Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Niedlugo z tej biednej ptaszymy nie zostanie zaden czlonek, zaden organ, jak wciaz Ci bedzie sluzyc jako produkt na polewke... :P A ja bede juz brykac do domu... Co miaalm zrobic to zrobilam. Zreszta w domu... Oj posiedze dzis i podziergam :O Wiec bawcie sie dobrze!! No to ja mowie, ze sexowne = nieprzyzwoite... Ale to co wiem, co flow ma to az tak nieprzyzwoite nie jest :P Taaa... a papryka bywa w kolorze: zoltym, zielonym i pomaranczowym jeszcze :P No ale czerwony to pol biedy!! [odetchnela z ulga...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balanga imieninowa dobiegła końca i o dziwo nikt nie wpadł pod stół ! :P Lodówka dalej pełna żarcia, nasze brzuchy też:D Jutro w planie oglądanie mieniących się torebek, dzisiaj były tylko ochy i achy...D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - nie słuchaj Tańczącej ! Ochy i achy były wczoraj a dziś to ona już oglądała te torebki ! Zakochała się w tych błyszczących torbach ! :D Po imprezce ! Żarcia zostało pełno i cały tydzień mamy zapas. Ale jutro gotujemy polewkę ... zgadnij z czego !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko nie słuchaj Flowki!!! Wczoraj oglądałam czajniki i frędzelki i rozważałam co bardziej jest mi potrzebne, w końcu kupiłam adidasy...:P W dniu dzisiejszym idę się odchamić do muzeum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Wy juz mnie tu nie zakrecajcie, bo ja wiem swoje: po 1: i tak nie ma 100% pewnosci ktora jest ktora po 2: po imprezie w ogole nie ma na nic pewnosci :P A co to za muzeum bedzie...?? Muzeum sexu? :P To milego odchamiania zycze!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko Ciebie trza wielbić przez wieki! Tak się uśmiałam, że się zaplułam fasolką:P A co miałabym ogladać w tym Muzeum Seksu? Uwiędłe zasuszone członki ? czy jajka w rozsypce?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Najpierw musimy uzbierac na pomnik... Bo nie bedzie gdzie skladac kwiatow... Ja tam nie wiem co mozna ogladac w takim Muzeum Sexu... Nie bylam nigdy... Ale kolezanka byla we Francji. To wiem, ze jest... Opowiadala, pokazywala zdjecia... Zasuszonych czesci ciala nie widzialam... Ale byly rozne takie smieszne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - najpierw podpuszczasz a potem się wycofujesz ! Jak Tańcząca odwiedzi juz muzeum to Ci napisze co było i ile miało lat. Na pewno jakieś zmumifikowane członki tam znajdzie. Przy Jej talencie do odkrywania eksponatów !!! :D 100 % że tak będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Bo Tanczaca mnie tak nauczyla... Podpuszczac... :P Poza tym kolezanka naprawde byla w Paryzu w Muzeum Sexu... Nie wiem czemu... tak mi jakos wpadlo do glowy, ze jak Tanczaca sie wybiera do Muzeum to... :P Tak jak ja... jedyne muzeum jakie lubie to Arsenal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz KO, jednak mamy takie same myśli, bo powiedziałam Flowce,że jak przyjedzie w maju do Wrocka to pójdziemy właśnie do Arsenału!!! W drodze powrotnej możemy wstąpić do sexshopu, w końcu niedaleko się mieści:P Nie intryguje Cię Ptaszysko moja stopka??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> :D A Ciebie to od kiedy Arsenal interesuje? ;) Ty nie jestes krwawa :D W Wroclawiu to duzo jest takich miejsc, gdzie sie odchamiac mozna :P Nie wiem gdzie ten sexshop, o ktorym mowisz... :P Nie intryguje mnie Twoja stopka. Stopna jest intrygujaca jak nie wiadomo o co chodzi... A Twoja jest bardzo jednoznaczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexshop U BEATKI?? :P Doooobre :D A ja nie jestem zaciekawiona... O nic nie pytam... A ciekawosc to pierwszy krok do piekla... (czy szybkosc... bo juz w koncu nie pamietam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to wazne ale u mnie też są sexshopy. I jak będę chciała sobie cuś kupić to nie muszę koniecznie jechać do Wrocka ! Do Wrocka to się jedzie w celach towarzyskich i rozpoznawczych ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko kochane gdzieś się zgruzowało? A kto będzie topik podnosił do góry?:P Zima nam nie odpuszcza, znowu pada śnieg! Wyobraź sobie, że Flowka w naszej świeżutko ugotowanej polewce żurkowej znalazła orle skrzydło!!!:P Czyżbyś nas podglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz orlego skrzydełka (ale jakieś mizerne było - schudłaś czy cuś ?) znalazłam też pikantny boczus który tańcząca do mnie przywiozła ! Ale to już chyba nie Twoja robota, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko jakoś nie widzę tej wielkiej tęsknoty, o której tak głośno krakałaś?:p Gdzie to odliczanie dni?:D Chyba nie wrócę do Wrocka ( nie kocham tak jak Ty, tego miasta) :P, fajnie mi się żyje z Flowką !!! Może ją zoperują i zrobią dla mnie z niej faceta?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan dnia: 12 - 15 wielki marsz zakupów przez lumpy...:D Siamanie erotycznej polewki żurkowej...:P 16 - wielbienie Wojtka wraz z pokłonami...:P Kwaka we dwie patrząc sobie w oczy... 18 - smarowanie szponów brokatami na spotkanie z businessem :D Strzeżcie się faceci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Plany na dziś są konkretne - zobaczymy co z nich wyjdzie. Ptaszysko - gdzie jestes ? Uschłaś z tęsknoty czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan zrealizany w całości !!! Flowka jak założyła kieckę na siebie w sklepie, to musiałam lecieć po sole trzeźwiące, takie oszałamiajace wrażenie na mnie zrobiła :P Lakier zakupiłam zielony w gwiazdki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Wlasnie!!! flow wie co i jak!!! Po prostu usycham z teksknoty!!! Dlatego tez skrzydelko takie chude... Wszystkie fakty sie zgadzaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dobrze? :P Jak to dogodzil...? O_O A co do Wroclawia... bo zapomnialam napisac... mi tez sie coraz mnie podoba... :O Zreszta znasz moje zdanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Ptaszysko, że nas zdradzasz z premedytacją ! Z Tygryskiem ! Nieładnie ! :D Tańczącej juz MB zasmakowało ale zanim do tego doszło to juz zabrakło ! Spała jak dziecko po 2 kieliszkach - tak mocno, że rano jej z wyra nie mogłam wyrwać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie wiesz, co robi facet, żeby jego kobitka czuła się jak w siódmym niebie?:P Pewnie znalazl taki punkt, którego mizianie sprawialo Ci niewysłowioną rozkosz!!!:D Ptaszysko Bo już jak widzę ma tylko Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatanski plan... a do tego tajemniczy :D Ale powiem Wam czy bylo fajnie ;) I prosze mi nie bruzdzic z tygrysem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×