie ma znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zagnam... Popylam do domku, bo mi brame zamkna i nie wyjade :P A jeszcze musze sprzet powylaczac... Do uslychu jutro... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka. Jestem, żyję i mam się dobrze. [to do widomości TWA żeby się nie martwiła o ta ladacznicę ...] Jak się obudzisz daj sygnała - zadzwonię ! :D KO A Ty co tak z rana w niedzielę ? Znowu w pracy czy komp w domu już chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jak nie w pracy :( Komp w domu nie bedzie chodzil dopoki nie zajrze mu w bebechy. A po co mam zagladac jak nie mam czasu latac za czesciami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Ktoś musi pracować aby spać mógł ktoś ! Tak jak TWA ! Nasz mały śpioszek ! :D A ja już drugą kawkę piję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wypiłam a teraz może by tak wyskoczyc z pidzamy;) udanej niedzieli słonecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno wyskoczyłam z piżamy ... hmm ... a właściwie to raczej wskoczyłam w ciuchy ! TWA Wstawaj ! Chcę pogadać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wskakuję w łąszki i ide gdzieś w plener nie mozna przesiedzieć w domu całej niedzieli nie dajmy sie zwariować pozdrówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite kobitki Flowka Ty jesteś prawdziwa księgowa, rachunek zysków i strat wyszedł na zero...:P Widzisz kochana, jak się przydaje specjalizacja i codzienny trening w MB:D Ptaszysko a Ty za kaskę czy za darmo marnujesz niedzielę na przyszłym UP? :P Informuję, że pije kawkę!!!:D ale w koszuli nocnej siedzę dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... ramki... beznadzieja :O Jak sie jeszcze troche zmieni to juz w ogole siara bedzie :( A dzis za darmo robie dla H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest najpiękniejsza rozmowa z Ptaszyskiem!!!:P Jak możesz się być tak bezlitosna? :P Jaka siara :? Tam gdzie MY jesteśmy, tam zawsze jest super!!! Ważne, że robisz, można z Tobą chociaż popisać...ciesz się, bo potem 10 dni będziesz tęsknić, bo my z Flowką tylko czasami tu zajrzymy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bezlitosna dla beznadziejnych zmian!!! Zreszta nie tylko mi sie nie podobaja - zeby nie bylo :P A tesknota dobrze robi dla uczuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×