Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dobra... mialam wyjsc o ludzkiej porze... To zbieram sie, poki moge... bo znow ktos wpadnie i cos bedzie chcial ode mnie, heh... DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Tańcząca - bigosu jeszcze zostało !!!! Etap pierwszy zakończony - jutro ciąg dalszy. Ja o tych Oskarach to już rano czytałam kochana ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się krokusiki rozwiną to będziemy miały juz wiosnę w domciu Tańcząca ! Ale sobie prezencik zrobiłam, co ? Uwielbiam takie kwiatuszki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - myśle, że w środę to coś wychlam ! Jakieś MB czy cuś ? :D W końcu to będzie nasze swięto, nie kobietko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadamy, gadamy i ciągle mamy temat ! A na facetach to już suchej nitki nie zostawiłyśmy ! :D To chyba takie preludium przed świętem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! flow---> Ja tez :( Tanczaca---> Jaki film Cie tak wzruszyl...? Moze tez se ogladne w ramach odchamiania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Patrzylam. Nic nie bylo... Moze cos sie zakorkowalo na laczach :P Mowisz, ze snieg w nocy padal...??!! NO jesli o 10 rano to noc dla Ciebie... to masz racje ;) Moze jeden film nic nie zmieni... Ale przynajmniej stworzy pozory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiej 10.00 Ptaszysko? Zobacz o której byłam z pieseczkiem na spacerze!!! Flowka jest reklama, poprawiałam swój wynik, Franek kawy się napił i ożył, ale rekord to 10 sekund:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiewajmy... Tyle chciałem Ci dać Deszczem kwiatów okryć Cię Czasem porwał mnie wiatr Chciałem siebie odnaleźć Lecz nie ma mnie. Tyle chciałam Ci dać Ubrać miłość w spokój snu Gdzieś byłeś, a ja... Twoich dłoni szukałam i Twoich ust. Bo ja przez Ciebie zginę Bo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyć Sto lat niech chociaż minie Nim spotkam Cię znów Proszę Cię... zostaw już. Wiem, że grałem nie fer Głupie kłamstwa, czasem flirt Nie wiedziałem, że wiesz ... Przecież mogłaś pogadać A tu tylko list... Mogę zmienić swój świat Byleś ze mną była znów Będę kochał Cię tak Jak to było, gdy miałem 20 lat. Bo ja bez Ciebie zginę Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć Sto lat być może minie Nim spotkam Cię znów Proszę Cię... , błagam wróć. Przecież wiesz jak jest Kochałam Cię ... Wierzyłam w to co mówiłeś Chociaż czułam dziwny lęk Przecież wiesz jak jest Nie, nie... innym rytmem dziś Gra muzyka naszych serc Tyle chciałem Ci dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×