Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

O wy plotkary!!!:P Pieseczka od rana wiedziała, że do Pańci wraca, ale jakaś taka skołowana... Całowanie po mordce się odbyło:D Struś też dobry.. jak widzę tą reklamę to tylko o Tobie Ptaszysko myślę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> DUmna, nie dumna... ale pryszcz malo przyjemny... :P Tanczaca---> To jak? Skonczylas na podlodze, czy na stojaco sie odbylo? :D JA jak widze ta reklame to tez o sobie mysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę sobie depilować nóżki ! W końcu jak mam być piękna to kompleksowo ! Potem M jak mizianie i spotykamy się wieczorkiem ! Pozwalam Wam wziąć teraz mnie na celownik ... a co tam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To trzeba dlugo studiowac i uczyc sie... Ornitologia to trudna nauka... obiekt latajacy, bardzo plochliwy... ALe ptaki sa bardzo mile we wspolzyciu!! Zwlaszcza orly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAaaaaaaaaaaaaa...... :D NO widzisz... jakbys tak od razu bez szyfrow mowila to wiedzialabym, ze chodzi o dziurke!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za roznica ... jak zwal tak zwal... Ogolnie chodzi i dziure... Znaczy o powiekszenie dziury z tego co rozumiem... a rozumiem DUZO :D Wiekszy rozpierdak, wiecej luzu :) KUmam czacze juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To juz dewiacja... miziac odbiornik TV... :O Z kim ja sie zadaje :P Tanczaca---> I znow mnie pozbawilas zludzen :( Dzis nie zasne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Tańcząca przestań tak grypsować bo Ptaszysko pomyśli, że transseksualistką jestem ! (dobrze to napisałam czy nie ?) Rozporek, rozpierdacz czy rozcięcie - nieważne - ważne żeby spełniło swoje zadanie ! A ma za zadanie ... pokazać dużo nogi ! Dlatego sobie ból zadawałam (nie taki wielki Ptaszysko - ja juz zahartowana jestem w te klocki !) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Jednym slowem rozwiewasz moje watpliwosci i dementujesz wszystkie ploty, tak?? :P A ten telewizor to jak wyjasnisz...?? (tak przy okazji ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma jakies zboczenie!! [cieszy sie, ze tylko tyle...] To zdrowy objaw!! (ale zeby tak telewizor... w bialy dzien, przy ludziach...!!) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w biały dzień tylko od 20.10 do 20.50 więc wieczorem. Wtedy przyjemniej ! I nie przy ludziach tylko sama ! :D Syn w drugim pokoju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to przynajmniej o tyle dobrze, ze dzieci nie gorszysz... W zaciszu mozna miec zboczenia... Takie nieprzyzwoite... jak te dzisiejsze 18 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sikiem prostym moge... ale to bez finezji jest... Nic co nowe nie wzbudza mojego pozadania! (no prawie nic ;) ) , a juz zwlaszcza Eurowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×