Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam Cię Ptaszeczku slodko w sobotę!!! Kawkujemy z Flowką!!! Na zdrowie mi wychodzi zmiana klimatu, choć jeszcze nie ruszyłam się z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko Teraz to ja Flowka - jakoś tu sobie dajemy radę z tym nieszczęśliwym hasłem ale nie zawsze. Kawka wychlana - Tańcząca zadowolona (mam nadzieję). Jakoś nam te plany zwiedzania nie bardzo wychodzą ale jeszcze tyle dni przed nami ! Byłyśmy u barmana - TWA uśmierciła go totalnie dwa razy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja - Tańcząca śród ąnanasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam poznym porankiem... :P Wyjde jak zrobie :( Wiem, ze jest... Takie rzeczy to ja pierwsza wiem :P I dzis na pewno nie zabawie w pracy tak jak wczoraj... do 22... :O Zazdroszcze Wam!!! Wolnej soboty Wam zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy na pifko-kwakę 1 Do kulturalnej knajpy ! My wolną sobotę będziemy miały jeszcze 9 dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy o poranku!!! Ptaszysko! Mamy nadzieję skrzydlate stworzenie, że masz w końcu wolny dzień i nadrobisz zaległości w spaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy o późnym poranku. Ptaszysko - komórka zgruzowana ? Pamiętasz w ogóle, ze coś takiego posiadasz? Chcemy z Tobą pogadać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko mam nadzieję, że jak Cię nie ma, to oznacza tylko jedno - robisz kompa!!!:D Nam jest fajnie, zaraz bierzemy się za szykowanie smakołyków na jutrzejszą imprezę imieninową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko dostalam smysa i widzę, że sieć padła! Jutro popiszemy, bo ja na imprezie pije tylko kwakę!!! Ale przygotuj się na łapanie w locie przepysznych sałatek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie przygotowania do dżamprezy zakończone. Jutro tylko przyjemności - żarcie, picie i swawole ! Ptaszysko - mamy nadzieję, że jutro bedziesz z nami chociaż duchem ... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy z ranka ! Ptaszysko - koniecznie zajrzyj na pocztę ! Znajdziesz tam coś co lubisz ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele nie bardzo pospalam... No ale... moze w nastepna odrobie, heh... Za to rzeczywiscie, wzielam sie za komputer... Od gownianego wentylatorka poprzez zasilacz, procek, padlo na siec i grafike... :O Ale co tam... Wazne, ze w pracy mam siec :D No i dobrze, ze dyzio nie padl :P A dzisiaj to celujcie dobrze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ! Dzięki, dzięki ... za kwiatuszki. Zeżarłyśmy juz śniadanko i zbieramy się na ostatnie zakupy. Rzucać będziemy po południu więc wypatruj dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki KO !!!:D Na Nowej Ziemi jest mi niezwykle dobrze, jest staropolskim zwyczajem gościnna i wyrozumiała... Chciałoby się do końca życia i dłużej...:D Jak wrócę Ptaszysko przyjdzie kolej na Ciebie...:P [Do dobrego tonu należy spędzić choć jedną noc z TWA w łóżku:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecenie wykonane... Odpowiedz w @ :P A noce to ja mam z kim spedzac... Z moim kudlaczem. Uwielbiam sie do niego tulic :) A czy po powrocie na Stara Ziemie nie sprawdzilabys mi jednego takiego...F w Twoim skarbcu...? ;) Bo w moim jest tylko zdubbingowany po italiansku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak, tylko napisz co? :D Ja chcę miziania z bliska... chcę poczuć żar Twojego ciała...:P [Kurki samiczki mają bardzo ciepłe brzuszki, TWA wie, bo jest specjalistką od hodowli drobiu:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Niech Ci sie tak nie spieszy... Nie wszystko mozna tu napisac ;) I tak nie masz skarbca pod reka, nie? :P [zupelnie nie wie co mizianie ma wspolnego z drobiem...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ma wspólnego, że drób to Ptaszyska:P KO zakupy zrobione, duże MB ozdabia Flowki stół:P No i prezent Erotyczny - oczywiście zostal zakupiony!!! W nim Nogi Flowki doprowadzą do tego, że w calym G. faceci będą padać na kolana i być pokłony!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drob to drob... Ptaszuysko to dziki, wolny ptak - orzel :) Godlo Polski :D Ty mi od drobiu nie wyjezdzaj...!! :P To co takiego ciekawego i nieprzyzwoitego flow bedzie miala na nogach... hmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz podpowiedź Ptaszysko, odnośnie ślicznych nóg Flow!!! 1. czarne i używają tylko kobiety... ZGADUJ!!! Czy Wolna Orlica czy Kura Domowa, miły ma kuperek!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to jest :D Ale dlaczego nieprzyzwoite... hmmm... Pewnie duze dziurki ma :P Ja tam widze WIELKA roznice miedzy kura domowa, a wolna i dzika orlica :P Przepasc miedzy tymi dwoma gatunkami jest niewyobrazalna :P Np... z orlow sie nie robi rosolow :P (tylko polewki :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO a kto Ci powiedział, że to coś seksowne jest nieprzyzwoite? podpowiedź: 2.ma koronkę... ZGADUJ POLEWKI cudownie smakowite zupy, które od...pewnego czasu uwielbiam....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty napisalas, ze sexowne = nieprzyzwoite... A poza tym ja juz wiem... :P Ale wcale nie uwazam, ze to nieprzyzwoite... ;) A jaka polewke lubisz najbardziej...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście polewkę z Ptaszyska...:P Weszła do mojego życiowego menu przebojem i ciagle jest hitem!!!:P [Flowka pokazała kolejny swój talent i TWA ma śliczną fryzurę z ognisto paprykowych włosów] Już nakrywamy stół i wnosimy zakąsko-przekąski :D Napiszemy wieczorem!!! A to co jest seksowne jest bardzo przyzwoite, bardzo...!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×