Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka wypij jeszcze MB, bo Ty kochana masz dzisiaj opóźniony zapłon:P Kiedy pisałam o polewce ho ho ho wstecz ciastka , ciasteczka , ciastuńka mam - zapraszam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - kotlety zżarte. Skoro Ty nie mogłaś ! :D Wiem, ze pisałaś o polewce wcześniej - ja kumam ! WymySliłam, ze skoro jest kasa tro sobie pójdę do kosmetyczki w tym tygodniu ... niezłe, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz jestem w domu :D Dzisiaj szybciej... bo moj komp w pracy odmawia posluszenstwa przy dzierganiu... wiec sie z robota przenioslam do domu :) I zdecydowanie protestuje!! Prosze mnie do plazow nie porownywac!! Ja wyzszy stopien ewolucji jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się Ptaszysko uniosło honorem ! A którym jesteś ogniwem w łańcuchu pokarmowym KO ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Jesli chodzi o lancuch pokarmowy to nawet wyzej niz Ty... Ludzie sa padlinozercami, a ja jestem drapieznikiem w koncu :D Ale i tak wszyscy zostaniemy przerobieni przez robale... ;) Tanczaca---> I tak wszystko rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyczka to łaziła mi po głowie juz dawno. I kombinowałam bo kasy nie było a kcem być piękna ! Ptaszysko - Ty drapieżnik ? To ja jestem wącz ... ssssss ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wacz... ok... cokolwiek by to nie bylo... A ja oczywiscie, ze drapieznik jestem... Orzel to drapieznik... Orlica tez :P I... flow... kosmetyczna Ci niepotrzebna! Przeciez Ty jestes piekna :D Tanczaca---> A po co Ci zaslony...?? Ja nie mam i zyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będe mieć do ozdoby pokoju , co by pewne rzeczy po ciemku robić!!!:P Flowka palnąć Cię? Bujasz w obłokach cały dzień !!!:D Bambus będzie w kuchni , może już jutro?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambus sie tylko do prostowania bananow nadaje!!!! No i jeszcze mozna walic bambusem - widzialam na filmie... Ale w oknach to jeszcze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambusy są fajne Ptaszysko - widziałam ! Aaaa ... to ja zapomniałam TWA, ze to do kuchni miało być ! I jestem trzeźwa jak świnia !!! :D [ Flowka nigdy nie widziała pijanej świni ale mysli, że tak się mówi o trzeźwych]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zastanawia sie dlaczego akurat swinia jest uwazana za najbardziej trzezwe strorzenie... a dlaczego nie orzel...] Ale zza tych bambusow to Tanczaca nie bedzie widziala swiata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko -a widziałaś kiedyś trzeźwego orła, bo ja nie ! Zresztą pijanego też nie !!! :D :D :D :D :D Ja w życiu live nie widziałam orła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie?! A ja to co??!!! Bywaja pewnie trzezwe... i pijane... :P Nawet jedno piwo jest \"tylko dla orlow\"... juz nie pamietam ktore ale... uwielbiam ta reklame :D Jakos tak do mnie przemawia... ;) Tanczacej nie ma pewnie zalatwia mi CF... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja Ciebie nie widziałam ani trzeźwej ani pijanej !!! Tańcząca pewnie pieska odbiera od opiekunów. To dopiero będzie powitanie ! :D Ciekawe kto się bardziej stęsknił - TWA czy piesek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa.... faktycznie.... Cos dzis nie kojarze faktow... Z niewyspania... No... oby to przezyla mozliwie bez szwanku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki pryszcz? Powinna być dumna, że stała się celem ... Zresztą - zawsze ktoś jest celem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×