Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko - a co można robić przy piecu ? Tam cieplutko więc ... zgadnij ! :D Kwaka już wypita a jeszcze dziś czeka nas spotkanie przy piwku ... smacznego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na piecu to sie koty wygrzewaja... ;) Mozna moze... kielbaski piec... ;) Piwo...? Po mleku...?? :O Taka nedzna podroba Malibu w zoladku sie zrobi... :P Pytanie za 100 pukntow (do Tanczacej): JAkiego koloru jest piwo?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!! A masz scyrozyk? Gaz? PAlke jakas...?? Jak cos to krzycz. Przylece z odsiecza!! Twoje oczy wcale nie sa zolte... ewentualnie sa w kolorze piwa ciemnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sa najpiekniejsze!!! TY sobie wybierz cos innego co masz piekniejsze ode mnie... Nie bedziemy sie dublowac... :P GG... juz gdzies o tym slyszalam... niech pomysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - GG to taki wynalazek netowy, żeby sobie poklikać jak tęsknisz za nami ! :D A ja mam oczy koloru nieba - kumasz jaki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak dawno nieba nie widzialam... ze juz zapomnialam jaki ma kolor... Ale pikny chyba ;) Tak mi cos swita... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko
ja mam mimo ze jestem dzieckiem i mam 14 lat ale kawę piłem kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wyjątkowo idziemy spać wcześniej. Ptaszysko - już wkrótce TWA będzie twoja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobranoc w takim razie :) A ja myslalam, ze dzis to wcale nie bedziecie spac... A zielona noc...? ;) A ja jeszcze nie spie... i jeszcze sie nie wybieram... Dziergam, heh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! :D No i skonczyło się. Dziś Tańcząca opuszcza Nową Ziemię i wraca na stare śmieci ... Przynajmniej pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszam się, że tak nie bardzo się kończyło, bo Flowka przyjedzie niedługo na nOWĄ zIEMIĘ A WTEDY RÓŻNISTE NAPOJE BĘDĄ SIĘ LAŁY STRUMIENIAMI...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam (juz nie o poranku) Pieknie sie zrobilo na dworze... JUz wiem jakiego koloru ma flow oczy :D Slonce wyszlo na powitanie Tanczacej na Starej Ziemi :D Sms odczytany :D Dzis komorek lezal przede mna i zapipkal mi prosto w twarz!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - wsadziłam Tańczącą do pociągu i jeszcze jej pusty przedział załatwiłam choć ludzi trochę jechało ! Czasem warto mnie posłuchać, co TWA ? Czas tak minął błyskawicznie, że właściwie nawet nie zauważyłam kiedy gościara musiała wyjechać ! Teraz siedzi w cieplutkim pociągu i juz za mną tęskni !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zalatwilas dla Tanczacej pusty przedzial...?? Masz chody u maszynisty? :P I ja mysle, ze zaczela teskic za Nowa Ziemia jeszcze zanim ja opuscila!!! JUz od 3 dni plakala mi na GG, ze wyjezdzac musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - pusty przedział to nic innego jak proste, logiczne myślenie + praktyka w podróżach ! Ja wiem, że tył pociągu zawsze jest bardziej wyludniony od reszty - to kazałam TWA wsiadac właśnie tam. I masz ! Dwa przedziały były puste bo jakaś wycieczka akurat wysiadała ! To się nazywa fachowa pomoc, co ? :D Oj, stęskniona ci Ona bardzo !!! Uważaj - jak Ci się rzuci na szyję ! Wirtualnie oczywiście jak na razie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty... cfaniaro... Ale to jeszcze trzeba wiedziec w ktora strone pociag jedzie... ja tego nigdy nie wiem... Nie jestem az tak wypraktykowana... ;) Rzuci mi sie albo nie rzuci... Musze kompa wylaczyc, bo mi wentylatorek swiruje :( Wracam do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Taniec z gwiazdami !!! Muszę później zdać relację Tańczącej ! :D Bo przecież jeszcze dzisiaj pogadamy - a jakże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończył się taniec a Tańcząca właśnie wysiadła z pociągu. Jeszcze trochę i będzie w domku ! Pusto tu bez Ciebie TWA ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - wyskakuj juz z tego tramwaju, wskakuj do wanny i dawaj sygnała, że żyjesz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - Ptaszysko powinna Cię przywitać na Starej Ziemi a ona gdzie ??? Leży gdzieś zgruzowana z pustą butelką po browarze !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz ale ... kocham świergotać ! :D A jeszcze jak się ma wiernego słuchacza to ho, ho !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem!!! A Ptaszysko ma pecha, komp zastrajkował!!! Widzisz Flowka co nas czeka, szmata i taniec z mopem!!! Ale mamy nowe końcówki, więc efekty będą błyszczące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×