Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko - ja wiem co to jest Guiness, nawet kiedyś piłam ! Właściwie to spróbowałam bo tego się pić nie da ! :D Wiem, ze byłoby profanacją poprosić o sok do G choć miałam na to ochotę ! Dziś poszalałyśmy w tutejszej Galerii. I znowu wróciłyśmy do domu z siatami III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ja wiem, ze Ty wiesz... Ja Tanczacej tlumaczylam :P I faktycznie... nawet sie nie przyznawaj do takich niecnych zamiarow z sokiem... :P Tanczaca---> Nie wiem jakie jajka i gdzie... I nie pytam nawet... Natomiast zielona koldra to jest to :) Ja czcze wlasnie inaczej ten dzien:) ... i zbieram sie do pracy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - czcisz o czcisz ... tylko nie przesadzaj z G !!! A co do jajek - były śliczne ! Oczywiście zielone i żółte - jak to wielkanocne ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Wielkanoc... heh... no co Ty!! Przeciez jeszcze snieg pada!! :P TO jak to sie mowi... bo sie zgubilam... ty czcisz on ona ono czci, a ja to co... nie czcze...? :P Tanczaca---> Niestety... Browary nie laza w polu moich zainteresowan... :( Inne rzeczy nanosze, przesuwam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francuski placek? :) MMmm... lubie francuskie ciasto... a najbardziej napoleonki :D Rzucicie jadna do mnie...?? ;) Juz herbatke to sobie sama zrobie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co będę rzucać? szkoda kremu, wyleci po drodze!!! Pojdziemy na ciacha jak wrócę :P To co robimy, to czynność tylko kobieca, miło potem spojrzeć a efekt końcowy jest dwukolorowy pastelowy!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze!!! Zalujecie mi kremu??!! Pastelowe dwukolorowe napoleonki?? Takich jeszcze nie jadlam :D [otwiera okno, wystawia rece i czeka na przesylke...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczury- dinozaury obejrzane. Pazury pomalowane. Tylko ciasto nie upieczone ale ... co tam ! Ogólne lenistwo i szlajanie jest lepsze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Tanczaca---> Nie mysl tak... Jeszcze kilkadziesiat godzin na Nowej Ziemi przeciez :D Tiramisu tez moze byc... chyba... chociaz nie jadlam jeszcze takiego dziwolaga :P Ale slodkosci to ja wszystkie lubie :D flow---> Aaaaaaa... paznokcie :D To trzeba tak bylo od razu :D NIe... szponami to prosze we mnie nie rzucac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No, Ptaszysko - pazury to Ty masz swoje więc nie licz, ze oddamy Ci choć kawałek naszych ! Choć są piekne - francuskie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk zawsze udany... Wolalabym ten dzien spedzic gdzies indziej niz przy robocie... ale coz... tak wyszlo... A Guiness wypity!!! nie wychlany... kulturalnie... z gwinta coprawda... ale z pelna kultura (bez siorbania i mlaskania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty sama porabiasz przy kompie??? Tanczaca jeszcze wsrod pierzynek...? :P A sniadanie na zlotej tacy juz gotowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - TWA pije herbatkę, bo wczoraj zjazdła na dużo orzeszków i dzisiaj ma... No i za 24 godziny żegna się z Flowką i wraca na stare śmieci Ale jak Flowek zawita do Wrocka - a to będzie niedługo - to wspominać będziemy pod kołderkami, bo dla Flowka też kupiłam!!!:D (kawową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz po orzeszkach...?? Bo mi sie tylko jedno kojarzy :P Ale herbatka dobra rzecz... Ja juz sacze dzis druga... I kurka musze sie zabierac do pracy... bo znow zarwe noc :( No dobra... to mi powiedz w takim razie jaki kolor ma kawa...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och KO Ty to jesteś udana:P Od razu mi powieka mryga ze śmiechu, polewki jeszcze nie ma, ale będzie - bezwodna spagettowata !!!:P Pofruń trochę w ocean wyobraźni... kawowy...stalowy... buraczany... lazurowy...pistacjowy...ceglasty...itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam takie polewki... Nie ma polewki bezwodnej!!! Jak zama nawa wskazue polewke sie LEJE!! A, ze kawa jest koloru brazowego to kolgerka jest BRAZOWA... LO matko!!! MOglabys sie nauczyc tych podstawowych kolorow, a nie na latwizne isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zama nawa wskazue, że leje się lub nie, zależy kto jak bardzo lubi lać wodę:P A Ty Ptaszysko jesteś bardzo dobry rozbawiacz herbaciany, nawet jak nie masz ochoty marzyć:( Nie napiszę, że KOLGERKA jest brązowa, bo nie jest i musiałabym skłamać a tego nigdy nie robię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z laniem wody to aluzja jakas...??? Ja nie lubie i nie umiem lac wody... wiec to chyba nie o mnie bylo ;) Ale woda jest bardzo wazna! (to bedzie moje pierwsze zdanie... wiesz gdzie ;) ) KOLGERKA jest to koloru brazowego, bo koloru brazowego jest kawa... a skoro wg Ciebie KOLGERKA jest koloru kawy to oczywistym staje sie fakt, ze jest brazowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - co to za bełkoty z samego rana ? Jeszcze Cię Guiness trzyma czy cuś ? Tańcząca tez dzisiaj od rana szyframi nadaje ... ja z wami zwariuję !!!! :D Ktoś musi Was postawić do szeregu więc zacznijcie w końcu pisać bez przekręcania wyrazów bo wezmą nas za sprawnych inaczej psychicznie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Nie wiesz co to jest slowotworstwo?? Lubie to uprawiac :D Guiness juz nawet zapomnialam jaki dobry byl :( Tak dawno... i nieprawda... :( Ponoc nie ma na ziemi czlowieka w 100% normalnego... Kazdy jest inaczej sprawny psychicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka myśli, że jak się wpisała w samo poludnie to, już może rządzić:P Chwila, niech no tylko wpadnę do domu, Mothrę wyślę do G, zaraz będzie spokój jak makiem zasiał:D Moja kawa - wyjaśniam - ma kolor kawy z mlekiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W samo poludnie to trzeba miec odwage, by podskakiwac ;) [zastanawia sie co tez Tanczaca ma zamiar wysylac do G... jakis niezidentyfikowany obiekt...] A jeszcze slonce, jakbys nie wiedziala... Kolol moze byc jasny brazowy i ciemny... Mleko ma kolor bialy, kawa brazowy, a kawa z blekiem - jasny brazowy :D Ile to ja mam cierpliwosci... Nadaje sie na pedagoga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robilyscie przy piecu...? :D I dlaczego przy piecu...? ;) Alez oczywiscie, ze mam inne pjecie swiata, bo KO jest tylko jedna.... :D Tak jak jedna jest tylko Tanczaca i flow :D Ja naprawde nie wiem po jakiego grzyba jest DR do polewki... O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×